Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaa no to przynajmniej wiemy tyle że Twoja rozdzielnica będzie wyglądać inaczej :lol: :lol: :lol:

 

Z całą pewnością tak .

W Twojej instalacji nie ma błędów stosując wyłączniki różnicowo-prądowe z nadprądowymi na każdym obwodzie (nie znam całej instalacji) , jednak BeaWroc' proponuję inne IMHO , lepsze rozwiązania.

 

masz rację - cieżko się wypowiadać na temat instalacji której się nie zna. jak już pisałam moja instalacja jest specyficzna bo nie są to zwykłe obwody.

 

ale z ciekawości jak możesz napisać jakie rozwiązanie jest IYHO lepsze?

 

Uczestnicząc w ewolucji techniki, rozmawiam z wykonawcami i staram się być na bieżąco z rozwiązaniami. Jeszcze raz powtarzam - nie ma błędów, jednak IMHO jest to przewymiarowanie, tak jak można przewymiarować inne etapy inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to rozumiem.

różne są priorytety.

fakt - to rozwiązanie do optymalnych kosztowo nie należy. nam z pewnych powodów bardzo przypasowało po prostu. choć faktycznie dawanie tego typu zabezpieczeń na każdym obwodzie jest generalnie rzecz ujmując niepotrzebnym trwonieniem kasy.

to ja już zapowiadam EoT - szkoda Beci moją enigmatyczną instalacją wątek zaśmiecać

 

dzięki Smoku za cierpliwosć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkim Pisarzy :D

Własnie wrócilismy z budowy, pierwsze wieksze zamiatanie mamy zaliczone.

 

kala67

wow!!!

brama naprawde robi wrażenie!

super wygląda z tymi szerokimi panelami!! i kolorek wybraliście bardzo ładny!

 

kolorek pod okienka mahonik, psze Pani 8)

 

 

 

Smoku Ty sie nie rozpisuj, tylko przyjeżdżaj i montuj, zrobimy fotki, bedziemy dyskutować , na razie to abstracjyjne tematy poruszamy :wink:

Ściany czekają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo

ja musze chwalić - w końcu też mam eurostyle faktycznie prezentuje sie super

 

dlaczego nie widziałam zdjęć, poproszę o foty :)

 

pewnie nie zwróciłaś uwagi przez kolor :lol:

 

to z dziennika - z etapu montażu :wink:

 

http://lh3.ggpht.com/_odpWe6mgCkY/SeRrCJUyvkI/AAAAAAAAClk/6rIWtfS1pWM/s800/P1030624.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea gratuluje bramy i postępów.

Widzę, że borykacie się z przeciekającymi kominami :( , my mamy nadal nie dokończony dach i też widać zacieki na tynkach :(. Podobno jak dokończą dach - przestanie, ale boję się że jest coś skopane i będziemy użerać się z wykonawcą tak jak wy :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się sukcesem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee

Widzę, że borykacie się z przeciekającymi kominami , my mamy nadal nie dokończony dach i też widać zacieki na tynkach . Podobno jak dokończą dach - przestanie, ale boję się że jest coś skopane i będziemy użerać się z wykonawcą tak jak wy

 

 

Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się sukcesem!

 

Ja za Wasza budowę też, z tego co sie zdążyłam nauczyć, to dach nie powinien wogóle przeciekać, a komin zwłaszcza :roll:

Niestety my laicy nie mamy pojęcia jak ma wyglądać prawidłowo obrobiony komin :( , pozostaje nam mysleć, że może nas to ominie.

Nasz komin wczesniej przeciekał, bo nie była zrobiona obróbka, teraz przecieka bo jest zrobiona, bez flaskzi nie rozbieriosz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo to jakbym słyszała mojego wykonawcę. Tylko w międzyczasie było jeszcze - komin nieuszczelniony ... a teraz nie może poprawić bo ciągle pada. Chłopie to gdzieś był jak nie padało :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale spokojnie, spokojnie bo zaczynam się nakręcać. Jeszcze tylko kilka dni/tygodni i do zobaczenia NIGDY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee

Ooooooo to jakbym słyszała mojego wykonawcę. Tylko w międzyczasie było jeszcze - komin nieuszczelniony ... a teraz nie może poprawić bo ciągle pada. Chłopie to gdzieś był jak nie padało

 

Ale spokojnie, spokojnie bo zaczynam się nakręcać. Jeszcze tylko kilka dni/tygodni i do zobaczenia NIGDY!!!!

 

 

wychodzi na to ,że to my się czepiamy, dość że człowiek "za pół darmo robi, to jeszcze nie pasuje" 8) a to przecież łatwa i lekka robota nie jest :roll:

 

ja juz moich dachowców ogladać na pewno nie bedę, chyba ze przypadkiem na mieście :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...