Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miały byc ze spocznikami dwoma, będzie jeden a reszta taka wykrecona, boje się, że trepy nie będą się trzymały na tej węższej stronie, kurcze, nie tak miało być :evil:

pech, to pech :roll:

 

Będzie dobrze. Na razie w wolnym czasie rozglądam się za dechami na stopnice - są specjalne kołki do montażu dech. Jak raz wbijesz to nie wyjmiesz ;) Plus dobry klej lub piana.

 

 

ps. piękne chmurki :) Przy takim podlewaniu, to nie dziwne że dom tak szybko rośnie :)

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/4bf8d7b273955e610cdd5cae7530b058,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj jak podlało :roll: , budowlańcy miotłami wodę z domu wylewali zeby zacząć budować , tylko oberwanie chmury było :o , cała dziłka w wodzie, niestety nie miałam aparatu zeby uwiecznic prywatne morze :wink:

Aha , oczywiście chcieli nas skroic na schodach, nie rozumiem dlaczego nikomu nie mozna zaufać nawet w tak błachej sprawie, przecież schody mozna policzyć !!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tak się wsciekłam, ze brzuch mnie do teraz boli :evil:

normalnie widzieli dwa schody więcej niż jest faktycznie, a mnie próbowali wcisnąć , że te schody to chudziak i strop :roll: to koszmar jakis zupełny sie robi noooooooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. Na razie w wolnym czasie rozglądam się za dechami na stopnice - są specjalne kołki do montażu dech. Jak raz wbijesz to nie wyjmiesz Plus dobry klej lub piana.

 

TMK to poproszę o jakieś namiary na takie rzeczy, bo j nawet nie wiem czym się mocuje takie trepy :-?

 

np takie, nawet z opisem :)

 

http://www.allegro.pl/item661326991_kolek_kolki_do_schodow_prien.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz kierownik jest zawsze wtedy kiedy Go potrzebujemy na budowie, przewaznie są to momenty konfliktowe i zakończenia poszczególnych etapów, nie wiem jak pracuje dla obcych, my jestesmy znajomymi, więc nas traktuje po sąsiedzku :wink:

 

A czy moge dostac namiar do niego? :)

Znajomi poszukuja Kierownika i pytali czy nie slyszalam o jakims sprawdzonym :roll: :roll: .

Ja jeszcze nie slyszalam,bo sie nie interesowalam ,dopiero przede mna i sobie rowniez zostawie namiar :wink: :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK napisał:

Megana napisał:

TMK napisał:

BeaWroc napisał:

Cytat:

dzięki MTK

 

przepraszam za prekręcenie literek

 

kurde, będę musiał z tym żyć

 

TMK - Ale czy rodzina będzie w stanie to znieść?

 

Chyba..., a jak nie, to mogą się nie przeprowadzać ze mną

 

 

To na pewno to zniosą

Właśnie , dom ma siłe przebicia :wink: tez bym cicho siedziała 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko szpieguję i podkradam pomysły 8) 8) 8)

pójde siedziec :roll:

http://www.allegro.pl/item658270486.html

ale musiałam, te płyty to super sprawa, jak kładłam 5 lat temu panele to musiałam kupic folię, jakiś gąbczasty podkład , a tu proszę płytka równiuteńka

 

szpieg prawie doskonały ;)

 

pamiętaj że pod ten podkład i tak daje się folię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...