Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ADELA pracownia ARCHIPELAG


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej

my na obecną chwilę jesteśmy na etapie wykończeniówki :D

planowany termin przeprowadzki za miesiąc

a to kilka zdjęć

 

http://images37.fotosik.pl/102/66629271a1edd426m.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/106/ee1c455844c76b31m.jpg

 

pomieszczenie gospodarcze

http://images36.fotosik.pl/103/b8328a2d740a4e8dm.jpg

 

sypialnia na górze

http://images47.fotosik.pl/107/c21546d68c6f3f02m.jpg

 

pokój

http://images38.fotosik.pl/102/4c35a104658e7accm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, ile płacicie za ogrzewanie gazem swoich Adelach.

 

sezon grzewczy zakończony jakis czas temu, rachunki za gaz otrzymałam, więc czas na moje rozliczenie.

Mieszkamy od drugiej połowy września, rodzina 2+2, temperatura w dzień 21, w nocy 19. Piec kondensacyjny Herkules Imegasa, zasobnik 120l, grzejniki płytowe Biasi, w salonie grzejnik aluminiowy członowy (nazwy nie pamiętam jakaś włoszczyzna),2 grzejniki 3 płytowe dł.160 cm niskie w pokoju nad garażem,wszędzie zawory termostatyczne, drabinka w górnej łazience, podłogówka w wiatrołapie, holu, kuchni, wc i łazience na górze (tam gdzie płytki). Ocieplenie domu wełna mineralna 12, ściany z silki 24. Gaz w domu wykorzystywany jest tylko do ogrzewania (kuchena elektyczna)

No i teraz najważniejsze: od 09.08 do 04.09 łącznie za gaz zapłaciliśmy 2391,01

 

a jak u innych?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

btx

 

przeprowadziliśmy się na dobre, w zasadzie to nie mamy zrobionej tylko górnej łazienki i schodów, no i barierka przy schodach jest prowizoryczna tak, żeby nasza córcia nie wypadła

fajnie się mieszka chociaż jeszcze nie ogarnęłam całego bałaganu, ale kawka z sąsiadką na tarasie smakuje cudownie :wink:

 

pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje :D

 

Joani byliśmy zdeterminowani tym, że za wynajem mieszkania w Warszawie płaciliśmy sporo więc zależało nam na szybkiej przeprowadzce do siebie

w domu jest jeszcze dużo do zrobienia m.in. elewacja - prawdopodobnie w przyszłym roku dopiero, ale mieszkać można :D

ogród niestety musi poczekać, mamy działkę 3000 m2, na której trzeba najpierw zlikwidować chwasty itp. potem nawieźć ziemi, wyrównać i dopiero będzie mozna myśleć o roślinkach, no ale w chwili obecnej są pilniejsze potrzeby :wink:

na razie zakupiłam 3 iglaki i na tym muszę poprzestać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam!

rozpoczynamy budowe Adelki - i mamy kilka pytan. na poczatek prosba do Was - forumowiczow: przeslijscie prosze o ile to mozliwe zdjecia lazienki na dole(chodzi glownie o schody i zmniejszenie powierzni) oraz kuchni. zastanawiamy sie, czy jest mozliwosc postawinia samego slupa, bez sciany nosnej obok niego.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dawno mnie nie było, nowi forumowicze widzę.

Wlodarek19, ja mam słup bez ścian, jest podciąg. Poszukam zdjęć i wrzucę. a dziś pochwale się ogrodem, (choć to chyba za duże słowo) jeszcze bez trawy

 

[/img]

 

[/img]

 

[/img]

 

[/img]

 

No i sami widziecie, że trzeba poczekać kilka lat, żeby wszystko nabrało odpowiednich rozmiarów.

 

por_zybert jadłeś już swoje czereśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joani bardzo ładnie zapowiada się Twój ogród :D

ja już nie mogę się doczekać kiedy u mnie będzie mozna zacząć działać, ale na razie póki co mamy jeszcze straszny bałagan pobudowlany na działce, na razie zagospodarowałam donicę z przodu domu, w której zasadziłam zakupione iglaki, mam nadzieję, że nie zostaną one zmasakrowane przy robieniu elewacji :p ale nie mogłam się po prostu oprzeć, tak brzydko wyglądała ta pusta donica ...

a nam 15 czerwca minął miesiąc odkąd mieszkamy w naszym domu i stwierdzam, że mimo braku mebli oraz zastosowania tymczasowych rozwiązań jest super, tylko ta pogoda wrrr do tej pory udało nam się zrobić tylko jedno ognisko a o śniadaniach na tarasie na razie mogę zapomnieć :-? poza tym co kilka dni włączamy piec bo bez tego jest strasznie zimno, ale dzięki temu w łazience przyjemnie grzeje w stopy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...