Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Moj dom to moja twierdza"


maysee

Recommended Posts

Witam,

bardzo miły domek, szczególnie spodobało mi się obudowanie kozy. Jak biegnie rura za zabudową, czy są załamania? Planuję zamontować kozę w swoim mieszkaniu ale mogę ją postawić tylko obok komina a rura podłączona na bok wygląda fatalnie. Kombinuję z jakąś obudową ale musi być dostęp do wyczystki w załamaniu rury. Może dałoby się zrobić jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

maysee, czy mogę prosić o informację - co to za płytki na podłodze w kuchni? I czy faktycznie one są tak jaśniutkie jak na zdjęciach?

 

Czesc. Niestety troche to potrwa bo musze nazwe znalezc na fakturze, ktore sie obecnie znajduja,,, gdzies tam. Sa to plytki Cersanit, matowe 60x60 i tak, sa tak jasne jak na zdjeciach (jasny bez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo miły domek, szczególnie spodobało mi się obudowanie kozy. Jak biegnie rura za zabudową, czy są załamania? Planuję zamontować kozę w swoim mieszkaniu ale mogę ją postawić tylko obok komina a rura podłączona na bok wygląda fatalnie. Kombinuję z jakąś obudową ale musi być dostęp do wyczystki w załamaniu rury. Może dałoby się zrobić jak u was?

Witaj, dzieki za dobre slowo. Rura za zabudowa wchodzi w komin na wysokosci ok 1.8m, koza to INVICTA SEDAN antracytowa (http://www.gr8fires.co.uk/invicta-sedan-10kw-wood-burning-stove-603.html), wyczystka u nas po drugiej stronie tej sciany kominkowej pod schodami. Fotke wykonczonego piecyka dodalem do DzB. Jak widac prostota, prostota, prostota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billy- nadstawki- jak powiesiliście? Ona mają taką opcję naturalnie czy trzeba było to przerabiać?

dzięki z góry za odp

 

Czesc, Billy nadstawki w tej czesci n ad telewizorem maja takie mocowanie do sciany jak szafki kuchenne. Te pozostale przykreca sie do stojacych regalow, ktore przykrecalismy do sciany. Nadstawki nad TV sa w jednym kawalku "3-przegrodkowym". Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maysee. Ściągnął mnie do Ciebie piękny szary pokoik dziecięcy. Przeglądnęłam dziennik i utonęłam. Cudownie u Ciebie! Mam dwa pytania... Czy tłum na stadionie w Rybniku ma jakiś związek z miejscem Waszej budowy/zamieszkania? Drugie dotyczy tapety w "wiejskim" zakątku - tej w kratę. Skąd takowa i co to za tapeta? Jest absolutnie wspaniała!

W ogóle klimaty u Ciebie cudne. Słup ceglany, szarości, podłoga, tapety, drzwi... i stary zegar - absolutnie mój klimat :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aneczka, dzieki za dobre slowo. Urzadzanie domu to trudne zadanie na ktorego poczatku dopiero jestesmy, ale cieszymy sie, ze nie tylko nam sie podoba. Rybnik - nie, to nie nasze rejony, my z Wielkopolski. Tam bylem po prostu na koncercie Gunsow zeszlego lata. Pozdrawiam i zapraszam do sledzenia dziennika.

 

P.S. Zapomnialbym napisac o tapecie. Tapeta zwykla, nawet nie droga, kupiona w malym sklepiku u "prywaciarza".

Edytowane przez maysee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

podoba mi się wasz styl - jest bardzo niewymuszony i przyjazny, co raczej rzadko się zdarza. tez bardzo podobały mi się te nowe-stare fotele w Ikei. a wysłała mnie do was Piu tropem pięknej tapety w kropki w pokoju dziecięcym. szukam takiej lub podobnej właśnie, czy moglibyście zdradzić źródło?

 

to przez wasz salon rozpętała się dyskusja na "pokażcie salony" na temat Ikei i podróbek designerskich mebli? ;) dobre to, lubię takie dyskusje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo ładnie urządzony dom :)

 

mam pytanko o tę tapetę w kratę ... cudna jest ... mógłbyś zdradzić co to za firma i gdzie można taką dostać? i czy ona jest w szarościach, bo mi laptop trochę przekłamuje.

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Na początku przepraszam serdecznie za opóźnienie w odpowiedzi. Podziękowania za miłe słowo. Jeśli chodzi o tapetę w kratę to jest ona w beżach a nie szarościach a co do firmy...hmmm, to jest to po prostu tapeta firmy "Tapeta" kupiona w małym sklepiku z tapetami. Chyba nie pomogłem, co? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałupka wspaniała, a wątek boski! uwielbiam takie poczucie humoru! Strasznie fajne te tapety w kropki i kratę. Będę zaglądać:yes:

Ślicznie dziękujemy za miłe słowo. Proszę śmiało zaglądać, bo jeśli chodzi o świeże zdjęcia to, jak to mówi minister Vincent o fotoradarach: "będziemy dokładać!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...