Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

Efilo

byliśmy z Kruszką u jej kolegi

przy okazji oblecieliśmy supersprintem domar

 

a ja mieszkam dwie ulice od Domaru w strone centrum :evil: no to już beszczelność żeby tak mnie zignorować :roll:

Mogłysmy sie spotakć nawet w domarze-pojeździć szklana windą 8) a tu nic :(

 

Będę musiała wyciągnąć konsekwencje 8) tylko jakie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochana

 

nie pierwszy i nie ostatni raz :)

 

znajomi zakupili domek w komorowicach i na pewno jeszcze wielokrotnie sie tam wybierzemy

 

a co do domaru to w ogóle nie zakładaliśmy tej eskapady. pojechalismy do dom-netu czy dam-netu obejrzeć krzesła i okazało się że nie ma co oglądać a ten domar był vis-avis. bywasz tam czasem? bo zgapiłam sie i nie spytałam o coś w almi. mam zamiar tam dzwonić ale jakby mi sie nie udało to bym prosiła o przysługę jakbyś kiedyś była przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do domaru to w ogóle nie zakładaliśmy tej eskapady. pojechalismy do dom-netu czy dam-netu obejrzeć krzesła i okazało się że nie ma co oglądać a ten domar był vis-avis. bywasz tam czasem? bo zgapiłam sie i nie spytałam o coś w almi. mam zamiar tam dzwonić ale jakby mi sie nie udało to bym prosiła o przysługę jakbyś kiedyś była przy okazji.

 

Czasami tam zaglądam, jak jest wielkie prześcieradło z napisem przeceny do 50% :wink:

Ale jak cos trzeba sprawdzić, to pisz , a ja podejdę i popytam-nie ma problemu :D

 

Komorowice ,podobno bardzo ładne miejsce, moja znajoma tez miała tam kupić domek, ale termin realizacji był dla niej za odległy,chciała już, w końu kupila w Siechnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jak tam tynkarze

 

bo pogode macie na tynkowanie stresującą

 

tynkarze szaleją, tata dokłada do pieca tak, że podobno w podkoszulkach chodzą :roll:

Nie byłam jeszcze na budowie, nie chcę zapeszyć, zaczęli od poddasza-może do piatku skończą , to pojadę pstryknę pare fotek,na razie siedzę cicho. 8)

 

Dzwonię tylko do taty żeby zdawał relację. Coś niecoś więcej dowiem się wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 800m2 robili półtora tygodnia. myślę że to dobre tempo. jak u Ciebie jest mniej ścian a na bank jest mniej choćby przez 'kolanko' to faktycznie do piątku mogą skończyć

 

u nas jest 650m2 , ale panowie tynkuja recznie, więc to też inna bajka, wczoraj było ich dwóch, bo reszta musiała dokończyc jakąś robotę w Siechnicach, dzisiaj mieli być już wszyscy, czy sa nie wiem, boję sie zadzwonić :roll:

 

Szef tynkarzy poniformował mnie że do świąt bedzie zrobione, ale ja nie wiem, czy będzie, bo przeciez jak na dworze zrobi sie -20, to jak nie bedzie grzane w domu, to wyjdzie tam z -10, a to na pewno nie jest temepratura do tynkowania :o

Na razie trzymaj kciuki za temperaturę, żeby tak szybko nie rosła, żeby tak szybko nie rosła, żeby tak szybko nie rosła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeaWroc - jak wytrzymujesz, żeby nie pojechać na budowę ?

 

nie wytrzymałam :oops:

właśnie wróciliśmy, musiałam jechać dołożyć do pieca, chłopaki na razie tylko obrzucają , ale wymyslilam sobie , że im dlużej w domu plusowa temperatura, tym szybciej schną ściany .

Faktycznie coś to daje, w niektórych miejscach zarzucony tynk jest jasniejszy, znaczy coś wysych :roll:

Jestem przerażona mrozami, jutro pryjeżdżają chlopaki chlapać ściany na parterze, namawialam tatę żeby na tym na razie zaprzestali.

więc jutro się rozstrzygnie, co dalej. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...