Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Kasi i Michała komentarze


tasha

Recommended Posts

  • 5 months później...
Witam tasha :lol:

Ładny domek wybudowaliście,teraz czekam na zdjęcia z środka, ciekawi mnie jak wygląda :roll:

Tasha jakiej wielkości masz to duże okno balkonowe? I jeśli można spytać się o cenę tego okna :wink: :lol:

Pozdrawiam :p

 

Na wykończenie śwodka to jeszcze trzeba bedzie troche poczekać :oops: . Okno mam 330 i kosztowało jeśli mnie pamięć nie myli 4000zł (prawie połowa kwoty jaką wydaliśmy na wszystkie okna :-? ) No ale efekt jest powalający :lol:

Cena tego okna jest sprzed 1,5 roku a teraz się nie orientuję jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięć nie myli 4000zł (prawie połowa kwoty jaką wydaliśmy na wszystkie okna

 

Nieźle :o :-?

Zapytałam się tak bez zastanowienia, cały czas zapominam,że my teraz w salonie nie bedziemy mieli okna o szer. 280cm,tylko 180 :x .A wszystko przez kobietę która załatwiała nam materiały. Nie zwróciliśmy uwagi jak przywieźli materiały. Ekipa buduje praktycznie sama,bo mieszkamy 100km od budowy i jesteśmy tam z doskoku. Jak zobaczyłam dom z mniejszymi otworami,już było za późno tzn. zbyt drogo,aby część muru rozbierać ,aby powiększyć okno :evil:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 1 month później...
Witaj tasha,czy zdecydowaliscie się na sypialnię na poddaszu, gdzie umieścicie schody?

 

Sypialni na razie nie robimy ale najlepsze miejsce na nie jest w wiatrołapie. Najlepiej modułowe. Warto robić ten pokój jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej sypialni bo miejsca na strychu jest tyyyyyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

I ja chciałam się dopytac o te piekne drzwi tarasowe. Mozecie napisac jakiej sa firmy i gdzie je kupiliscie? I oczywiście czy dobrze się sprawują? I czy oba skrzydła są suwane i czy są uchylane od góry :) ? My jesteśmy na etapie poszukiwania okien i również zdecydowaliśmy się na drzwi przesuwane.

Pozdrawiamy

Iwona i Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

I ja chciałam się dopytac o te piekne drzwi tarasowe. Mozecie napisac jakiej sa firmy i gdzie je kupiliscie? I oczywiście czy dobrze się sprawują? I czy oba skrzydła są suwane i czy są uchylane od góry :) ? My jesteśmy na etapie poszukiwania okien i również zdecydowaliśmy się na drzwi przesuwane.

Pozdrawiamy

Iwona i Piotrek

drzwi tarasowe są firmy Oknoplast. Przesuwne jest tylko jedno skrzydło (wystarczy bo ma szerokość 150cm!!!) Uchylają się od góry i jak dla nas są super. Tylko osoby nie w temacie nie potrafią ich otwierać bo najpierw otwierasz klamką potem odciągasz skrzydło do siebie a potem suniesz. wszyscy myślą że otworzyć i od razu na bok :wink: Ogólnie polecam. My zamawialiśmy w Lubartowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ponawiam moją prośbę o namiary na wykonawcę mebli kuchennych jak można?? My nie zamierzamy wieszać w domu żadnych firanek, widziałam coś takiego jak plisy. Jest to swego rodzaju roleta okienna tylko że plisowana i przesuwana od góry i od dołu. Fajna sprawa. Lublin, rusałka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moją prośbę o namiary na wykonawcę mebli kuchennych jak można?? My nie zamierzamy wieszać w domu żadnych firanek, widziałam coś takiego jak plisy. Jest to swego rodzaju roleta okienna tylko że plisowana i przesuwana od góry i od dołu. Fajna sprawa. Lublin, rusałka.

Nasze meble to BRW w Lublinie do nabycia bez problemu :)

Nie pamiętam nazwy serii ale rodzaj to 80th street (są w katalogu BRW kuchnie). Kolor mahoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...