Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ADELA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

czy salon jest dobrze doświetlony. Zastanawiam sie nad wstawieniem dodatkowego okna na tej ścianie gdzie nie ma w projekcie okna.

Witam, moim skromnym zdaniem to jest bardzo jasno okno 3m x 2,20 tarasowe oraz 2,40 to spokojnie wystarczy. zresztą trzeba sobie troszkę zostawić miejsca na ustawienie jakiejś komody...

 

Czy tylko ja chce sie chwalić ,

 

Chwal się chwal, chętnie obejrzę jakieś nowe fotki :D

u mnie brak finansów więc prace ciągną sie coraz wooooolniej. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Zastanawiam sie nad wstawieniem dodatkowego okna na tej ścianie gdzie nie ma w projekcie okna. Może ktoś mi powie czy to jest dobry pomysł, bo może ja się mylę i to jest zbędny koszt, bo w salonie jest wystarczająco jasno.

My mamy wstawione trzecie okno w salonie , efekt jest dosc ciekawy bo mamy trzy rodzaje swiatła (wschód południe i zachód) ale nie sadze aby było to niezbędne jak pisał kriss jet wystarczajaco dużo okien ,zalezy jeszcze od której strony swiata masz salon ,jedno napewno na minus -salon jest mniej ustawny .

 

A teraz sie chwalę :p mam okna!!!!!!!

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/0/6/8/23326731_d.jpg

fronthttp://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/1/5/8/23326730_d.jpg

 

Ogólne zamieszanie : wstawiane okna , kończą w dalszym ciagu dach od środka go ocieplają a od poniedziałku ocieplenie z zewnątrz a w miedzy czasie turystyczne obsadzanie dziełeczki krzaczkami :D

 

to tyle chwalenia :oops: Justap jak tam twój dach?????? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Witam wszystkich budujących!

Nie odzywałam się długo, ponieważ tyle teraz się u nas dzieje, że nie ma człowiek czasu usiąść do kompa i coś przeczytać nie mówiąc już o pisaniu. Ale skoro zostałam wywołana przez Anrami do tablicy - to już szybko zdaję relację z mojego placu boju. 8)

Muszę wam powiedzieć, że jest nieźle - kanalizacja jest po części zrobiona, wylewki też, ścianki w środku na parterze wymurowane, schody zalane, a cieśla właśnie kończy wieźbę. I powiem wam, że bardzo mi się już domek podoba. :p

Teraz jesteśmy na etapie wyboru okien i musimy zrobić to jak najprędzej aby elektryk mógł wejść i położyć kabelki.

Może ktoś z was poleci firmę "okienną" :lol:

Będę niezmiernie wdzięczna, bo jak narazie to mam dylemat - napewno będą to niestety PCV ale w kolorze złoty dąb lub orzech.

 

Wystarczy tego chwalenia się :wink:

 

Anrami piękny domek, jak jest już dach i okna to od razu inaczej :lol:

 

AndrewB niestety nie tylko Ciebie przerażają, jest coraz gorzej cenowo a co najgorsze jeszcze ich nie ma :cry:

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrew mam cie :wink: :D , biegłam prawie ale cie dorwałam . :lol: Nie mam co prawda elektryki ale mam ocieplenie poddasza i koncza docieplac zewnatrz :D :D :D :D :D :D :D . A tak poza tym odbiearm na dniach drzwi wejściowe (już na nas czekaja) . mam prad woda sie kopie ,poprostu cymuś ,kasa płynie jak woda ale oko cieszy efekt, mężuś właśnie pojechał przymierzyć barjerke na balkonik ,także detale które cisza oko kobietki bedą :wink: teraz smutna wiadomosc uschły mi 3 iglaczki chyba pionierskie warunki budowlane im nie służyły, ceny nie tylko w materiałach poszły do góry wydaje mi sie ze ogrodnik tez dołaczył do wyścigu o najwyższą cenę .jutro wolne wiec dzień na budowie :D trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...