Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pilarki spalinowe


Recommended Posts

Ciąłem spalinową Sthila ale do domu kupiłem elektryczną 2KW i stwierdzam że pod wieloma względami jest lepsza - ot choćby jest lżejsza przy tej samej mocy ..

 

To chyba nie trzymaleś nigdy w rękach STIHL-a spalinowego, ma ten sam ciężar jak nie jest lżejszy od elektrycznego.

Dla sprawdzenia wejdź sobie na stronke STIHL-a i sprawdź ciężar.

Też na początku myślałem o elektrycznej, ale kobitka wjechała mi na ambicje tekstem: "elektryczna???? dla męszczyzny???? :) :D

No i kupiłem spaliową, i nie żałuje zakupu, zrobiłem nią wiele prac w terenie bez wysiłki i rozciągania niewiem ile przedlużacza. ;)

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem latem jakąś noname w markecie. Obrobiłem nią jakieś 6mp drewna plus prace w polu :wink: Pracuje się nią dobrze.

Nie jest to urządzenie wysokiej klasy, musiałem naprawić raz blokadę gazu(spadł naciąg), ale za 150 pln nie można wymagać zbyt dużo...

Choć nie jestem zwolennikiem chińszczyzny (mając na uwadze jakość tych wyrobów) to jednak jeśli czegoś będę używał raz w roku i to będzie działać to szkoda mi kasy na zabawki tego typu, :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na początku myślałem o elektrycznej, ale kobitka wjechała mi na ambicje tekstem: "elektryczna???? dla męszczyzny???? :) :D

 

No to jest argument niewątpliwy :D

 

Dla mnie najważniejszy jest brak przedłużacza - pilarka spalinowa Husqvarna 42.

Gdzie chcę ją zabieram i idę nie plączac się kablami czy przedłużaczami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem latem jakąś noname w markecie. Obrobiłem nią jakieś 6mp drewna plus prace w polu :wink: Pracuje się nią dobrze.

Nie jest to urządzenie wysokiej klasy, musiałem naprawić raz blokadę gazu(spadł naciąg), ale za 150 pln nie można wymagać zbyt dużo...

Choć nie jestem zwolennikiem chińszczyzny (mając na uwadze jakość tych wyrobów) to jednak jeśli czegoś będę używał raz w roku i to będzie działać to szkoda mi kasy na zabawki tego typu, :D.

 

Spalinówka za 150 zł ? Nawet elektryka w tej cenie to hit ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...