Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ADELA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

por_zybert super działka o takiej marzyłam, :cry: nie mam co prawda dzialki w lesie ale mam na działce dwa duze dęby stąd moje pytanie: czy nie masz problemu z liśćmi czy jakimiś spadkami z drzew ????????

Dab u nas jak rozkwitał to leciało z niego cos tam , nieważne i to osadza sie na dachu jak spadnie deszcz bedzie napewno lepiej ale martwi mnie czy nie bedzie to zapychało rynien ,których jeszcze nie mam? :-? masz z tym jakies doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do schodów ANRAMI. Fajne są ale przemyśl co jeszcze dobierzesz w takim kolorze. Moim zdaniem w kolorystyce domu powinny dominować 2 lub trzy współgrające kolory. Zatem musisz dokoptować okna lub kominy w takim kolorze co jest niezłym wyczynem poszukiwawczo-finansowym. Taki samotny "biały" żagiel

na frontowej elewacji nie wygląda zbyt dobrze. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do schodów ANRAMI. Fajne są ale przemyśl co jeszcze dobierzesz w takim kolorze. Moim zdaniem w kolorystyce domu powinny dominować 2 lub trzy współgrające kolory. Zatem musisz dokoptować okna lub kominy w takim kolorze co jest niezłym wyczynem poszukiwawczo-finansowym. Taki samotny "biały" żagiel

na frontowej elewacji nie wygląda zbyt dobrze. 8)

 

Słuszne spostrzeżenie ale schody nie beda " samotnym zaglem" bo w tej samej konwencji planuje podjazd i cokoł narazie sa to tylko plany cenna jest niebanalnna wiec poszukuje innych rozwiazan rownie urokliwych :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

AndrewB wielkie dzięki za odpowiedź, będę wiedziała jak jeszcze wywalczyć ewentualne rabaty :p

Mam dobrą wiadomość od poniedziałku wchodzą kłaść dachówkę i wreszcie domek będzie miał ładny daszek :lol:

Jak będzie gotowy to się pochwalę - mam nadzieję, że będzie czym.

A co tam u reszty forumowiczów się dzieje? Kriss pochwal się zdjęciami ze środka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje sie :D

u nas srodek w akcji hyrdaulik,w piatek elektryk ,centralny odkurzacz zmówiłam też podpory na rogi zazdroszcze ci justap bo na tym etapie co jestes najwiecej oko cieszy a dalej juz tylko kasa płynie :-? Bo platanina kabli i rur nie bardzo mnie zadowala najbliższy efekt to tylki wewnetrzne ale nic to zaczekam :) wklejaj zdjecia a kiedy okna ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość IZ_EK
Jaki macie pomysł na bramę garażową? Chcę żeby kolor okien, drzwi i bramy garażowej był taki sam. Niestety wchodzi to w grę tylko przy kolorze złoty dąb bo Wiśniowski robi taką bramę. Ale głupio mieć kolory jak pół osiedla. Czy znacie firmy oferujące bramy garażowe w kolorach podobnych do oklein okiennych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę sobie dołączyć do forum udzielając jednocześnie odpowiedzi na pytanie o kolor bramy. W pewnym momencie stanąłem przed podobnym problemem i ustaliłem, że największą paletę kolorów (w tym imitujących drewno) oferuje firma KRISPOL, ponieważ używa tych samych oklein drewnopodobnych co producent profili okiennych VEKA. Ja np. mam okna i bramę w kolorze orzech (system VEKA), są idealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien zaopatrzeniowiec polecił mi firmę normstahl ( http://www.normstahl.pl ) mówi że

wiśniowski przy nim to pikuś. Kolor można zamówić dowolny z palety kolorów ROT(?).

Jeśli chodzi o ogrzewanie na dole to w grę wchodzi tylko podłogówka. Nie rozumiem pomysłu zakładania grzejników na parterze. Szybko wywiewa ciepło i zimno w nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...