Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Megana napisał:

 

BeaWroc napisał:

GALACO stalowe fi 130 ciemna czerwień, wglądają całkiem nieźle

 

 

 

Hej BeaWroc - też się nad nimi zastanawialiśmy

Rzeczywiście wyglądają bardzo dobrze.

 

Michał przeliczył i Marley'a wychodzą troszkę drożej więc się zastanawiamy jeszcze.

Dzięki za odpowiedź

 

nie ma sprawy, polecam się 8) rynny Galaco nie sa drogie, jak na stal , a myslę ze pieniadze przydadzą się później na inne rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana, jesteś niesamowicie czujna, szacunek http://www.bandyci.org/img/podziw.gif http://www.bandyci.org/img/podziw.gif

http://www.bandyci.org/img/podziw.gif

 

Fajnie, że jeszcze ktoś do nas zagląda, u nas jakiś zastój się zrobił, cały czas wykańcza się dach :o i my przy nim, normalnie niekończąca się opowieść :roll:

W przyszłym tygodniu zamawiam bloczki komórkowe do działówek i idziemy dalej,przestaje zwarac uwage na roboty dachowe, myslę , ze my zamieszkamy, a moi dachowcy dalej będa wykańczac dach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana, jesteś niesamowicie czujna, szacunek http://www.bandyci.org/img/podziw.gif http://www.bandyci.org/img/podziw.gif

http://www.bandyci.org/img/podziw.gif

 

Fajnie, że jeszcze ktoś do nas zagląda, u nas jakiś zastój się zrobił, cały czas wykańcza się dach :o i my przy nim, normalnie niekończąca się opowieść :roll:

W przyszłym tygodniu zamawiam bloczki komórkowe do działówek i idziemy dalej,przestaje zwarac uwage na roboty dachowe, myslę , ze my zamieszkamy, a moi dachowcy dalej będa wykańczac dach :D

 

Beatko - No pewnie że czujna, w końcu po to tu jesteśmy, żeby sobie na wzajem pomagać, chociażby dobry słowem :)

 

Napisz co z tym dachem dalej masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już bywa ze niektóre ekipy działają jakby Sie chciały na trwałe wpisać w pejzaż naszej budowy. My tak mamy z gościem od sufitow. Ciagle tylko coś szpachluje. I tak w kółko od czterech miesięcy.

 

efilo - Toż to już 2, a nawet 5 raz położyłby nowy, to się nazywa zaangażowanie :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Może trafiaja nam sie ekipy szczególne kochliwe 8) , nie chca się z nami rozstać, bo się przywiązują bidulki :roll:

 

Odnośnie dachu to:

Nasz dach jest zalepiony jakimis silikonami(żeby nie ciekło), połozone sa jakieś blachy , inne niz zaleciła hurtownia, kierbud kazał zmienić (żeby nie ciekło),

chłopaki siedza na dachu, łacha sobie z nas drą, a ich szef robi po nich poprawki(zeby nie ciekło) i tak juz od półtora miesiaca :o

jest cudownie, życ nie umierać, oni sie czuja jak u siebie, stoliczek, kaweczka, grilunio, polegiwanko przez godzinkę no i do ....domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Może trafiaja nam sie ekipy szczególne kochliwe 8) , nie chca się z nami rozstać, bo się przywiązują bidulki :roll:

 

Odnośnie dachu to:

Nasz dach jest zalepiony jakimis silikonami(żeby nie ciekło), połozone sa jakieś blachy , inne niz zaleciła hurtownia, kierbud kazał zmienić (żeby nie ciekło),

chłopaki siedza na dachu, łacha sobie z nas drą, a ich szef robi po nich poprawki(zeby nie ciekło) i tak juz od półtora miesiaca :o

jest cudownie, życ nie umierać, oni sie czuja jak u siebie, stoliczek, kaweczka, grilunio, polegiwanko przez godzinkę no i do ....domku :)

 

A pogonić towarzystwa nie możesz? Wiem, że łatwo się mówi, ale może postraszyć chociaż? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pogonić towarzystwa nie możesz? Wiem, że łatwo się mówi, ale może postraszyć chociaż?

 

ha, oni mi nawet podziękowali przez chwilę za tę robotę, a ja im.

Pan szef kazał sobie zapłacić za wykonana część roboty, a ja mu na to, że owszem zapłacę , jak kolejni fachowcy zakończą pracę , którą on zostawił. Powiedziałam Panu, że z pieniedzy ktore ma dostać , zapłace tym nastepnym, a co zostanie , to dla niego 8)

Na drugi dzien przyjechał na budowę i powiedział, że juz dokończa ten dach(łaskawca normalnie) i nawet okna zobia wedle załączonej instrukcji a nie po swojemu, czyz to nie cudowne.

Oni umieja czytać ze zrozumieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam: płytki klinkierowe na kominy są klejone bezpośrednio, czy obkładaliście je wpierw styropianem i siatką?

bez styropianu, cienka warstwa kleju, nastepnie siatka z klejem , a później pani płytka .

Nasz komin jest ocieplony od srodka wełną, więc styropian nie jest potrzebny od zewnatrz, kierbud stwierdził, że to juz by była przesada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz komin jest ocieplony od srodka wełną, więc styropian nie jest potrzebny od zewnatrz, kierbud stwierdził, że to juz by była przesada 8)

 

Ten styropian się daje nie dla ocieplenia, a jako warstwę dylatacyjną, żeby płytki były czymś elastycznym oddzielone od samego komina "pracującego" pd zmian temperatury, wtedy podobno jest mniejsze ryzyko ich odpadnięcia. Pytam, bo sam na tym etapie jestem, tylko okładzinę komina planuję trochę cięższą (kamień elewacyjny) i drążę temat po prostu :)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten styropian się daje nie dla ocieplenia, a jako warstwę dylatacyjną, żeby płytki były czymś elastycznym oddzielone od samego komina "pracującego" pd zmian temperatury, wtedy podobno jest mniejsze ryzyko ich odpadnięcia. Pytam, bo sam na tym etapie jestem, tylko okładzinę komina planuję trochę cięższą (kamień elewacyjny) i drążę temat po prostu

 

nie ma sprawy, ja piszę tylko to co wiem od kierbuda, sama za wiele z tego nie pojmuję 8) , co pamietam to napiszę , u nas zrobione jest w sposób opisany w poprzednim poscie. Czy sie sprawdzi, czy coś odpadnie, praktyka pokaże , na razie pozostaje nam czekać, dobrze że sezon grzewczy juz niedługo, to zobaczymy co to za cudo nam wyszło.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...