Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Diuna mix Betomisiów


BeaWroc

Recommended Posts

pamiętaj że pod ten podkład i tak daje się folię

pamietam :D jeszcze 8)

 

 

Bea czy mi się wydaje czy macie tylko część stropu??? Dlaczego tak ?
nie wydaje, mam pół domu zrobione a pół nie 8)

 

dom ma dwa poziomy -miał trzy :o , ale zredukowalismy do dwóch i dlatego mamy po połowie , teraz układaja strop nad salonem i kuchnią ,a w przyszłym tygodniu podobno wylewamy 8) :roll:

idzie to baaaaaaaaarrrrrrrrrddzzzzzzzzzzzooo powoli, ale idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 816
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bea, czy jak kupiliście projekt to dostaliście wersje elektroniczne czy tylko w papierze? Mamy problem z naszym dachem (a jest robiony na wzór Diuny) i od dwóch dni walczymy z wykonawcą ... że jest źle :x A projekt jest nie wystarczająco szczegółowy :(

Jakbym mogła zobaczyć rysunki techniczne innego projektu to może dostałabym dodatkowe argumenty :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana napisała:

Ładnie u Ciebie rosną mury super

Nie martw się wyschnie i nie będzie znaku po ulewach ( tylko jeszcze troszkę trzeba poczekać niestety

 

kala67 napiała:

Witam, przyszlam z wizytą

..to prawda szybko mury sie pną !!

a kominek ładny wybraliście, podoba mi sie:)

 

Witam serdecznie :D

No rosną i rosna , co maja nie rosnąc jak tak leje 8) 8) 8) :wink:

ścianki kolankowe podobno już stoja, nie było mnie dzisiaj więc nie widziałam, ale jutro pojadę i zrobie foty jak się patrzy :p

 

szukam kominka naroznego, nie wiem czy ten się nada, zostawiłam bardzo mało sciany i teraz boję się ze się nie zmieści :(

co robić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam jeszcze naszych okien , ale za to juz za nie zapłaciłam :roll:

mają być od zewnatrz mahoń, od wewnątrz białe ze zlotymi szprosami antywyważeniowe, antywłamaniowe, kluczyki, klameczki, cuda -wianki po prostu, co zobacze to nie wiem, nie chcę ich teraz oglądać, zobaczę, że cos jest nie tak i się zdenerwuję.

Wystarczy , że ekipa z nerwa wyprowadza :evil:

Fakt murują naprawde super, ale ile o kasie ględzą , to ludzkie pojecie przechodzi, zapłaciłam już za sciany na parterze łącznie z drziami i oknami, żadnych odliczeń i jeszcze kombinuja co by tu doliczyć, po prostu koszmar jakiś zupełny.

Podglądnijcie stronkę z kominkami, którą wkleiłam, są tam ciekawe wkłady i ceny

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i o zdrówko pytam :D Widzę,że domek rośnie szybko,jak grzyby po deszczu :D Zapowiada się ciekawie :) Oby dalej tak szybko szło :D

Powodzenia w wyszukiwaniu ciekawych zdjęć wnętrz i nie tylko na muratorku :lol: Przyznam szczerze,że jak ja tak wyszukiwałam,to teraz mam całkiem spory folder :lol: :lol: :o Kiedyż my to wszystko wykorzystamy :-? :D Chyba domu nie wystarczy :lol: :o Trzeba będzie drugi zbudować :wink:

Super,że podałaś stronkę do kominków,bo niedługo też będziemy wybierać :D Muszę sobie ją przeglądnąć :)

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, faktycznie na tym etapie , to tysiace pomysłów szaleje w głowie, tylko jak przyjdzie do ostatecznej decyzji, to niemoc decyzyjna przytłacza 8)

U nas buduja się ścianki kolankowe, ponieważ zabrakło pustaków mamy tyle co mamy, oczywiście jutro dostawa dalszego materiału więc do końca tygodnia ma byc gotowy wieniec. :wink:

Te burze skutecznie przesuwaja nasze plany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko sie u Ciebie wszystko buduje :o Normalnie tylko pozazdroscic....

 

Jak juz polozycie dach ,to przynajmniej przestanie Wam padac do salonu :wink: :wink: :wink: :D

 

Nie doczytalam sie albo slepa jestem,wiec zapytam....jaka bedziecie mieli dachowke?

 

No i nieomieszkam wspomniec o najwazniejszym inwestorze,bez ktorego ta budowa na pewno nie bylaby taka ekspresowa......tak trzymac :wink: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Faktycznie o dachówce nic nie pisałam, jakos umckło 8)

bedzie taka

http://www.roben.pl/25624.xml?param=picture_2

znaczy sredzka falista PLUS kasztanowa, jest duża, ceramiczna, w miarę niedroga :wink:

Wycene mam ze Srody Slaskiej i ze Strzelina ,który jak na razie przoduje 8)

na dzień dzisiejszy wycenili dach z rynną stalową na kwotę

19469,51

miał jeszcze wycenic trzy okna ale coś zamilkł chłopina :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRS.CONSTR - myślę o dachówce, gdyż będziemy mieć rozmowę z ekipą od dachu niedługo ( wstępne ustalenia) i argumentem będzie to, że właśnie duża dachówka ( więc szybciej się ja układa) oraz to , że dach jest bez żadnych załamań. No cóż próbować warto :lol: :wink:

 

BeaWroc- dzięki, ja chcę mieć kolor brązowy, ale jaka to będzie dachówka, to jeszcze nie wiemy. Ceny tych które mi się podobają są zaporowe, a na tapecie teraz wybór POŚ-a, bo nie wiemy, czy kopać studnię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRS.CONSTR - myślę o dachówce, gdyż będziemy mieć rozmowę z ekipą od dachu niedługo ( wstępne ustalenia) i argumentem będzie to, że właśnie duża dachówka ( więc szybciej się ja układa) oraz to , że dach jest bez żadnych załamań. No cóż próbować warto :lol: :wink:

 

BeaWroc- dzięki, ja chcę mieć kolor brązowy, ale jaka to będzie dachówka, to jeszcze nie wiemy. Ceny tych które mi się podobają są zaporowe, a na tapecie teraz wybór POŚ-a, bo nie wiemy, czy kopać studnię :(

 

Malgosiu sprytnie kombinujesz :wink: i dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...