Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ADELA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ludzie ratujcie!Chyba zwariuję. Tak wk......a mnie ten mój dekarz, ze nie mogę wytrzymać. Nabrał roboty gdzie tylko się da i tak pie...i. Od maja postawił u nas tylko krokwie. :cry:

Podpinam sie pod post , tak to jest dla nas najważniejsze sa nasze budowy , co mnie obchodzi ze fachowcy maja inne .........,ale to jest nie do przeskczenia . Nasz wykonawca twierdzi ze idziemy piorunem , przecież tydzień przestoju to zadne opóznienie a dla mnie cala wiecznosc . co do łazienki na dole- my planujemy dokładnie tak jak pisze andrewBproblem ze skosem bedzie ale planujemy zamówić drzwi do prysznica i ściac je z jedej strony zeby były dopasowne , ludziska piszcie częściej bo wku....nie dzielone połową wku..nia a radość dzielona podwójną radością :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość IZ_EK

Lecimy z wylewkami. W łazience na dole, prysznic stawiamy w prawym rogu.

Pod skosem od schodów mamy wnękę, w której zrobimy szafki, żeby chować ręczniki, mydełka i inne głupoty. Przy ścianie murowany blat i umywalka nablatowa, żeby nic nie stało na podłodze. W lewym rogu przy wejściu kibelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi - mi też się marzą tylko szkalne drzwi i ścianka z luksferów lub wymurowana i obłożona płytkami, ale jak AndrewB zauważył szkalne drzwi z Koła są cenowo (jak dla mnie niedostępne), ale będę szukać innych firm.

A małą łazienkę rozplanowałam tak: jak wcześniej wspominałam naprzeciw drzwi kabina, obok pod skosem kibelek, a w lewym rogu umywalka - co o tym sądzicie?

 

Co do fachowców różnej "maści" :wink: to dzięki od Boga, dzisiaj tak jak się z nami umówił stawił się pan od tynków ze swoją ekipą, niestety nie widziałam czego dzisiaj dokonali, bo nie mogłam zajrzeć na działkę, ale najważniejsze, że dotrzymał słowa i mam nadzieję, że tak będzie do końca pracy.

 

Kochani wklejajcie zdjęcia, chętnie obejrzę dokonań każdego z Adelowiczów.

(postaram się też niedługo coś wkleić)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jest łazienka Krissa na stronie 4 naszego wątku....

 

Podpatrywałam ją wcześniej, ale wydaje mi się (tak przynajmniej wygląda to na zdjęciu), że kabina jest odsunięta od ściany i za nią pozostaje pustka niewykorzystana, ale mogę się mylić.

Joani zaglądałam na stronę Ronal i faktycznie mają coś co mogłoby mnie zainteresować, a nawet znalazłam firmy z mojej miejscowości, które mają w swojej ofercie Ronal, ale nie wiem jeszcze jakie ceny. Ale dzięki! :p

 

A co powiecie na urządzenie kuchni, czy ktoś już się nad tym zastanawiał, lub ma jakąś wizję? Sorki, że tak wypytuję, ale za 2-3 miesiące muszę się wprowadzić do Adelci, bo sprzedaliśmy nasze mieszkanie, żeby kasy starczyło na urządzenie :cry: No i sami rozumiecie - czas nagli.

Czekam na pomysły

 

Gorąco pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak sobie myślę że nie ma co za bardzo się zastanawiać nad kuchnią bo ona jest zbyt mała aby po niej szaleć....Dookoła ścian blaty, a na ściance od holu ewentualnie jakiś mały stoliczek na śniadanka rodzinne.....a reszta i tak przy stole w jadalni. Niektórzy piszą, że na tej ścianie daja kaloryfer u mnie będzie tylko podłogówka więc mam kawałek ścianki wolny.....i mogę wstawić stoliczek....ale wszystko i tak wyjdzie podczas projektowania kuchni... w końcu sa od tego fachowcy, którym się sporo płaci więc niech coc zaproponują.... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku budowy też myśleliśmy aby w gabinecie zrobić kuchnię, potem jadalnia i dalej salon....ale nauczona doświadczeniem mieszkając u rodziców...że taki pokoik jest niezbędny....Nie każdego gościa chcę prosić na salony... :wink: więc co by nie zwiedzał mi kątów i nie łaził przez cały dom zanim dotrze do salonu zapraszam go od razu do pokoju na lewo :D ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...