Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Megana napisała:

A to stąd gaz do gotowania

A dlaczego nie wkopiecie butli w ziemię???

Moi znajomi tak mają i wogóle jej nie widać

 

zastanawialismy się nad taką wersją ale wtedy trzeba odkopywać do konserwacji, a jakbysmy likiwidowali w najbliższej 10-latce, to zostałby wielki lej po bombie :o

To wole na wierzchu, jakieś tuje posadzę , daszek wybuduję, później fajna szopeczka zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnych wieści ,to płyta kuchenna jutro przyjeżdża.

To dawaj fotke, pochwal się co to za płyta :D

 

Panowie tynkarze stwierdzili, że nie będą sie starać zeby było gladko, bo mają płacone za metr.
:o :o :o

A niby jak mają mieć płacone ??? Masz im płacić za godziny ??? i będą siedzieć u Ciebie m-c albo dłuzej ?? Takie rzeczy to tylko w ERZE !

 

Oj też się znerwowałam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooo myślałam, że takie jakieś aluminiowe cos będzie tylko jakąś czarna farba z połyskiem albo cuś :oops:

boje się tej szybki a jak trzaśnie, to co ja zrobię.Kuchenka sliczniunia , ale dla mnie matki polki jakas taka delikatna :(

Będę miała duszę na ramienu przy gotowaniu, ale traumatyczne przeżycia sobie zafundowałam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana nic sie nie bój. bardzo fajna sprawa. miałam taką gazowo-elektryczną i korzystałam tylko z części gazowej :D bardzo ładna, bardzo wygodna, bardzo wytrzymała. i ci sie nie porysuje :) tylko sobie tego czyścika żyletkowego nie zgub. jeszcze teraz osadzają palniki na płycie jakoś tak sensownie. ja miałam tak idiotycznie to zamontowane że trzeba sie było troche nagimnastykować myjąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nooo rewelacja :D

Ładniutka !

I 5 palników - super :D :D

Jak ja żałuje, że nie mam gazu :(

A z butli ciagnąć samą kuchenkę to jakoś mi zbyt niebezpiecznie :-?

 

Co do rysowania to lepsze szkło niż blacha. Miałam kuchenkę z blachy i po dwóch tygodniach miała ryski, nie wspomnę co się działo po 5-ciu :oops:

A szkło tak szybko się nie zarysuje, a jak juz to sa pasty polerskie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dziewczyny, na Was zawsze mogę liczyć, jak to dobrze, że moja głupota nie została wykrzyczana :oops:

Znaczy śliczniunia tak ? i mogę się legalnie cieszyć z zakupu ?

No to się cieszę w takim razie-bardzo, bo jak tak na nią patrzę, to taka sliczniunia , że ojejku :D

 

 

efilo napisała:

tylko sobie tego czyścika żyletkowego nie zgub

:-?

jakiego czyścika, gdzie mam tego szukać , pod kuchenka było tylko szkło do przegrody i jakaś cieniutka uszczelka , śrubki , książka i nic więcej tam nie widziałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy śliczniunia tak ? i mogę się legalnie cieszyć z zakupu ?

 

No jasne !!! I pewnikiem bardziej korzystny finansowo zakup niż ten który ja będę musiała poczynić :)

A piekarnik wybrałaś ?

 

Rany, dopiero teraz sobie uświadomiłam, ze Ty już jesteś na etapie kupowania AGD :o Super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w sobie ma

Model na rok 2008, 2009 Linia Experience Kolor Inox Rodzaj piekarnika Elektryczny Gwarancja 24 miesiące Cena 3500 PLN Właściwości fizyczne Front Szkło i stal nierdzewna Wysokość 48 cm Szerokość 59.5 cm Głębokość 56.95 cm Instalacja Zabudowa w słupku Panel sterujący Wygląd Sterowanie dotykowe piekarnika Sterowanie płytą nie Komunikacja Wyświetlacz elektroniczny Funkcje Programowanie Programator elektroniczny Sterowanie Sterowanie elektroniczne Grill tak Wymuszony obieg powietrza tak Ilość funkcji 10 Rodzaje funkcji Grill elektryczny, Pieczenie chleba, Funkcja Pizza, Turbogrill, Pieczenie ciast, Pieczenie Mięsa, Termoobieg Termosonda nie Moc Klasa energetyczna A Właściwości techniczne Pojemność piekarnika 58 l Chłodzenie obudowy tak Ilość szyb w drzwiach 3 Czyszczenie piekarnika Kataliza Prowadnice Teleskopowe Oświetlenie wnętrza Tak Zastosowane technologie Wkłady katalityczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna mieć w komplecie. a jak nie to sobie dokup tylko nie wiem gdzie to sie kupuje bo ja miałam spakowane z kuchenką. to taka żyletka z uchwytem. do zdrapywania przypalonych albo zaschniętych plam z powierzchni szkła. super sprawa bo nie rysuje powierzchni. jak znajde w sieci to ci pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...