Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BeaWroc - ależ z Ciebie zdolna bestyjka - gratuluję wodociągu

a dziękuje uprzejmie , chociaż z wodociągami mi się udało :wink:

Z tynkarzami tak łatwo nie jest, umówilam sie z Panem na wtorek, chce zobaczyć budowę i przedstrawić swoja ofertę.

Na dzień dzisiejszy wiem tyle, że robi tynki tylko maszynowe, odlicza otwory powyżej 2m2 i otwory drzwi wewnetrznych bo ich nie obrabia, jak będzie faktycznie to sie okaże 8)

 

Na dzien dzisiejszy mamy wstępnie umówioną ekipę za 12 zl m2 tynk ręcznie nakładany.

 

Trzymaj kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na budowie cichutko.podczas grudniowego urlopu jesli cos zrobimy to wkleje zdjecia.ale raczej wiosna jak bedzie cieplej bedziemy dzialac.

na razie praca

not o czekam na wieści, my szarpiemy się z rurkami, jutro rano robie najazd budowlany, grunt to dziłac z zaskoczenia 8) , wezmę aparacik , pstrykne to i owo, fajnie przyjechac na budowe gdzie kreci sie pięć osób i zaden nie robi tego bez celu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. A jak jest to na dodatek pięć różnych profesji to już w ogóle odlot

prawda :D serce się raduje jak człowiek widzi, ze wszystkim tak zalezy żeby szybciutko skończyć, dzisiaj zadzwonił tata i powiedział że Pan elektryk tak szybko kładzie kable jakby na akord pracował :wink:

 

Wczoraj zadzwonili hydraulicy zeby powiedziec że skończyli kanalizację, a dzisiaj dzwonie do taty żeby zapytać co slychac na budowie, a On mi na to że hydaulicy instalacje co podciagneli do ścian :o , w dwa dni cały dom :o :o :o

jezzzdem w szoku wielkim :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi

 

no wodkan to szybciutko. w końcu nie masz piętnastu kibelków dopiero z podłogówką instalatorzy mają trochę dłubaniny.

 

jak popatrzyłam na magistrale, która wije sie po naszej wylewce, to stwierdziłam, że sami robilibyśmy to chyba z trzy tygodnie i to z mapkami żeby się nie pogubić,

a Panowie hydraulicy raz ciach ciach i w tydzień zrobione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeaWroc -ogólnie idziemy powoli do przodu

 

Jakie powoli :o :o :o , lecicie jak szaleni - super :) :D :D

Ładnie masz pochowane szafki rozdzielcze. U nas jest na ścianie nośnej i zdecydowaliśmy się, że powiesimy bez wkuwania ( będzie pod schodami). Powiem szczerze, że podoba mi się u Ciebie. :)

 

Nie boisz się ocieplać przed tynkami? My teraz tynkujemy, a na poddaszu jest tyle wilgoci. Pudełko, w którym były różne rzeczy - rozleciało się, wszystko wilgotne.

Gdzieś czytałam na forum, żeby nie ocieplać tak szybko, ale nie wiem ile w tym dobrej rady :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się ocieplać przed tynkami? My teraz tynkujemy, a na poddaszu jest tyle wilgoci. Pudełko, w którym były różne rzeczy - rozleciało się, wszystko wilgotne.

Gdzieś czytałam na forum, żeby nie ocieplać tak szybko, ale nie wiem ile w tym dobrej rady

Cześć Małgoś :D

My ocieplamy tylko do połowy dachu, reszte zostawiamy odkryte, zreszta tak mamy w projekcie, więc cała wilgoć będzie uchodziła do szczytów.

Nie będzie źle, trzeba tylko pamiętać żeby otwierać okna w czasie przebywania w domu .

U nas suchutko, mamy taki piecyk, że sauna w domu :wink:

Przyjedzcie do nas wkońcu , to sprawdzicie sami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, rzeczywiście czas Was odwiedzić, to może po tynkach :wink: , bo teraz my nie mamy kiedy, a jak my skończymy tynki, to Wy zaczniecie, a jak są tynkarze, to w domku jest mało fajnie, wszędzie tyfus plamisty i muchy CC, brudno i mało przyjemnie. A tak w ogóle, to my też Was zapraszamy do nas, jak tylko będziecie mieć trochę czasu lub będziecie przejazdem :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...