Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

Znalazł się inny wykonawca komina, ale nie chce szlifować kątów i nie wiem czy to dobrze, czy źle

to będa kąty wyglądały jak poprzednio tylko tym razem symetrycznie :D

szlifowane ranty pozwalaja zblizyc do siebie maksymalnie płytki, które wyglądają "prawie" jak narozne. kwestia tego czy Wam sie spodoba, jak połozy płytki rowno, to myslę że nie będzie tego tak bardzo widać , poza tym to przecież komin, który jest wyyyyyysokoooo, jak nie będziecie robic imprez na drabince kominiarskiej, to nic nie będzie widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poza tym to przecież komin, który jest wyyyyyysokoooo, jak nie będziecie robic imprez na drabince kominiarskiej, to nic nie będzie widać :wink:

 

Imprezy przewidujemy tylko na ziemne :lol: :lol: :lol: :lol:

Fakt, że z ziemi nie widać tego aż tak, tym bardziej, że będzie ciemna fuga.

 

Ale Twój komin i tak mi się bardzo podoba i szkoda, że Twój tato nie może nam zrobić kominów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Twój komin i tak mi się bardzo podoba i szkoda, że Twój tato nie może nam zrobić kominów

dzisiaj mu wspomniałam o Twojej propozycji, popatrzył na mnie jak na szalona i powiedział"zwariowałaś?!"

Myslę ze nasze kominy dały mu tak w kość, że przez najblizsze 10 lat nie będzie nawet patrzył w górę 8)

Juz tak bidula utyka na tę chora nogę że aż mi Go żal, ale nie pójdę na dach murować, o nie tego to juz by było za dużo :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Twój komin i tak mi się bardzo podoba i szkoda, że Twój tato nie może nam zrobić kominów

dzisiaj mu wspomniałam o Twojej propozycji, popatrzył na mnie jak na szalona i powiedział"zwariowałaś?!"

Myslę ze nasze kominy dały mu tak w kość, że przez najblizsze 10 lat nie będzie nawet patrzył w górę 8)

Juz tak bidula utyka na tę chora nogę że aż mi Go żal, ale nie pójdę na dach murować, o nie tego to juz by było za dużo :x

 

Rozumiem BeaWroc i powiedz tacie, że go chwalą i życzę mu dużo zdrowia :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem BeaWroc i powiedz tacie, że go chwalą i życzę mu dużo zdrowia

Juz mu powiedziałam, że go chwalą, ucieszył sie jak dziecko, ostatni raz kominy obrabiał 20 lat temu więc radość ,że talentu nie ubyło, jest wielka :D

Fajnie miec tate "zlota raczkę" szkoda tylko że taki chorowity, ale ja w wieku 60 lat tez nie będę śmigala jak 16-tka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mamik napisał:

 

ale przeboje z tym dachem macie

szokujący jest tupet wykonawców, jak można zrobić źle i jeszcze warunki stawiać

widać jeszcze z tego wszystkiego, że dobry kierownik budowy to skarb

życzę powodzenia i determinacji w rozgrywce partacze-inwestor

pozdr

 

witam serdecznie w naszych skromnych progach :D

faktycznie , kierownik się nam trafił pierwsza klasa, a Pan Dachowiec przyznał dzisiaj , że faktycznie robota była spartolona i że dokończy prace dachowe wraz z oknami 8)

idzie mu całkiem nieźle, nawet mój tata, który rzadko chwali , dzisiaj skowronił na temat super obobionego komina :D

pozyjemy -zobaczymy, co to z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super, tylko napisz, czemu tak długo się czeka na to wszystko?

To znaczy drzwi, bramy, okna

 

Dużo zapłacisz za bramę garażową?

 

podobno dlatego, ze jest sezon 8) wszystko mamy mieć kole miesiaca, sie okaże jak będzie naprawdę. 8)

brama garazowa kosztować nas będzie 4.650 zl z automatem i montażem, wybralismy szerszą, znaczy 250, z uwagi na dostepność tylko wtym rozmiarze naszego koloru :roll:

Firma robi mahoń tylko od szerokości 250 cm, a węższe to tylko w brązie :( , szokuje mnie, że jedna firma dysponujaca kolorem , nie moze go uzyc na wszystkie rodzaje swoich bram :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super, tylko napisz, czemu tak długo się czeka na to wszystko?

To znaczy drzwi, bramy, okna

 

Dużo zapłacisz za bramę garażową?

 

podobno dlatego, ze jest sezon 8) wszystko mamy mieć kole miesiaca, sie okaże jak będzie naprawdę. 8)

brama garazowa kosztować nas będzie 4.650 zl z automatem i montażem, wybralismy szerszą, znaczy 250, z uwagi na dostepność tylko wtym rozmiarze naszego koloru :roll:

Firma robi mahoń tylko od szerokości 250 cm, a węższe to tylko w brązie :( , szokuje mnie, że jedna firma dysponujaca kolorem , nie moze go uzyc na wszystkie rodzaje swoich bram :o

 

Masakra z tymi kolorami, jak już doszłam do ładu z oknami i drzwiami, to teraz została nam brama ( 258 x 234 otwór), ale kolor znowu dobrać, to będzie kamikadze :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi kolorami, jak już doszłam do ładu z oknami i drzwiami, to teraz została nam brama ( 258 x 234 otwór), ale kolor znowu dobrać, to będzie kamikadze

 

prawda 8) niby teraz jest wszystko a jak przyjdzie co do czego to nie ma nic. :roll:

 

I nie dość, że nie ma, to na inne rzeczy trzeba czekać po 4-6 tygodni :o :o :o

Zamówiliśmy dzisiaj drzwi i czas oczekiwania 3-4 tygodni :o

Ja myślałam, że tydzień i już mamy. Okna zamówiliśmy trochę wcześniej i teraz będą czekać, aż przywiozą drzwi. I co z tą bramą zrobić, skończy się tym, że kupimy w OBI za 700 zł i do póki się nie rozleci, będzie służyć i kwita :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie dość, że nie ma, to na inne rzeczy trzeba czekać po 4-6 tygodni

Zamówiliśmy dzisiaj drzwi i czas oczekiwania 3-4 tygodni

Ja myślałam, że tydzień i już mamy. Okna zamówiliśmy trochę wcześniej i teraz będą czekać, aż przywiozą drzwi. I co z tą bramą zrobić, skończy się tym, że kupimy w OBI za 700 zł i do póki się nie rozleci, będzie służyć i kwita

 

Tez myślałam zeby kupic drzwi do tyłu i bramę w OBI, ale chyba mnie na to nie stac :-?

Jak pomyślałam że wstawia najpierw barmę z OBi a później przyjedzie ekipa z brama skąś tam to, zapłace za demontaz i montaż ,, zostając z brama w ręku :roll: Szkoda bałaganu.

Lepiej przetrzymajcie okna maksymalnie jak się da, jak wstawia drzwi i bramę , to wtedy zgłoście okna.

My musielismy na gwał szukać zalepdziur, wyglada to jak wygląda a zeby to takie anty było to nie powiem :(

teraz wiem, że zamiast okien kupiłabym najpierw drzwi, ale Polak mądry po szkodzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...