Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Okna, okna!

u mnie są dwa fixy z boku + przesówka w środku. Okna mam troche zmniejszone w stosunku do projektu. Zanim zaczniecie budowe to sprawdźcie kto wam wykona okno o szerokości 3,60m i dlaczego ono kosztuje pół domu. :lol: Pogadajcie z Forumowym Jareko - dał mi najlepszą ofertę z mozliwych (okna 3 szybowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna, okna!

u mnie są dwa fixy z boku + przesówka w środku. Okna mam troche zmniejszone w stosunku do projektu. Zanim zaczniecie budowe to sprawdźcie kto wam wykona okno o szerokości 3,60m i dlaczego ono kosztuje pół domu. :lol: Pogadajcie z Forumowym Jareko - dał mi najlepszą ofertę z mozliwych (okna 3 szybowe)

 

Dzięki za rady.

W sumie rozmawialiśmy już z przedstawicielem Jezierskiego w Poznaniu i tam tez proponowali zmniejszenie okien, ale może Jareko poradzi coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione gratulacje!

Będziesz mieć piękne okna, musisz dobrze zaprojektować to, co będzie widać za nimi :D Tak, aby ogród był przedłużeniem wnętrza...

 

Cześć Aga :)

Dziękuje za gratulacje.

Nad ogrodem - myślę, myślę intensywnie.

Czytając dziennik Moniki i Marka zachorowałam na piękny ogród. Rozglądam się za roślinkami, przeszukuje Internet za szkółkami. A może wiesz gdzie w okolicach Poznania są jakieś fajne, niedrogie szkółki, nie wszyscy się reklamują w Internecie.

Obawiam się, że zanim zorganizuję taaaką powierzchnię stracę majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiesz gdzie w okolicach Poznania są jakieś fajne, niedrogie szkółki, nie wszyscy się reklamują w Internecie.

Obawiam się, że zanim zorganizuję taaaką powierzchnię stracę majątek.

niestety rozpoznanie też głównie przede mną. Na razie mam tylko piękny projekt i pobojowisko :wink:

Duży wybór i fachowa obsługa jest w szkółce na Zawadach:

http://www.zawady.com.pl/index.php/a/7/b/16/k/w1

Tylko ceny pewnie takie sobie :-?

Jesienią kupowałam rośliny bezpośrednio u producenta w Robakowie - przy większym zakupie warto znaleźć bezpośrednie źródło, bo marże czasami są ogromne. No i po kawałeczku do przodu :D Najważniejsze to dobry plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy już na działce macie pojedyńcze duże drzewa, kwiatki, krzaczki, więc chyba nie jest tak źle :wink:

Ja mam pole i to w chwastach jak na razie;)

 

Jak znajdę jakiś namiar dam Tobie znać.

Jak jest mało miejsca i duże oczekiwania i do tego jeszcze jakieś kikuty juz rosną, to chyba jest trudniej projektować niż na otwartym polu...

Ja też się podzielę jak co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Witam!!! Jak miło ktoś z okolicy! Co do okien to ja się zgapiłam i zbyt późno rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniej oferty!!! Zrobiłam to gdy cieśla wszedł na dach i otwory były gotowe! Co ja się na jeździłam a jaka nerwówka! Pomijając fakt, że na realizację zamówienia było trzeba czekać i to aż do 7 tygodni. Ostatecznie wybraliśmy firmę u której okienka kupowało większość towarzystwa z pracy i odziwo wszyscy zadowoleni. Więc dlaczego ja miałabym być niezadowolona? Cena również była dobra a że płaciliśmy gotówką z góry dostaliśmy spore rabaty w efekcie czego starczyło na bramę garażową z napendem. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Mam nadzieje że widok P180 na żywca w Komornikach Was nie przeraził. :D No dopiero teraz widzę jaki macie owocny dziennik budowy. Zabraliście się profesjonalnie co będzie Wam owocować (mniej przykrych niespodzianek). Trochę się też zmobilizowałem i zaczynam przemyślenia gdzie lepiej ten reku umiejscowić w pom gosp czy na strychu. Argumenty znalezione w necie nie przesądzają jednoznacznie, więc czeka mnie rozmowa z fachowcami... :)

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik76472.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dopiero teraz załapała się na ciasteczka i szampana...

 

były już trochę nie świeże, ale wylizałam okruszki. Madziu jak czytałam dzisiaj Twój dziennik to poczułam do Ciebie "miętę" ( czyt. sympatię) :oops: i bardzos ie ciesze, że jesteś z Poznania...

