Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ADELA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

justap pieknie idziesz do przodu :) , okna super ,napisz co masz za brame garażową wyglada bosko , u nas chwilowy spokój czekamy na tynkarzy mieli byc w tym tygodniu ale natłok pracy , kicha z ludzmi wszystko sie przeciaga, tak pozatym male poprawki i wykańczanie srodka przed tynkami

Joani nie moge podziwiac twojej adeli jak wejde na ta strone jest napis ze album nie zawera zadbych zdjec justap chyba sie udało :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej!

Miło Anrami, że się odezwałaś. Masz rację, że coraz gorzej o ludzi i przyzwoite terminy - my narazie nie odczuwamy tego problemu bo prawie wszystko robimy sami. Chociaż nie tak do końca - drzwi wejściowe będą dopiero pod koniec sierpnia lub na początku września - strasznie długo trzeba czekać :evil:

okna super ,napisz co masz za brame garażową wyglada bosko

dzięki, brama garażowa firmy Krispol - mnie też się podoba zwłaszcza jak otwieram na pilota :wink:

Jeśli chodzi o album Joani to kliknij na ikonkę Albumy(1) i pojawi się kopertka, kliknij na nią i pojawią się zdjęcia -z początku też miałam ten problem.

 

Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy ktoś ma spis wszystkich artykułów muratora albo zna jakieś miejsce gdzie można go znleźć?

U mnie fachowiec na fachowcu. Prawie stykają

się dupami :)

Uwaga! 10 nowych zdjęć. (http://por-zybert.fotosik.pl/albumy/173572.html)

Okna tarasowe jakoś się dało dopasować i dostałem porządny rabat od oknoplastu. Muszę ich pochwalić, załatwili to z głową. Wszyscy są zadowoleni.

Założyłem alarm i mam spokojny sen. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo mi sie podoba twoja Adela por_zybert.

Odnośnie drzwi tarasowych to u mnie następuje właśnie korekta. Domówiliśmy 3 skrzydło....chyba fajnie będzie taka duża tafla szkła...tym bardziej że widok na działeczkę i las....

 

Powoli wychodzę z piwnicy. Dziś pewnie zrobimy z majstrem wylewki w garażu.../jak dobrze mieć urlop.Jednak pańskie oko konia tuczy/ :wink:

Potem parter: na szczęście kuchnia łazienka i kibelek juz zrobione wcześniej...

 

A Tobie Justap "zazdroszczę" rolet zewnętrznych. Czy Ty zamawiałaś je razem z oknami. Czy to są okna z O...plastu?

 

Pozdrawiam Budowniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

AndrewB okna to oczywiście Oknoplast (jestem bardzo zadowolona :p ), a rolety zamawiałam u tego samego przedstawiciela razem z oknami i bramą garażową.

Por-zybert masz naprawdę zaj...efajną działeczkę :D . Widzę, że też nieźle pędzisz do przodu, czy masz zamiar wprowadzić się w tym roku?

A u nas powoli do przodu - kończymy tynkować łazienki, później gładź. Dzisiaj zamówiliśmy parapety - będą zakładać po tynkach, czyli po połowie lipca.

 

wilanowski1 napisał:

 

Widzę, że jestem na szarym końcu

chyba tym z drugiej strony :wink: masz już pięknie obłożony domek klinkierem, a ja nawet nie mam wymurowanego tarasu :cry:

Anrami może wkleisz jakieś zdjęcia Twojej Adelci? plisss i nie smuć się :( , bo nie ma powodu, Twoje okna też pięknie zdobią domek a szprosy dodają im uroku.

A AndrewB też obiecał zdjęcia :p

Czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

A co ja mam pokazywać tynk na ścianach i kupa bałaganu na posadzkach....tfu na tym czymś co będzie posadzką....hehe. wczoraj dorwałam sie do prządkowania.Obstukiwałam takim specjalym przyrządkiem nadmar betonu na podłodze. Przygotowujemy sie powoli do co i hydrauliki. Nie napracowałam sie za bardzo bo mąż mnie "wygonił' z budowy....hehehe :lol: :lol: :lol:

 

A propos Planji Regoli nie słyszałam zbyt dobrych opinii na jej temat. Nasz dekarz nam jej nie polecał pomimo że ją miał też w swojej ofercie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndrewB nie martw się, że cię mąż "wygonił" z budowy. Mnie też mąż cały czas opier..., że się nie znam a chcę podejmować sama decyzje zamiast poradzić się fachowców, że za dużo wybiegam w czasie ale ja lubię mieć wszystko zaplanowane aby później nie było niespodzianek. Taki to już babski charakter mam. :cry:

dzieki wilanowski za zielone siwiatło :D :wink: myślałam ze tylko ja mam problem z moja druga połową, U nas to wyglada prześmiesznie bo ja wymyślam jak to "baba " to co mi sie podoba panowie robia ja jestem przeganiana z budowy :( :( :( :( bo przeciez wszystko wiedza i zrobia ....wracam i co? oczywiscie jest na opak ale ja sie usmiecham wychodze a wieczorem pranie mózgu mężusia ...........mężuś wraca na budowe i karze panom wszystko zmieniac i to ja jestem zła ,ale mam to w nosku mój dom ,moje wymysły , moja wizja.......... :D :D tak wogóle to na swoim przykładzie wydaje mi sie ze budowanie domu w aspekcie damsko meskim jest ja ślub. Kobieta mysli o swoim wymarzonym slubie jak tylko zrozumie o co chodzi z suknia welonem i cała reszt , marzy planuje latami ,facet na tydzien przed bo przeciez karza mu kupic garnitur :) :( :wink: budowa ja planowałam , marzyłam dłłłłłługo teraz tylko realizuje wizje a mój mężuś chwyta chwile jest temat tarasu to nad tym mysli w danej chwili ,oczywiscie nie ma być znowu po mojemu na pytanie jak by chciał odp.ze nie wie ale sie zastanowi :) :wink: bardzo ale to bardzo przepraszam wszystkich panów ,wiem ze sa podchodzacy do rzeczy inaczej ale to chyba ci z przewaga pierwiastka damskiego :) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w kwestii łazienki. Moja łazienka jest troszeczkę powiększona. Została przesunięta ściana w stonę sypialni z balkonem

http://foto2.m.onet.pl/_m/2a17bfcd3a2061aa3168c499dddefe62,5,19,1.jpg

drzwi zostały również przesunięte w stronę przeciwległych pokoi

http://foto2.m.onet.pl/_m/37cbcf9b3cffdcd7c9006f6a21c068fa,5,19,1.jpg

nie wiem czy to co pisze jest jasne.

Drzwi 90 cm będą się otwierać na holl. Po prawej stronie mam ścianę 96 cm tam będzie prysznic 80x100, po lewej stronie mam 235 cm - tam będzie umywalka 65 cm. Na wprost drzwi postawię wannę 170cm, a kibelek i bidet będa na przeciwko prysznica

http://foto0.m.onet.pl/_m/a136dfd19af1d2fa92164d8c2fca26e4,5,19,0.jpg

No i został jeszcze komin za oknami miejszce koszmar! Za kominem zrobię małą szafkę.

Pozdrawiam Adelowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joani nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam. U Ciebie będzie wanna na wprost drzwi czyli pod skosem?

Tak będzie pod skosem. Ściana ma długość 286: brodzik 100 + wanna 75 cm to zostaje 110. Jeśli odsunę wannę 30 cm od skosu to zostaje 80 cm między wanną a kabiną i mogę sfobodnie korzystać z wanny.Tak przynajmniej myśle, jeśli się mylę to mnie uświadomcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...