Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Wypadł mi klient z terminarza w związku z tym mam wolny termin.

 

 

 

Serdecznie zapraszam inwestorów do współpracy.

Kilka opinii.

 

 

 

Oczywiście posiadam znacznie więcej referencji niż w powyższym linku, które można potwierdzić bezpośrednio u inwestorów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • Odpowiedzi 146
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...

 

Serdecznie zapraszam inwestorów do współpracy.

Najbliższy termin przełom wiosny i lata 2020r.

 

Kilka opinii.

 

 

 

Oczywiście posiadam znacznie więcej referencji niż w powyższym linku, które można potwierdzić bezpośrednio u inwestorów i obejrzeć moje prace.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...

Witam.

Przepraszam ale umknęła mi ta wiadomość.

Nie jest możliwa wycena łazienki opierając się na m2. tu najważniejszy jest projekt a jeśli go nie ma, to spotkanie na miejscu i szczegółowe omówienie koncepcji.

Dopiero wtedy możliwa jest wycena na której inwestor może oprzeć budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

 

Serdecznie zapraszam inwestorów do współpracy.

Najbliższy termin przełom wiosny i lata 2020r.

 

Kilka opinii.

 

 

 

Oczywiście posiadam znacznie więcej referencji niż w powyższym linku, które można potwierdzić bezpośrednio u inwestorów i obejrzeć moje prace.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Jeśli ekipa, która wykonuje wylewki, nie ma pojęcia o systemach odpływowych płaskich ani o konkretnym rozwiązaniu, które chciałbyś zastosować w swojej łazience, najlepiej jest nie pozwalać im zalać tego obszaru przed dokładnym skonsultowaniem się z fachowcem, który ma doświadczenie w instalacji płaskich systemów odpływowych oraz brodzików.

 

W tej sytuacji sugerowałbym następujące kroki:

 

Powiedz ekipie wykonującej wylewki, że chcesz zainstalować płaski system odpływowy lub brodzik, i że nie mają one być zatapiane w wylewce.

Zaproponuj, aby zostawili ten obszar nie zalały, aż będziesz miał możliwość skonsultowania się z fachowcem. Możesz uzgodnić z nimi, aby dali sygnał, gdy będą gotowi do zatapiania tego obszaru, abyś mógł zapewnić właściwe instrukcje.

Skonsultuj się jak najszybciej z doświadczonym hydraulikiem lub specjalistą od instalacji brodzików i systemów odpływowych płaskich. Opisz swoje potrzeby i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla swojej łazienki.

Po konsultacji z fachowcem, zdecyduj, czy chcesz zainstalować płaski system odpływowy lub brodzik, i ustal, czy wylewkę można dalej wykonać zgodnie z planem, czy też trzeba wprowadzić zmiany.

Poleć również fachowcom sklep z narzędziami do glazury, bo zapewne nie słyszeli o nim a są bardzo konkurencyjne ceny.

Pamiętaj, że zatapianie rur odpływowych w wylewce może być problematyczne, jeśli w przyszłości będziesz chciał zmienić system odpływowy na płaski lub zainstalować brodzik. Dlatego ważne jest, aby postępować ostrożnie i uzyskać odpowiednie porady od specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...