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zbierzemy fajna grupę Poznaniaków....i będzie nam łatwiej przejść przez te katusze ...

A a propos kuchni... mam świetnego fachowca...robi piękne kuchnie 2 razy taniej niż w salonach... :)

W przyszłym tygodniu mam z nim spotkanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że widok P180 na żywca w Komornikach Was nie przeraził. :D No dopiero teraz widzę jaki macie owocny dziennik budowy. Zabraliście się profesjonalnie co będzie Wam owocować (mniej przykrych niespodzianek). Trochę się też zmobilizowałem i zaczynam przemyślenia gdzie lepiej ten reku umiejscowić w pom gosp czy na strychu. Argumenty znalezione w necie nie przesądzają jednoznacznie, więc czeka mnie rozmowa z fachowcami... :)

 

 

Domek, co tu dużo mówić, piękny - Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dopiero teraz załapała się na ciasteczka i szampana...

 

były już trochę nie świeże, ale wylizałam okruszki. Madziu jak czytałam dzisiaj Twój dziennik to poczułam do Ciebie "miętę" ( czyt. sympatię) :oops: i bardzos ie ciesze, że jesteś z Poznania...

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zbierzemy fajna grupę Poznaniaków....i będzie nam łatwiej przejść przez te katusze ...

A a propos kuchni... mam świetnego fachowca...robi piękne kuchnie 2 razy taniej niż w salonach... :)

W przyszłym tygodniu mam z nim spotkanie....

 

No i teraz w końcu mogę odpowiedzieć Glamurci :D

:oops: :oops: :oops: Aż się zarumieniłam i Darek się ze mnie śmiał. 8)

Dzięki za miłe słowa, może będziemy miały kiedyś okazję poznać się osobiście. Chyba mi sie spodobało po ostatnich spotkaniach z ludźmi z FM. A już na pewno będziemy się wspierać.

 

Co do kuchni to mnie zaskoczyłaś. Już się spotykasz z wykonawcą?

Sprawdzony jest? Ciekawe jak jego kuchnie wyglądają po kilku latach. Miałaś okazję taką zobaczyć?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dopiero teraz załapała się na ciasteczka i szampana...

 

były już trochę nie świeże, ale wylizałam okruszki. Madziu jak czytałam dzisiaj Twój dziennik to poczułam do Ciebie "miętę" ( czyt. sympatię) :oops: i bardzos ie ciesze, że jesteś z Poznania...

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zbierzemy fajna grupę Poznaniaków....i będzie nam łatwiej przejść przez te katusze ...

A a propos kuchni... mam świetnego fachowca...robi piękne kuchnie 2 razy taniej niż w salonach... :)

W przyszłym tygodniu mam z nim spotkanie....

 

No i teraz w końcu mogę odpowiedzieć Glamurci :D

:oops: :oops: :oops: Aż się zarumieniłam i Darek się ze mnie śmiał. 8)

Dzięki za miłe słowa, może będziemy miały kiedyś okazję poznać się osobiście. Chyba mi sie spodobało po ostatnich spotkaniach z ludźmi z FM. A już na pewno będziemy się wspierać.

 

Co do kuchni to mnie zaskoczyłaś. Już się spotykasz z wykonawcą?

Sprawdzony jest? Ciekawe jak jego kuchnie wyglądają po kilku latach. Miałaś okazję taką zobaczyć?

Pozdrowienia

 

Sprawdzony, sprawdzony!!!

Wielu moich znajomych ma kuchnie od niego i są na najwyższym poziomie wykonania.

Spotykam się już z wykonawca , bo pod meble i projekt kuchni dostosuję ściankę, jej odległość i długość....

Moja serdeczna przyjaciółka robiła u niego meble...kuchnia jest piękna i ślicznie wykończona...żadnych niedoróbek.... itp....byłam pod wrażeniem....

Dzisiaj nie udało mi sie z nim spotkać, bo mój mąż musiał pojechać do biura i zabrał mi auto.

Na pewno będziemy miały okazję się spotkać... bo jesteśmy na podobnym etapie....więc liczę na wspólne oglądania marketów.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma 8-letnią kuchnie i wygląda, no cóż, nie najlepiej. Powiedziałam jej to, a ona, jakby tylko czekała na impuls.... podłapała temat iiiii chce zmienić kuchnię. :-?

Wygląda na to, że zanim zaczniemy budowę czekać nas będzie przejażdżka po sklepach z kuchniami.

Glamurko, jak z tym Panem można się skontaktować?

Może go wypróbuje na kuchni mojej mamy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...