Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale u Ciebie już ładnie:) dom z wylewką to od razu lepiej wygląda

 

Ja to dzisiaj nawet zaczęłma gipsować sufity na górze .....

jutro zrobię pare fotek z mojej debiutanckiej pracy....

a w tzw międzyczasie czytałam o Unii Europejskiej, ja to sobie potrafię urozmaicić robote :) :) :)

jutro wezme zobowiązania bedzie jeszcze weselej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie juz poprawiam w kolejności drzwi zewnetrzne z naswietleniem bocznym raz dzielone, sosnowe, teak

drzwi wewnętrzen na górę bukowe ciemny orzech z szybkami pojedyńczymi przy klamce

na dole drzwi bukowe ciemny orzech

no i schody bukowe ciemny orzech

Schody baardzo ładne, drzwi wew. nie w moim typie więc zamilknę ;) a zew. też ładne i te naświetle boczne - hmmm fajnie - myśmy chcieli ale nam nie wyszło :(

Co do drzwi zew. to chyba "normalna" cena ? Ja musiałam kupic zdecydowanie tańsze i pewnie gorsze jakościowo ale lepsze gorsze niż wcale. Kiedy będą Wam montować drzwi ?

 

A domek z kwiatkiem to już do zamieszkania :) Dla mnie jak są firanki i kwiatki to można się wprowadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody baardzo ładne, drzwi wew. nie w moim typie więc zamilknę ;) a zew. też ładne i te naświetle boczne - hmmm fajnie - myśmy chcieli ale nam nie wyszło :(

Co do drzwi zew. to chyba "normalna" cena ? Ja musiałam kupic zdecydowanie tańsze i pewnie gorsze jakościowo ale lepsze gorsze niż wcale. Kiedy będą Wam montować drzwi ?

 

A domek z kwiatkiem to już do zamieszkania :) Dla mnie jak są firanki i kwiatki to można się wprowadzać :)

 

Dzieki Ryska :)

 

Drzwi wewnetrzne pewnie nie sa wyszukane, ale na coś trzeba się zdecydować ...mam nadzieję , ze koncepcja do zamówienia mi sie nie zmieni, bo napisze szczerze, że dzięki niektorym opóźnieniom, to wyszło nam tylko na zdrowie, zwłaszcza finansowo :)

 

Też uważam że jak już jest kwiatek to można mieszkać, nie wiem dlaczego mój M mysli inaczej :(

Jakies meble mu potrzebne, ciekawe do czego, tyle roboty dookoła .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wewnetrzne pewnie nie sa wyszukane, ale na coś trzeba się zdecydować ...mam nadzieję , ze koncepcja do zamówienia mi sie nie zmieni, bo napisze szczerze, że dzięki niektorym opóźnieniom, to wyszło nam tylko na zdrowie, zwłaszcza finansowo :)

Szczęściara z Ciebie! - nam na wewnętrzne nie starczy :( będą kotarki, zasłonki :) drzwi kupimy tylko do kibelka a reszte to tzw. pomieszczenia otwarte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściara z Ciebie! - nam na wewnętrzne nie starczy :( będą kotarki, zasłonki :) drzwi kupimy tylko do kibelka a reszte to tzw. pomieszczenia otwarte :)

 

 

nooo.... my bedziemy mieli drzwi i nic za nimi-ale to nic trzeba pomieszczenia pozamykac na zime, bo jak zaczna się przeciagi, to nas z nowej chałupy na podwórko wywieje :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam się przywitać i zameldować że załapałam się jeszcze na styro z normalną ceną 145:)

to znaczy że niedorgo :)

 

My zakupilismy w castoramie pierwsze kafle....tylko do garazu i kotłowni a ile emocji mnie to kosztowało...to moje, jak Tata przyjechał z przyczepką , to ja już na fugach siedziałam i wybierałam kolorki

ogólnie 28m2 gresu technicznego plus 15 m2 płytek ściennych plus fugi, kleje, krzyzyki (nie na drogę :) ) , kratki wentylacyjne do kotlowni , garażu, kuchni i salonu (do salonu to takie wypasione rzeźba w g..e), rury wentylacyjne ,6 pianek montazowych i 10 silikonów białych i cos tam jeszcze wyniosło nas 2.300 zł

Wydaje mi sie że to nie dużo.... czy duzo ? bo ja już nie wiem ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
a co to za lodówka?

 

BEKO 4D (czyli czterodrzwiowa) , byłam dzisiaj w NEo24(chyba tak się toto nazywa) i kosztuje tam 3389 zł plus transport-to i tak taniej niz w sklepie za 3890 ...urzekła mnie jej objetośc , w srodku jest tyyyylllllllllllleeee miejsca, że dwie swinkli srednie wejdą , a ja mam zawsze problem z obiadem na dwa dni, więc ta lodowka problem zlikwiduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...