Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie tak, miało bgyc najpier to :o

 

 

Hej nasi tynkarze okleili taśmą PCV i folią wszystkie okna.I rzeczywiście nie zauważyłam ani jednego okna bardziej brudnego niż były

 

 

 

nasi też mają się zaklejać, zobaczymy jak im to wyjdzie, ja już się wszystkiego boję.Kurcze nikomu nie można zaufać-dobrze że jeszcze posadzki i koniec ekip.Nikogo już nie wpuszczam, jak se zrobię tak będę miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój mąż też za nerwowy do dłubaniny, a ja za drobna, żeby takie rzeczy robić. Na dodatek mam kręgosłup zjechany w kręgach szyjnych i nie dałabym chyba rady.

Ale się zobaczy, jak kasy nie starczy, to kto wie czego się nauczymyNo pisałam, że za wolna jesteś hehehhe, ale to i tak lepiej niż było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to miało byc wyżej kochanienka :p

My tylko podłogówka ( ogrzewanie), wylewki i płytkarz.

Resztę też będziemy próbować robić sami

_________________

Małgoś, Michał i Megi

 

 

Dziennik- Megany

Komentarze - Megany

 

my płytki kładziemy sami, znaczy ja, bo M cierpliwości nie ma , a ja lubię tę grzebaninę, człowiek sobie tak dziobie i rozmyśla

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ z dziennika budowy ]

 

Witam BeaWroc.

Domek rośnie w oczach. Zmiany widać z dnia na dzień.

Często zaglądam na Twoją budowę, ponieważ z narzeczoną wybraliśmy również DIUNĘ i strasznie jesteśmy ciekawi jak się prezentuje.

Narzeczona mieszka we Wrocławiu, a ja często tutaj przyjeżdżam (mieszkam w woj. zachodniopomorskim). Czy byłaby możliwość chociaż przez chwilę zerknąć na Twoją Diunkę na żywo? Strasznie jesteśmy ciekawi jak wyglądają poszczególne pomieszczenia w rzeczywistości. Będę 12,13 grudnia we Wrocławiu. Czy moglibyśmy chociaż na chwilkę Was odwiedzić na budowie? :p

Oczywiście nic się nie stanie jeśli odmówisz, zrozumiemy bez obrazy.

Pozdrawiamy i powodzenia. :wink:

 

Aha

Pisałaś, że czekasz na tynkarzy. Proponuję żeby zastosowali listwy przyokienne PCV. Wiem, że nie wszyscy stosują. Niewiele drożej (ok.6-7zł 2,4mb) ale warto. Po pierwsze estetyka, po drugie zabezpieczenie okien przed uszkodzeniami. A ostatnio często spotykam się z sytuacjami, że po tynkarzach zostają porysowane szyby. Jest to również spowodowane nieumiejętnym myciem okien.

To tak od siebie. Nie chcę się mądrować. Wiedza z doświadczenia.

Jeszcze raz pozdrawiam. :wink:

 

Zalew zapraszam serdecznie , dokładne namiary wysyłam na p.w.

o tych listwach , to nawet nie wiedziała, kupujemy we własnym zakresie, więc mamy prawo wyboru, musze je zobaczyć :D

 

Hej nasi tynkarze okleili taśmą PCV i folią wszystkie okna.I rzeczywiście nie zauważyłam ani jednego okna bardziej brudnego niż były

 

nasi też mają się zaklejać, zobaczymy jak im to wyjdzie, ja już się wszystkiego boję.Kurcze nikomu nie można zaufać-dobrze że jeszcze posadzki i koniec ekip.Nikogo już nie wpuszczam, jak se zrobię tak będę miała :p

 

My tylko podłogówka ( ogrzewanie), wylewki i płytkarz.

Resztę też będziemy próbować robić sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!

Mimo wszystko dalej trzymam, żeby szybko skończyli tam i zaczęli tu

Ja też już nic nie pisze przed bo to również nam przynosi pecha.

 

A z tym marcem to moja droga przesadziłaś

 

no chyba nie, skoro dwa miesiące temu liczyłam, że wylewki będą pod koniec grudnia a nie ma, to znaczy marzec wypisz -wymaluj :roll:

 

Człowiek nie może się niczym cieszyć, zawsze ktoś skutecznie tę radość przygasi :cry: :cry: :cry:

 

Jeszcze na dokładkę drugi kom mi padł dzisiaj , jak przyjdzie M to będzie krzyczał, bo wczoraj działał. :roll:

Oj oberwę 8) ci ja jak nic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie , ale nie odchodzą cenowo od CAL-a .

Gdzieś juz o tych drzwiach pisałam nie wiem czy nie z Glowacami, teraz już nie pamiętam, a dlaczego pytasz-podobają się :D

 

zamawiamy razem?, zadzownię do faceta zapytam ile weźmie za drzwi do dwóch domów i się zobaczy, tylko musiałabys się okreslić które Waćpannie się drzwi podobią :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D

o Was to jestem duużo w tyle, ale na tynkowanie pewnie nie będę czekać. Jak zrobią dach to zaraz okna i drzwi co by zamknąć i kłaść kabelki.

 

drzwi przed tynkowaniem...... no nie wiem, ja bym się wstrzymała. też mam zrobione prowizoryczne i jest git. A jak zachlapią te śliczne nowiutki albo czym zarysują :o , ja bym sie pochlastała wtedy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holla , holla dziewczynki, drzwi jeśli wstawię, to dopiero gdy wszystko porządnie wyschnie w domu, to znaczy tynki i wylewki :cry: :cry:

Nie macie pojęcia jak w domu jest wilgotno i jak wszystkie ściany dłuuuuuuuuuugo schną, a co będzie gdy zrobią wylewki :o :o

Ja za drzwiami będę się rozglądać zapewne dopiero w marcu kwietniu i też nie jestem tego pewna :(

Właśnie idą mrozy i chyba będziemy z wylewkami czekać , aż się trochę ociepli. Nie wiem czy panikuję, ale widzę jak nic nie schnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...