Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Przytulnego D12a Marioli w Łodzi :)


Recommended Posts

Yuka nr tel do p. Lukasza wysle na priv, a welne kupowalismy "normalnie", "15" Knauf lambda 0,040 - 12,25 zl/m2, a "10" Isover Uni-Mata lambda 0,039 - 8,95 zl/m2, te ceny to pewnie zadna rewelacja, jakos temat ocieplania poddasza mnie zaskoczyl :wink: :lol: i nie bylo czasu na szukanie :D Z ciekawosci napisz jakie ceny ktos Tobie zaproponowal :-? :-? :-?

a po porady pukaj smialo :D pomge jesli tylko bede potrafila :roll:

A kolejne fotki lada chwila :wink: :)

Ok, czekam w takim razie na priv 8)

Co do cen wełny :-? hmm zaproponowano nam za Uni Matę 12,46 i 8,33 :-? :-? :-?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to dobre ceny, wiec warto skorzystac :D

:-? ale to ceny netto (właśnie mąż mi powiedział) :roll:

dzięki za PW :wink: Powinnam w tym tygodniu dostać projekt to będę dzwonić do niego :lol:

 

skoro to ceny netto to zmiana zdania :wink: :D i zadna rewelacja niestety :( Nie wiem czy dobrze kojarzy mnie sie, ze bedziecie budowac w Zgierzu badz okolicach, a wiem, ze ta sama welna Uni-Mata jest w Zgierzu na Kochanowskiego 6 po cenie "15" 13,20 zl/m2 i "10" 8,95 zl/m2 - ceny brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry vecer

 

Widza że u Ciebie cosik z Vaillanta lezy sobie . Można prosic o szczególy ?!

 

A propos rozprowadzenia ciepła . Som tacy co godają że tako instalacja skutkuje koniecznością częstszego malowania izb . Ale nie znom nikogo kto by to mioł to nie wiem czy to prowda .

 

 

Pozdrav

 

Vaillant eco tec 246 + VIH 150L

 

odnosnie rozporowadzenia ciepla to tez slyszalam takie opinie, za jakis czas zobacze jak to jest :roll: Dlugo sie nad tym zastanawialam, raz bylam na tak, raz na nie, w koncu zdecydowalam robimy, a gdybym miala jeszcze raz podjac decyzje to powiedzialabym nie robimy :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochmurno dzisiaj .

 

Ten kocioł to ten ?

 

http://www.vaillant.pl/Klienci_indywidualni/systems-and-products/gas/gastype1/produkt_vaillant/ecoTEC_VC_plus.html

 

 

bo nam taki doradza instalator . Ale zasobnik to już z innej firmy będziemy mieli . No i kominek z płaszczem .

 

dzis tez pochmurno :cry:

 

tak to ten z linka

u nas model VC 246/3-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałagan na tym etapie budowy to normalka :wink: ,ale ogólnie juz dużo zrobione macie , :lol: :lol:

 

z jednej strony duzo jak na czas od rozpoczecia budowy, a z drugiej strony malo biorac pod uwage, ze od Nowego Roku planujemy juz tam mieszkac :roll: Zobaczymy ile uda sie zrobic :o

 

dacie rade :D :D bo macie juz i tak duzo zrobione ,a do nowego roku jakby nie patrzec jeszcze dwa miesiace a w tym czasie da sie dużo zrobić :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałagan na tym etapie budowy to normalka :wink: ,ale ogólnie juz dużo zrobione macie , :lol: :lol:

 

z jednej strony duzo jak na czas od rozpoczecia budowy, a z drugiej strony malo biorac pod uwage, ze od Nowego Roku planujemy juz tam mieszkac :roll: Zobaczymy ile uda sie zrobic :o

 

dacie rade :D :D bo macie juz i tak duzo zrobione ,a do nowego roku jakby nie patrzec jeszcze dwa miesiace a w tym czasie da sie dużo zrobić :wink: :lol: :lol:

 

 

tylko, ze z tych dwoch miesiecy po odliczeniu swiat robi sie miesiac :wink: :D ale trudno ..... ile sie uda tyle sie uda .........wiadomo jedni wprowadzaja sie na gole wylewki a inni jak juz maja wstawiona ostatnia lampke i wszystkie obrazy :D wszystko zalezy od mozliwosci :roll: mnie najbardziej martwi wilgoc w domu, ktorej to koniecznie bedziemy musieli sie pozbyc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Maren, ale fajnie już macie :D

piękne te płytki w łazience macie, powiesz czyje?

ambitne plany z zamieszkaniem w styczniu, trzymam kciuki żeby sę udało :)

 

witaj KamaG

plytki to kolekcja Metalic z Opoczna, polaczenie bialych z grafitowymi silver :D

a trzymanie kciukow na pewno sie przyda :D :D :D bo ja czasami sama nie wierze w to, ze uda nam sie od stycznia mieszkac we wlasnym D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maren dotykałam dzisiaj tych płytek w sklepie :lol: jak Ty je będziesz myć?

na ekspozycji była brązowa i wyglądała okropnie (brudna jakaś przyszarzała-może jej po przyklejeniu nie umyli :-? ), ale dalej była taka ze złotym i ta była ładna, czy Ty już czyściłaś te płytki, bo mnie się bardzo podobają ale mycie mnie przeraża mówiąc szczerze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maren dotykałam dzisiaj tych płytek w sklepie :lol: jak Ty je będziesz myć?

na ekspozycji była brązowa i wyglądała okropnie (brudna jakaś przyszarzała-może jej po przyklejeniu nie umyli :-? ), ale dalej była taka ze złotym i ta była ładna, czy Ty już czyściłaś te płytki, bo mnie się bardzo podobają ale mycie mnie przeraża mówiąc szczerze :(

 

KamaG to mycie tez mnie troche przeraza, ale mam nadzieje, ze milo sie rozczaruje i bedzie ok :wink: :D A sama jeszcze nie mialam okazji ich umyc :roll: Na ta chwile jedynie pan glazurnik je umyl po zafugowaniu :lol: wiec sa czysciutkie i sliczne :lol: Ja mam polozone te plytki w malym wc - 1,5 x1 m wiec duzo do mycia miec nie bede a w razie czego to i szczoteczka dam rade :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...