Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Przytulnego D12a Marioli w Łodzi :)


Recommended Posts

Gratuluję ślicznego domku i tempa w jakim powstał :-) od kilku dni przeglądam Wasz dziennik i jestem pod ogromnym wrażenie. Bardzo podoba mi się wasza bramy i cena które podałaś za Krispola jest bardzo dobra.Dlatego mam pytanko - jaki to jest konkretny model i u kogo kupowałaś w Łodzi. Jestem teraz na etapie wyboru bramy 5x2.1 m w kolorze orzecha, gładkiej i mam oferty z Krispola (Pasat slick), Wiśniowski , Normstahl (Eurotrend ISO) i Poltau. Najtaniej wychodzi mi Poltau (6 tys.). Krispola wyliczyli mi na 7.4 tys.:-(

 

witam :lol:

 

brame kupowalam w firmie Duczymin, mieszczacej sie po sasiedzku w Rabieniu, podaje tel. 503 073 188

model mojej bramy to SAMUM / ZONDA - bez przetłoczeń, gladka w kolorze orzech

 

pozdrawiam i zapraszam ponownie :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję ślicznego domku i tempa w jakim powstał :-) od kilku dni przeglądam Wasz dziennik i jestem pod ogromnym wrażenie. Bardzo podoba mi się wasza bramy i cena które podałaś za Krispola jest bardzo dobra.Dlatego mam pytanko - jaki to jest konkretny model i u kogo kupowałaś w Łodzi. Jestem teraz na etapie wyboru bramy 5x2.1 m w kolorze orzecha, gładkiej i mam oferty z Krispola (Pasat slick), Wiśniowski , Normstahl (Eurotrend ISO) i Poltau. Najtaniej wychodzi mi Poltau (6 tys.). Krispola wyliczyli mi na 7.4 tys.:-(

 

witam :lol:

 

brame kupowalam w firmie Duczymin, mieszczacej sie po sasiedzku w Rabieniu, podaje tel. 503 073 188

model mojej bramy to SAMUM / ZONDA - bez przetłoczeń, gladka w kolorze orzech

 

pozdrawiam i zapraszam ponownie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dzięki wielkie za namiary na firmę Duczymin. Dzwoniłam i dali lepszą cenę (6.7 tys.) niż inny przedstawiciel Krispola. Poltau nadal wychodzi taniej, więc jeszcze myślę co wybrać.

A do wszego Dziennika na pewno będę zaglądać :-)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ślicznego domku i tempa w jakim powstał :-) od kilku dni przeglądam Wasz dziennik i jestem pod ogromnym wrażenie. Bardzo podoba mi się wasza bramy i cena które podałaś za Krispola jest bardzo dobra.Dlatego mam pytanko - jaki to jest konkretny model i u kogo kupowałaś w Łodzi. Jestem teraz na etapie wyboru bramy 5x2.1 m w kolorze orzecha, gładkiej i mam oferty z Krispola (Pasat slick), Wiśniowski , Normstahl (Eurotrend ISO) i Poltau. Najtaniej wychodzi mi Poltau (6 tys.). Krispola wyliczyli mi na 7.4 tys.:-(

 

witam :lol:

 

brame kupowalam w firmie Duczymin, mieszczacej sie po sasiedzku w Rabieniu, podaje tel. 503 073 188

model mojej bramy to SAMUM / ZONDA - bez przetłoczeń, gladka w kolorze orzech

 

pozdrawiam i zapraszam ponownie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dzięki wielkie za namiary na firmę Duczymin. Dzwoniłam i dali lepszą cenę (6.7 tys.) niż inny przedstawiciel Krispola. Poltau nadal wychodzi taniej, więc jeszcze myślę co wybrać.

A do wszego Dziennika na pewno będę zaglądać :-)

Pozdrawiam serdecznie.

