Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Przytulnego D12a Marioli w Łodzi :)


Recommended Posts

Wierz mi , dwie łazienki w piętrowym domu , nawet jeśli ta druga jest mikroskopijna to absolutne minimum . Wiem , wiem teraz to nie przeszkadza , ale za parę latek może i to bardzo .

 

U nas na parterze bedzie jedna lazienka (prysznic wanna umywalka wc) i druga (wc umywalka) a co do pietra ....... wyprowadzenia do zrobienia lazienki wykonamy na 100% a jak bedzie z jej wykonaniem :-? nadal brak decyzji :roll: musimy jeszcze ten temat przemyslec :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

marzy mi sie zamieszanie na Boze Narodzenie w nowym slicznym domku, ale to chyba tylko mi sie marzy, a bede zadowolona jak wprowdzimy sie na Wielkanoc 2010

 

No tak jak i mnie :D

Pomarzymy razem?

 

Głowa do góry, jak ruszy to ..z kopyta

 

właśnie się delektuję przerwą w robotach 8)

 

teraz to napisalabym, ze marzy mi sie zamieszkanie na Wielkanoc 2010 :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzy mi sie zamieszanie na Boze Narodzenie w nowym slicznym domku, ale to chyba tylko mi sie marzy, a bede zadowolona jak wprowdzimy sie na Wielkanoc 2010

 

No tak jak i mnie :D

Pomarzymy razem?

 

Głowa do góry, jak ruszy to ..z kopyta

 

właśnie się delektuję przerwą w robotach 8)

 

Ja się nieśmiało przyłączę do klubu - u nas na 99% przeprowadzka - wakacje 2010 :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcielibysmy zamieszkac we wlasnym domku jak najszybciej bo teraz wynajmujemy mieszkanie a wiadomo samo wynajecie kosztuje :cry: Wlasnosciowe M sprzedalismy, raz zeby miec pieniadze na budowe a dwa zeby moc dostac kredyt z doplata, chociaz teraz to marza przy tych kredytach tak bardzo wzrosla, ze nie wiem czy dalej jest on oplacalny :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wpadłam z rewizytą, trzymam kciuki za szybkie rozpoczęcie, szybkie zakończenie i szybką przeprowadzkę!

widzę, że mali inwestorzy pomagają, a przy takiej ekipie to roboty piorunem pójdą :lol:

będę śledzić Wasze zmagania :wink:

 

witam :lol: :lol: :lol:

nasi budowlancy moga spokojnie liczyc na dwoch malych pomocnikow, garna sie do wszystkiego :lol: pozostaje jedynie pytanie czy beda z tej pomocy zadowoleni :wink: :lol: :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcielibysmy zamieszkac we wlasnym domku jak najszybciej bo teraz wynajmujemy mieszkanie a wiadomo samo wynajecie kosztuje :cry: Wlasnosciowe M sprzedalismy, raz zeby miec pieniadze na budowe a dwa zeby moc dostac kredyt z doplata, chociaz teraz to marza przy tych kredytach tak bardzo wzrosla, ze nie wiem czy dalej jest on oplacalny :-?

 

No niestety powoli zaczyna się z tego robić sztuka dal sztuki . My niestety przegapilismy bardzo ważny moment (o tydzień) i marża nam się już dostała ta większa . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po koleji :

 

* kredyt w żuberku (kojarzysz :wink: )

 

* na 20 lat , raty stałe (chcieliśmy malejące bo dopłaty większe , ale raty też znacząco wieksze a obecne lata nie zapowiadają się różowo , wybralismy więc wariant bezpieczniejszy),

 

* prowizja 1%

 

* opłata za kontrole nieruchomości (standardowo po wykorzystaniu każdej transzy) 168 zł

 

*wpis do hipoteki 400 zł (nie wiem czy to jest stawka ogólnopolska)

 

* podatek - nie wiem od czego zależy więc nie wpisze ile - ale paresek złotych (czyli od 200 wzwyż)

 

* ubezpieczenie w okresie przejsciowym 500 zł - też nie wiem od czego zależy

 

* ubezpieczenie od zdarzeń losowych 200 zł/rok

 

* oprocentowanie kredytu 7.33 % w tym marża 3 % - niestety . :( :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po koleji :

 

* kredyt w żuberku (kojarzysz :wink: )

 

* na 20 lat , raty stałe (chcieliśmy malejące bo dopłaty większe , ale raty też znacząco wieksze a obecne lata nie zapowiadają się różowo , wybralismy więc wariant bezpieczniejszy),

 

* prowizja 1%

 

* opłata za kontrole nieruchomości (standardowo po wykorzystaniu każdej transzy) 168 zł

 

*wpis do hipoteki 400 zł (nie wiem czy to jest stawka ogólnopolska)

 

* podatek - nie wiem od czego zależy więc nie wpisze ile - ale paresek złotych (czyli od 200 wzwyż)

 

* ubezpieczenie w okresie przejsciowym 500 zł - też nie wiem od czego zależy

 

* ubezpieczenie od zdarzeń losowych 200 zł/rok

 

* oprocentowanie kredytu 7.33 % w tym marża 3 % - niestety . :( :evil:

 

 

ulala :o marza masakrycznia :(

Fenix a braliscie pod uwage tylko kredyt w PKO SA czy w innych bankach tez ?? przyznam, ze my rowniez chcielibysmy w PKO SA poniewaz kolega jest dyrektorem jednego z oddzialow wiec liczylibysmy na pomoc w usprawnieniu calej procedury, ale przy takiej marzy .........

a dawno podpisaliscie umowe kredytowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...