Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

Dziękuję, to czekam cierpliwie :)

 

Moje okna mleczne zasłaniają idelanie, nie widac nawet profilu, chyba ze podejdzie sie do okna bardzo blisko.

Żaluzje dzien - noc sa lekko prześwitujące , ale nie az tak , żeby osoba była rozpoznawalna.

dalej nie mam internetu, ale mam za to cisze, zieleń i spokój ....BEZCENNE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My nie mamy żaluzji zewnetrznych, nie wiem, czy na dzień dzisiejszym bym je chciała....jakoś nie czuje potrzeby, wewnętrzne izolują nas wystarczająco , pan od okien stwierdził, że jak sobie zrobiłam okna jak do bunkra, to żaluzje zewnetrzne są niepotrzebnym wydatkiem, więc nie kupiliśmy.

 

 

Odpoczywam robiąc słoiki z ogórkami, ciekawe co z tego wyjdzie...moje pierwsze od 4 lat :)

Ciągle wozimy się ze szpargałami, zachodzę w głowę jak te wszystkie rzeczy mieściły sie na 39 m2 :jawdrop:

Muszę stwierdzić, że człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do wygody, oj baaaaaaaaardzo :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy żaluzje zew. , ale tylko dlatego, żeby zimą było cieplej, a latem chłodniej.

Na dodatek dalej nie jestem zdecydowana co chcę : rolety, firany, czy coś innego wewnątrz oczywiście.

i nie mamy nic do tej pory, więc te zewnętrzne służą do zasłonięcia okien :)

 

Z tymi gratami, też tak mieliśmy, tyle że my mieliśmy z 2 domów bety ( podwójne) od Michała i ode mnie, gdzie mieszkała moja córka .

Dwa wałki do ciasta, dwa roboty, po dwa komplety wszystkiego. Teraz część pochowana na górze, która służy za strych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Łazienka wyszła bardzo fajnie :)

A kto Wam kładł płytki w tej łazience?

 

Ależ kociaków nazbieraliście :)

nasi sąsiedzi są mniej przyjaźni, syczą na siebie i Meganę.

Przyjaźnić to one się nie będą :)

 

No cześć :)

przepraszam, że tak późno, ale nie pokazuje mi na poczcie że mam posta :(

 

Łazienkę robił mój Tata, który do podłogi zawołał mojego brata...więc wspólnymi siłami wyszło jak wyszło, na razie jestem zadowolona ....

 

Kociaki przychodzą jak do siebie :) jak nie dam jeść , to stają pod drzwiami tarasowymi w kuchni i miauczą aż do skutku....

spryciule...tylko żeby mi małych kotków nie podrzucały, to będzie dobrze....

i na nikogo nie syczą , nawet na mnie a ja kociarą nie jestem i raczej nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
hej to ja:)

umówiłam się z Twoim Panem od schodów na "rozpoznanie" co i jak

dzwoniłam również do Pana ociepleniowca czy by mi parapetów nie założył (ale cena którą mi podał jest kosmiczna) czy pamiętasz ile Ci liczył za mb?

 

serdeczne pozdrowienia:)

 

No cześć :) ja już zapomniałam,że mam stronę na muratorze... cały czas coś się robi na podwórku i w domu się wyciszyło...

nasze parapety zrobił po znajomości sąsiedzkiej , więc zapłaciłam symboliczne 500 zł za wszystkie ....takiej ceny to nikt mi nie zaproponowął niestety.... Pan schodowy jest bardzo staranny, moje scvhody sie trzymaja nie ścierają i wszystkim sie podobają....a to rzadkość....

szkoda tylko, ze jak zamówiła poręcz , to do dzisiaj sie nie odezwał, możesz mu wypomnieć niesubornydancję, bo zarzekał się , że nie będzxie problemu.

negocjuj cenę, z panem schodowym, to bardzo sympatyczny człowiek....tylko jakis taki zabiegany za bardzo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozmowie od razu się " przyznał" że jeszcze ma do Ciebie jechać i był lekko zmieszany ale ogólne wrażenie ok zobaczymy w realu:)

 

no bo fajny człowiek, komunikatywny i wiedzący o czym mówi :)

dobrze że chociaż pamieta o kogo chodzi ja już na tę poręcz nie liczę , bo starość mnie dopadnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam wszystkich Diunkowiczow:)

Planujemy budowe Diunki jest rewelacyjna ale bardzo chcialabym zobaczyc ja w realu, gdyby ktos z Was budowal sie w opolskim albo dolnoslaskim to bardzo chetnie podjechalabym ja obejrzec

Wielkie dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...