Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam http://forum.muratordom.pl/images/smilies/biggrin-2.gif nareszcie po sesji http://forum.muratordom.pl/images/smilies/jumpy.gif

ciesze się, że jeszcze ktos do nas zagląda bo ja to tylko zdjęcia wklejam żeby historycznie było w dzienniku, w przyszłym tygodniu pofatyguję się na budowę, to może będzie już podłoga do konca w łazience dolnej położona...mozolnie to nam idzie, ale mnie już Tata do kladzenia płytek w domu nie dopuszcza, jak bedzie do kladzenia w garażu, to pewnie mi pozwoli :)

mozaika pod prysznicem to Kalwados , odpływ zwykły liniowy, dostępny nawet w castoramie

a płytki lsnią bez mycia..jakies takie lśniące są ,w sklepie nie było tego aż tak widać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kaśka73

no że po sesji to najważniejsze gratulacje!!!!! zawsze zapominam zapytać o promotora? znam?

 

dr Andrzej Jabłoński z Zakładu Prawa Pracy :) a pracę piszę z ubezpieczen społcznych...to tak ,żeby wyprzedzić kolejne pytanie

 

Ryska

Również gratuluję zaliczonej sesji !!

dzięki :) też się cieszę, taka sesja, zupełnie nie w porę....w trakcie wykańczania domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpływ zwykły liniowy, dostępny nawet w castoramie

no to mam jeszcze jedno ptyanie jakiej długości kupić odpływ tzn, jak kabina 90 to długi na 90 czy 80 cm? mam jeden wybrany i nie chciałabym się machnąć

 

wracając do spraw uczenia się

to ja pamiętam Kubota oj dawał popalić.... a z młodszych to Drozda był świeżo po studiach i wogóle.....no nie mogłam się skupić a Jabłońskiego nie kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryska

Ale teraz na pewnien czas spokój, no z nauką do sesji.

Po obronie to całkiem będzie luzik i duużo wolnego czasu ...... od nauki

o obronie to ja nawet nie śmiem marzyc ...

 

no to mam jeszcze jedno ptyanie jakiej długości kupić odpływ tzn, jak kabina 90 to długi na 90 czy 80 cm? mam jeden wybrany i nie chciałabym się machnąć

 

wracając do spraw uczenia się

to ja pamiętam Kubota oj dawał popalić.... a z młodszych to Drozda był świeżo po studiach i wogóle.....no nie mogłam się skupić a Jabłońskiego nie kojarzę

odpływ na kabinę 90 musi być 80 żeby nie wystawał, my tak mamy i jest git, jutro wkleję zdjęcia gotowego odpływu...

 

a co do uczenia się to z Kubotem miałam ostatnio prawo medyczne, ciekawy człowiek, taki...zakręcony, Jabłonski to taki gość koło 40-tki , Drozda znowu ja nie kojarze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć...cieszę się że się podoba ...

Oj Małgoś chciałabym już zamieszać ale jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość...niech no tylko schody będą zrobione, to zaraz się pakuję i jadę na weekendowe wypady...

Kasia jak się podoba to zgapiaj co się da, ja też ludzi podglądam :D jakby tak człowiek musiał o wszystkim sam decydować bez oglądania u innych to by mu moc decyzyjna wysiadał na etapie ścian działowych :D

 

dzisiaj byliśmy zakupić płytki do górnej łazienki...jak znajdę w internecie zdjęcia to zapodam ... o rany jeszcze tylko schody i drzwi i można będzie napisać że budowlane koszty wewnątrz domu zakończone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne fronty w meblach kuchennych i kuchnia gotowa do zamieszkania i pieczenia ciast :)

Ja niestety nie lubię białego koloru, ale każdy wybiera co mu się podoba :)

fajnie :)

 

BeaWroc, czy pamiętasz może ile płaciłaś za m2 tynków zewnętrznych za robociznę?

Podasz ewentualnie namiary na swoich tynkarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za schody również trzymam kciuki. Fajna biała łazienka wyszła - super. A ta podłoga w kuchni no jakbyś ciągle mopem przecierała - podoba mi się. No i ten EXPRES DO KAWY !!!! Jeszcze troszkę muszę poczekać na zakup takiego cuda :(

 

 

BeaWroc, czy pamiętasz może ile płaciłaś za m2 tynków zewnętrznych za robociznę?

Podasz ewentualnie namiary na swoich tynkarzy?

Tak ich chwaliłaś, że też się zainteresuję bo przed nami tynkowanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za komplementy :), te płytki takie świecące to na zdjęciu tylko wychodzą, w rzeczywistości połysku nie widać , a może ja już się przyzwyczaiłam

oto namiary na szefa tynkarzy p.Marcina tel 796-97-10-36

chłopaki młode ale bardzo pracowite i uczciwe, a to rzadkość w dzisiejszych czasach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...