Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BeaWrocj dzieci , to chyba jeszcze nie taki problem, gorzej jak ktoś obcy przychodzi , to dopiero głupawo :cool:

Stąd chociaż te jedne drzwi :)

 

Kiedyś, kiedy jeszcze nie myśleliśmy o budowaniu pojechałam do koleżanki, a u nich była foli zamiast drzwi.

Głupio się czułam,. jak poszłam i jakoś nie rozumiałam problemu.

Teraz to już rozumiem i wiem, że ciężko z kasą i drzwi wtedy nie są pierwszym zakupem, ale rozumiem, że te jedne drzwi, jednak trzeba zamontować :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeaWrocj dzieci , to chyba jeszcze nie taki problem, gorzej jak ktoś obcy przychodzi , to dopiero głupawo :cool:

Stąd chociaż te jedne drzwi :)

 

Kiedyś, kiedy jeszcze nie myśleliśmy o budowaniu pojechałam do koleżanki, a u nich była foli zamiast drzwi.

Głupio się czułam,. jak poszłam i jakoś nie rozumiałam problemu.

Teraz to już rozumiem i wiem, że ciężko z kasą i drzwi wtedy nie są pierwszym zakupem, ale rozumiem, że te jedne drzwi, jednak trzeba zamontować :) :)

 

no i daltego musisz mi podac instrukcje takiego ładnego lakierowania jak u Was i bedzie GIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja czekam na całkowity efekt łazienki,

lubię taki styl :)

 

to tak jak ja, dzisiaj podjechalam żeby zobaczyć jak Tatusiowi idzie :) no i idzie jak burza, myślę że do świąt trzy ścianki będą gotowe, ta czwarta będzie najtrudniejsza, bo umywalka musi byc zabudowana ... zobaczymy co to za cudo wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Łał !! ale u was już ładnie !!

Podłoga w salonie wyszła super - co to za panele ? A co to za kolor na ścianie w salonie ?

A kominek - rewelacja!. Zdradź ile takie cacuszko kosztowało?

 

W sypialni to zapewnie róż z fioletem jak na moje nie wprawione oko. I pewnie nie będzie to róż tylko np. "różany powiew lata" i nie fiolet tylko np. "lawendowa łąka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megano z tymi kolorami to mnie normalnie czasami coś trafia. Jak jeszcze mogę pojąć kolor łososiowy chociaż czasem myli mi się z łosiem to ni cholery nie pojmę koloru biskupiego i nigdy nie wiem jaki to :( Jakby wszyscy unormowali kolory to nie miałabym problemu z ich odróżnianiem np. bramę mam RAL 8016 fronty szfek w kuchni 12,5 a farbę do włosów 750 i wszystko jasne ;) znaczy się akurat wszystko jest ciemne ale wiadome :)

 

A Beata zapracowana że ho, ho i nie ma czasu nawet skrobnąć odpowiedzi na pytanie co to za podłoga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

nie wiem skąd sie tu wzięłam, ale skoro już obejrzałam dziennik budowy to sie przywitam:)

Ładna podłoga w salonie jest, bardzo :)

 

Tak na pocieszenie, ja drzwi miałam mieć we wrzesniu - niestety stolarza wcieło i ciągle ma jakieś problemy...

 

Pozdrawiam

 

Witam serdecznie :)

Ciesze się , że jeszcze ktos do nas zaglada

nasza podłoga w salonie to merbau panel, kupione w konforcie, klejone do betonu, chcielismy uniknąć odgłosu stukania przy chodzeniu...chyba się udało...

wczesniej wybralismy deske merbau, zrezygnowalismy bo wygladala sztucznie, chyba teraz troszę zaluje, bo panela nie mozna szlifowac jak się zużyje, a deskę tak...ale ma kl. wytrzymałości 5, więc może 5 lat wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

nie zapracowana(no może troszkę ) sesja się zbliża, zaliczonka się robi :( więc budowa musi poczekać, nie zaglądalam tam 1,5 tygodnia, nie wiem czy podłoga jeszcze jest ?

Jak byłam ostatni raz to był to panel Merbau z Konfortu, sklepu nie polecam, miała byc deska, teraz żałuję że zmieniłam na panela zmyliła mnie opowieśc o nim, że się raz da zetrzeć, ale teraz po montazu wiem, że się nie da, pan podłogowy tak powiedzial, więc wie co mówi (chyba).

 

Kolory na scianach są kupione chyba z deluxa ale sprawdze jak dojadę na budowę jak się nazywaja, sa gotowcami więc nie będzie nr tylko jakas piekna nazwa :)

 

Kominek zrobiony przez znajomego Tescia, cena była wyszukana dla nas więc powiem, że z wkladem kosztował nas 8,400 zł . Zwykły najtańszy marmurek sobie wybrałam, a co jak szalec to szaleć ....i tak pieniązki z kredytu zniknęły ....

 

dziękuję za zainteresowanie, ja tu zaglądam tylko jak mam jakies nowe zdjęcia, żeby historię tworzyć....

nie wiem dlaczego nie przychodza mi infomacje, ze ktos do mnie napisal :) ale tak mam odkad forum zmieniło szatę graficzną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał !! ale u was już ładnie !!

Podłoga w salonie wyszła super - co to za panele ? A co to za kolor na ścianie w salonie ?

A kominek - rewelacja!. Zdradź ile takie cacuszko kosztowało?

 

W sypialni to zapewnie róż z fioletem jak na moje nie wprawione oko. I pewnie nie będzie to róż tylko np. "różany powiew lata" i nie fiolet tylko np. "lawendowa łąka" :D

 

 

W sypialni sa kolory z numerkami i tu nie pomoge, mam spisane na puszkach :) :) :) , jakies odcienie wrzosu to były :)

ale faktycznie ta jedna ściana to różowiutka az miło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...