Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tofee

 

działa, działa. ale trzeba dużo czasu żeby odetchnąć.

 

Efi Jesteś moim dobrym duszkiem na tym forum. Zawsze powiesz coś pocieszającego w odpowiednim momencie http://www.forum.wesele-lodz.pl/images/smiles/bukiet.gif

 

:oops: :oops: :oops:

 

wiesz że ja cie love. :D

 

bardzo się cieszę że masz podpis o chudziaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Synuś faktycznie zaskoczył nas swoimi zdolnosciami projektanckimi 8)

 

i domek już nabrał kształtów- świetnie :)

dzisiaj mają ciagnąc dalej razem z budowlańcami którzy będą stawiać nieszczęsna szczytówkę :roll:

 

To Twoi teście też budują dom .

To wyścigi będą ?

mam nadzieję że nie buduja na wyścigi :roll: , bo my przegramy w przedbiegach :x

U Nich wykonawcy tańsi o 30% , materaiały za to droższe, my musimy czekać na kolejna transze żeby ruszyć z kolejnym etapem , u Nich tego problemu na razie nie ma 8)

 

ale pewne jest to że powstaja dwie DIUNKI- MIX i III :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka73 napisała:

Co do dachówki to bardzo ładna mi pasowała by czarna zadzwonie do nich po wycenę

 

kompletny dach z dachówek kosztował nas 16.500, z wyłazami i drabinkami kominiarskimi

rynny 2.600 zł okna 3.200 ( 3 szt.Fakro z kołnierzami ) wydaje mi się że to nie najgorzej 8) na samych dachówkach dostaliśmy 1.600 zł rabatu :D

Środa Śląska wyceniła mi rynny z dachówkami zaniżając ilość na 18.200(bez wyłazów i drabinek kominiarskich),

Mnie się taka sprzedaż podoba , dzięki temu mogłam sobie pozwolić na nadbitkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej BeaWroc - przejeżdżaliśmy przez Szewce ( byliśmy oglądać drzwi w Rościsławicach), ale było już późno i nie zbaczaliśmy z drogi

a było zadzwonić , kupiłabym pare swieczek i zrobilibyśmy nocny obchód :lol:

 

Zrób tylko coś z tym krzywym domem, będzie problem z odbiorem budowy

postaram sie dzisiaj albo jutro troszkę go naprostować , może się uda 8) , robiąc ostatnie zdjęcie szarpałm sie o aparat z moim najmłodszym dzieckiem i to są skutki, było ustapić , dom stałby prosto, a tak przekrzywiło go :wink:

Nasi dachowcy maja tydzień przerwy, zaczynamy czekanie, znaczy dobrze że maja przerwe bo musimy zrobić tynki pomiędzy domem a garazem przed połozebiem dachówki, no i lukarny zabudować. jak wejde na dach to poproszę M żeby zrobił mnie sławne zdjęcie jak robię ocieplenie i tynk, ale będzie CIRK :lol:

Trzymajcie kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana napisała:

 

Szybciutko Wam idzie - to na Wielkanoc się wprowadzacie

 

owszem 2011 r. 8)

 

Z tego co podglądnęłam w Waszym dzienniku to Wielkanoc jest raczej w Waszym zasięgu :D

 

No dobra wiem, że żartujemy :) :) , ale u Ciebie już dach prawie leży, więc jesteście dale z pracami niż my :) :) i fajnie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie robi niestety wielką różnicę :( , nasi dachowcy mają podobno wrócić we wtorek , obawiam się , że po ostatnim poślizgu będą może w czwartek :roll: i to mnie przeraża :o , na 9 września mamy wstawianie okien, przez brak dachówki na dachu nie możemy uruchomić nastepnej transzy,brak transzy, brak dalszych czynności-zastój :evil:

po prostu "pisz pan trup" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Twoje słowa sie spełniły jak najszybciej :roll:

Mój tata to tzw. złota rączka, przeczyta i juz wie jak zrobić 8) , dobrze miec takiego w rodzinie, tylko że swoich pomysłów budowlanych to za dużo nie przeforsuję -niestety, tata wie lepiej 8)

ale fajnie mieć takiego tatę, naprawde siedzi na tej budowie od rana do wieczora, wszystko jest dopilnowane, ekipy sa zadowolone bo jak tyklko zaczyna czego ś brakować, to On chyc do hurtowni i jest :wink:

On mnie tez uczył kłaść płytki ścienne w kuchni, często cos pomagam mu na budowie, bo mnie tego nauczył jak byłam dzieckiem, wtedy wydawało mi się to takie wspaniałe, dzisiaj juz tak nie myslę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...