Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kaśka73

nie będę oryginalna ale ładny dom podoba mi się

brama również i tu proszę o wiecej szczegółów

 

żebym sama je znała , to bym napisała 8)

Jedyne co wiem , to to że brama jest z firmy NORMSTAHL, sekcyjna górna EURO ( bo tylko w takim modelu był kolor mahoń) Eurostyle -ISo sie nazywa,

z takim napedem

http://www.normstahl.pl/redx_tools/mb_image.php/cid.065047076121116112067079098097107061/IMG_2822.jpg

z czterokanałowym minipilotem :roll: ( to jest cos o czym nie mam bladego pojecia)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo

ja sobei wymieniłam na dwukanałowy bo ma breloczek i jest mniejszy

a ja myslałam że takie rzeczy to tylko w erze :-?

do głowy mi nie przyszło żeby zapytac czy mozna wymienić, cholera może trzeba było, po o mnie tyle kanałów, chyba że .....telewizor podłacze 8)

Kaśka73

nooo to napisałaś gdzie to kupić czy ocieplana a nie jakieś takie techniczne....

i jak się długo czeka

to przytoczę mądrości producenta 8)

bramy segmentowe górne posiadają cały szereg doskonałych cech materiałowych: między innymi najwyższą stabilność. Uzyskuje się ją przez zastosowanie dużej grubości materiałów aż do 0,5 mm. W połączeniu z izolacją o grubości 40 mm z bezfreonowej pianki poliuretanowej udało się uzyskać jeden z najgrubszych i najstabilniejszych paneli na rynku.

 

czekałam ponad 5 tygodni, monitowałam od zeszłego tygodnia codziennie, nie to zebym była upierdliwa, ale zima idzie a montaż w niskiej temperaturze raczej nie bedzie dobry :(

 

jeszcze by sie brama poskrecała z zimna i co wtedy :roll: .... czarna rozpacz by była :wink:

 

acha kosztowała nas z montazem 4650 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...