 

Jesli zdecydujecie sie na Krispola to spokojnie potargujcie sie z p. Radkiem, mysle, ze 6.5 tys zl jest do zrobienia :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/a80c8f33-9324-4747-90ee-198e2f861309_20090306020149_Zabawne-wielkanocne-zyczenia.png

 

 

Tęczowych pisanek,

na stole pyszności,

mokrego dyngusa

i wspaniałych gości.

Niech to będzie czas uroczy,

życzy Magda miłej Wielkanocy.

 

 

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-99.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Witam,

podobają mi się Twoje schody i chciałbym mieć podobne czy możesz podać mi namiary na firmę, w której je zamówiłaś byłby zobowiązany

pozdrawiam

i życzę powodzenia w dalszej budowie

 

cieszy mnie bardzio, ze schody sie podobaja :)

podaje namiary

http://www.salluxschody.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję za link dotyczący schodów, mam pytanie czy jesteś zadowolona ze tej firmy, z jakiego drewna są wykonane twoje schody i jaki to kolor bejcy o ile były malowane, czy długo oczekiwałaś na realizację od złożenia zamówienia i jeśli możesz to proszę o podanie przybliżonego kosztu schodów- jaki jest koszt całości w tym jednego stopnia i czy w cenę stopnia jest wliczona barierka)

pozdr boccjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za link dotyczący schodów, mam pytanie czy jesteś zadowolona ze tej firmy, z jakiego drewna są wykonane twoje schody i jaki to kolor bejcy o ile były malowane, czy długo oczekiwałaś na realizację od złożenia zamówienia i jeśli możesz to proszę o podanie przybliżonego kosztu schodów- jaki jest koszt całości w tym jednego stopnia i czy w cenę stopnia jest wliczona barierka)

pozdr boccjusz

 

hej :)

ze schodow jak i z firmy jestem zadowolona :) :) :) schody sa bejcowane na kolor orzech (tylko teraz juz nie pamietam jaki nr orzecha bo bylo kilka "orzechow" do wyboru)

schody byly wykonane bardzo szybciutko, ok 2-3 tygodnie od zlozenia zamowienia, ale musze tutaj dodac, ze zamawialam schody w styczniu, czyli takim nieco martwym miesiaciu, a dwa to bardzo na szybkiej realuzacji mi zalezalo, wiec wyprosilam Panow i mialam tak szybko

cena za calosc schodow i barierek u mnie to chyba 12500 zl , z tego co pamietam same schody kosztowaly ok 5000 zl - 15 stopni, do tego porecz przy schodach, listwa maskujaca przy otworze na schody na pietrze i balustrada ok 5,5 m dlugosci

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

witam;)

czytam i czytam i stwierdzam ze SUPERRR ten wasz domek;) u nas powoli tez mury idą do góry;)

mam pytanie odnosnie rekuperatora ILTO - my również kontaktowalismy sie z Panem J.Sową i powiem szczerze ze to wszytsko brzmi dobrze i chciałabym sie zapytac osoby uzutkującej taki sprzęt. czy to wszytsko wyglada tak faktycznie dobrze?że świeze powietrze, ze lekki szum ale nie HAŁAS.czekam z niecierpliwością na informacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam;)

czytam i czytam i stwierdzam ze SUPERRR ten wasz domek;) u nas powoli tez mury idą do góry;)

mam pytanie odnosnie rekuperatora ILTO - my również kontaktowalismy sie z Panem J.Sową i powiem szczerze ze to wszytsko brzmi dobrze i chciałabym sie zapytac osoby uzutkującej taki sprzęt. czy to wszytsko wyglada tak faktycznie dobrze?że świeze powietrze, ze lekki szum ale nie HAŁAS.czekam z niecierpliwością na informacje;)

 

witam

 

odnosnie rekuperacji

 

halasu nie ma , ale szum oczywiscie jest, co prawda jest to kwestia przyzwyczajenia, pozniej nie zwraca sie juz na to tak uwagi, my co prawda rekuperacje nie uzytkujemy bardzo dlugo bo zaledwie ok pol roku, ale jest ok ..... n

 

jesli macie jakies jeszcze pytania piszcie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...