Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ADELA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

Witamy Adelowiczów!!!

Jesteśmy na etapie szukania projektu i na 99% jesteśmy przekonani, że będzie to Adela. Dla pewności chcielibyśmy ją zobaczyć. I tu jest prośba przede wszystkim do Amaretty i Mariusza Marciniaka, bo jesteście z łódzkiego. Z tego co wyczytaliśmy, to dopiero zaczynacie, ale może znacie kogoś w łódzkim, kto już wybudował Adelę i mógłby nam ją pokazać.

Czekamy na odpowiedź.

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy. :)

 

Paulina i Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Paulina i Łukasz!!!

 

Cieszę się że dołączacie do naszego grona adelci, no niestety nie znamy nikogo kto wybudował adele w łodzi czy tam w okolicach ale my zaczynamy lada dzień myślę że po Świętach zaraz więc bedzie możliwość obejrzenia tak za pół roku chociażby stanu surowego.

Poadrawiamy

 

P.S Amaretta i Mariusz Marciniak to jedni inwestorzy, ale to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Po długiej nieobecności powracamy na forum. Budzi się wiosna i my też powracamy do pracy w naszej Adelci. Zima właściwie minęła spokojnie. Dopiero pod koniec lutego naszą ulicę odwiedzili....złodzieje... :evil: Musieliśmy uzbroić Adelcię w alarm... Widać w końcu efekty ocieplania poddasza. Kilka fotek w załączeniu: :)

Najpierw wełna, dwie warstwy:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/0/3/4/32523761_d.jpg

 

Dalej, folia paroizolacyjna:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/2/5/0/32523760_d.jpg

 

No i efekt końcowy:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/8/5/1/32523762_d.jpg

 

Jak na teoretyka to chyba nieźle co? 8)

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btx wiosną ruszacie??

 

AndrewB czy ja dobrze rozumiem, że Wy to sami zrobiliście :o , no to gratulacje. A tak przy okazji to które to jest pomieszczenie?

 

paulina&lukasz zapytajcie w biurach architektonicznych, które sprzedają Archipelaga, czy sprzedawali projekt Adeli. Ja tak zrobiłam i trafiłam na Adele w mojej bliskiej okolicy.

Pozdrawieniadla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joani To jest łazieneczka na poddaszu, tyle tylko, że zrezygnowaliśmy z jednego okna dachowego....

 

Tak tak to tylko wyłącznie nasza własna robota. Męża, teścia i ....... moja (podawałam wkrętki, trzymałam poziomicę, cięłam taśmę pod folię, czyli pełniłam bardzo ważną funkcję :lol: nie daliby sobie rady beze mnie to jasne):p :lol: :p :lol: :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joani To jest łazieneczka na poddaszu, tyle tylko, że zrezygnowaliśmy z jednego okna dachowego....

 

Tak tak to tylko wyłącznie nasza własna robota. Męża, teścia i ....... moja (podawałam wkrętki, trzymałam poziomicę, cięłam taśmę pod folię, czyli pełniłam bardzo ważną funkcję :lol: nie daliby sobie rady beze mnie to jasne):p :lol: :p :lol: :lol: :oops:

 

tak myślałam, tylko tego okna mi brakowało. Jeszcze raz gratuluję, odwaliłaś kawał dobrej roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
humus mamy już zdjęty, budynek wytyczamy w piątek, może w sobotę - zależy od pogody; narazie jest taka że szkoda gadać... od dwóch dni ciągle deszcz (a nawet snieg) i nie widać żeby miało się przejaśnić

W poniedziałek ma wejść ekipa :D

 

btx, na budowie często przydają się kalosze :wink: , szczególnie na etapie stanu zero :D.

A tak przy okazji, to jakie zmiany poczyniliście w projekcie?

 

Iza i Tomek powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to jakie zmiany poczyniliście w projekcie?

 

główną zmianą jest powiększenie garażu o 2,5m (dwa stanowiska). Poza tym dodaliśmy balkon od strony ogrodu, oba balkony pogłębiliśmy (1,2m chyba) i zamknęliśmy przejście z kuchni do jadalni - w tym miejscu będzie może barek - jest małe zdjęcie krissa na 2-giej stronie tego wątku; wyjście z kuchni zostaje naprzeciwko WC/schodów.

Na górze powiększyliśmy łazienkę, a łóżko w sypialni zamienione z garderobą, podobnie jak u was :lol:

oczywiście zrezygnowaliśmy z wolego oczka na rzecz dwóch okien dachowych - ze względu na koszty i praktyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...