Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BeaWroc, domek prezentuje się baaardzo ładnie :)

Kolor domu mój ulubiony :)

Czy pamiętasz koszty otynkowania domu?

Ile robota i ile tynk? Czym tynkowałaś domek?

 

Tynki kosztowały nas robocizna 40 zł meter , a meterów było 253 :)

sam tynk 23 wiaderka za 140 zł to jakos tak bedzie. Tynk jest akrylowy z ceresitu . Podobno najlepszy z najlepszych .....

pozyjemy-zobaczymy

Tak od rana troszku matematyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczyli u Ciebie okna, czy je odliczali?

To załamkę zaliczyłam, chyba dluuuuuuuuuuuugo jeszcze nie otynkujemy tego domu :(

 

okna nie odliczałam , odliczylam drzwi tarasowe podwójne, garażowe i wyjsciowe, bo maja pnad 2m2 .

Faktycznie koszt takiej elewacji rzucil nas na kolana, nie będzie drzwi w domu do przyszlego roku, ale warto było, wygląda bardzo solidnie, zobaczymy jak dlugo :)

teraz jestesmy na etapie montowania grzejników, trzymaj kciuki żeby zawory nie puścily .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

ja się nieśmiało przypominam w kwestii kleju, bo tynk to już sobie doczytałam i drzwi u kogo zamawiałaś? Domek wygląda świetnie:)

 

o rany przepraszam, zapomniałam o kleju, jak wrócę do domu to zaraz poszukam fakturki.

Drzwi zamawiałam w Firmie Codem we Wrocławiu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie u mnie już kleją tzn. juz prawie kończą

a w/s drzwi to dzięki tam nie pytałam

mam już dwie wyceny tam gdzie brałam okna @#$^ 90cm -5.200 i u przedstawiciela cal'a 100 cm -4.800 czy to nie dziwne? Bea czy pamiętasz ile u Ciebie bez doświetla z montażem? jak coś napisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Prześledziłem cały dziennik, aż skóra cierpnie. Ja jestem na etapie użerania się z dachowcami.

Najchętniej wywalił bym na..., ale nie ma czasu na szukanie innych i nie chcę słuchac zwalania winy na poprzedników.

Po prostu codzienne wizyty na budowie i egzekwowanie jakości robót.

Przy okazji chcę spytać, w jaki sposób zrobiliście obróbke wykusza. Czytałem już kilka wątków ale dalej mam wątpliwości co do sposobu realizacji.

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem cały dziennik, aż skóra cierpnie. Ja jestem na etapie użerania się z dachowcami.

Najchętniej wywalił bym na..., ale nie ma czasu na szukanie innych i nie chcę słuchac zwalania winy na poprzedników.

Po prostu codzienne wizyty na budowie i egzekwowanie jakości robót.

Przy okazji chcę spytać, w jaki sposób zrobiliście obróbke wykusza. Czytałem już kilka wątków ale dalej mam wątpliwości co do sposobu realizacji.

 

Andrzej

 

Nasza obróbka to płyta OSB , styropian i znowu płytanajlepiej(na zewnątrz tez styropian , siatka, klej i tynk), -teraz to wiem- zrobic to przed połozeniem dachówki, bo później to i koszmarnie cięzko dopasować wszystko-zwłaszcza styropian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje, niestety nie mam pojęcia dlaczego w domu jest 21 *C skoro, ustawione jest na 14,5 i 15 *C....

robia sie podłogi sosonowe, zdjecia zrobię w sobotke, bedzie git jak skończymy z podlogami do Bożego Narodzenia i na tym bedzie koniec prac....zabrakło kasy na drzwi wewnetrzne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy gaz z butli, pierwszej doby piec wypalił 5 m3 , drugiej już 3m3, to chyba nie jest najgorzej :)
hmmm... nie znam się na gazie :(

A ten gaz to drogo kupujecie ??

 

Drzwiami wewn. nie przejmuj się, też ich nie mamy :) i nawet ich nie brakuje :D Ooo, bym skłamała :oops: - mamy 2 dzrwi wewn. (wyniesione ze starego mieszkania) jedne od kibelka a drugie od pokoju "gościnnego" a i jeszcze drzwi pomiędzy domem a garażem to też jakby wewn. ale zewn. :rolleyes: reszta pomieszczeń stoi otworem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie znam się na gazie :(

A ten gaz to drogo kupujecie ??

 

Drzwiami wewn. nie przejmuj się, też ich nie mamy :) i nawet ich nie brakuje :D Ooo, bym skłamała :oops: - mamy 2 drzwi wewn. (wyniesione ze starego mieszkania) jedne od kibelka a drugie od pokoju "gościnnego" a i jeszcze drzwi pomiędzy domem a garażem to też jakby wewn. ale zewn. :rolleyes: reszta pomieszczeń stoi otworem :D

 

z gaz placimy 8 zl za m3 plus abonament 33 zl, tanio nie jest ale na czyms gotowac trzeba :(

My nie mamy drzwi nawet do kibelka :( ale garaż-dom mamy :) i kotlownia-garaż też :)

znaczy chyba nie jest z nami tak źle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z elewacją :)? (to nie całkiem mamy bez tynku ale taki był plan) z zaplanowanych prac jeszcze parapety chyba mam te same co ty?!

trzymam kciuki za podłogi!

pamiętasz o namiarach dla mnie?

 

Pamietam , ale nie miałam sposobności z panem porozmawiac... jutro zadzwonie do taty niech da telefon do jegomościa, to się jakoś dogadacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...