Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

Moja mama ma 8-letnią kuchnie i wygląda, no cóż, nie najlepiej. Powiedziałam jej to, a ona, jakby tylko czekała na impuls.... podłapała temat iiiii chce zmienić kuchnię. :-?

Wygląda na to, że zanim zaczniemy budowę czekać nas będzie przejażdżka po sklepach z kuchniami.

Glamurko, jak z tym Panem można się skontaktować?

Może go wypróbuje na kuchni mojej mamy. :roll:

 

Dam ci namiary na niego w czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Bardzo ładne "kozaczki" :D

Musze takie, żonie sprawić to może będzie częściej na budowe wpadać!

 

Pozdrawiam!

 

Spróbuj, na wiosnę jak znalazł.

 

 

Widzę, że macie działkę w Kobylnicy. Przez 30 lat tam jeździłam na działkę. Jako niemowlak, dziecko, panna, a potem matka;) Znam te rejony troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo ładne "kozaczki" :D

Musze takie, żonie sprawić to może będzie częściej na budowe wpadać!

 

Pozdrawiam!

 

Spróbuj, na wiosnę jak znalazł.

 

 

Widzę, że macie działkę w Kobylnicy. Przez 30 lat tam jeździłam na działkę. Jako niemowlak, dziecko, panna, a potem matka;) Znam te rejony troszkę.

Nigdy cię tutaj nie widziałem :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Guzmanka:)

Ale miło z ta komórką - naprawdę fajne zdarzenie, jakos tak ładuje akumulatory - nie?

Miałam podobnie - znajduje któregoś dnia w skrzynce list a w nim info, że znaleziono mój dowód rejestracyjny i jest do odbioru w sklepie na osiedlu. wyobraź sobie, że kobieta - sprzedawczyni w biurze numerów usiłowała mnie namierzyć bezskutecznie, w domu nie zastała, a że domofon, to nawet info na klatce nie mogła zostawić - i list do mnie napisała :wink:

A ja gapa pojęcia nawet nie miałam, ze bez papierów jeżdżę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Guzmanka:)

Ale miło z ta komórką - naprawdę fajne zdarzenie, jakos tak ładuje akumulatory - nie?

Miałam podobnie - znajduje któregoś dnia w skrzynce list a w nim info, że znaleziono mój dowód rejestracyjny i jest do odbioru w sklepie na osiedlu. wyobraź sobie, że kobieta - sprzedawczyni w biurze numerów usiłowała mnie namierzyć bezskutecznie, w domu nie zastała, a że domofon, to nawet info na klatce nie mogła zostawić - i list do mnie napisała :wink:

A ja gapa pojęcia nawet nie miałam, ze bez papierów jeżdżę :roll:

 

Hehe, dobre... Podobało mi się, że nawet się nie zorientowałaś, że dokumentów nie miałaś, hehe :wink:

 

A zdarzenie rzeczywiście niesamowite.... wraca wiara w ludzi, w młodzież.

Mam nadzieję, że Mateusz będzie miał nauczkę i bardziej będzie pilnował swojej komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p To dobrze, że komórka się odnalazła!!!

Co do skrzynki z prądem, jeszcze tylko podłączenie do skrzynki i pozostanie rachunek do płacenia. Zamontowali szybciej bo czekają na Twoje pieniądze. Prąd budowlany jest drobi. My pierwszy rachunek jaki otrzymaliśmy to za 3 miesiące 370 zł w tym za zużyty prąd 16 zł. Ale zgadza się lepiej mieć swój niż pożyczać od sąsiadów!!!! Nawet jak mili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p To dobrze, że komórka się odnalazła!!!

Co do skrzynki z prądem, jeszcze tylko podłączenie do skrzynki i pozostanie rachunek do płacenia. Zamontowali szybciej bo czekają na Twoje pieniądze. Prąd budowlany jest drobi. My pierwszy rachunek jaki otrzymaliśmy to za 3 miesiące 370 zł w tym za zużyty prąd 16 zł. Ale zgadza się lepiej mieć swój niż pożyczać od sąsiadów!!!! Nawet jak mili :wink:

 

My też zakładamy budowlany, bo przez najbliższe 3 lata nie ma perspektywy na normalny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p To dobrze, że komórka się odnalazła!!!

Co do skrzynki z prądem, jeszcze tylko podłączenie do skrzynki i pozostanie rachunek do płacenia. Zamontowali szybciej bo czekają na Twoje pieniądze. Prąd budowlany jest drobi. My pierwszy rachunek jaki otrzymaliśmy to za 3 miesiące 370 zł w tym za zużyty prąd 16 zł. Ale zgadza się lepiej mieć swój niż pożyczać od sąsiadów!!!! Nawet jak mili :wink:

 

To za co te 370 zł? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, śledzę Twój wątek pilnie :D i trzymam kciuki, zeby wszystko poszło gładko!

Co do spraw ogrodowych-chyba mamy fajnego ogrodnika; na razie jestesmy w fazie ustalania projektu, ale na poczatku maja bedzie juz działał, wiec dam znać co i jak. Wstępny kosztorys nas mile zaskoczył :lol:

No i Madzia-zapraszam do siebie na "wizje lokalną"-w koncu juz mieszkamy prawie 3 miesiace 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, śledzę Twój wątek pilnie :D i trzymam kciuki, zeby wszystko poszło gładko!

Co do spraw ogrodowych-chyba mamy fajnego ogrodnika; na razie jestesmy w fazie ustalania projektu, ale na poczatku maja bedzie juz działał, wiec dam znać co i jak. Wstępny kosztorys nas mile zaskoczył :lol:

No i Madzia-zapraszam do siebie na "wizje lokalną"-w koncu juz mieszkamy prawie 3 miesiace 8)

 

Gratuluję przeprowadzki...

I jak się mieszka...

Weszłam na Wasz dzienniczek i okazało się,że jesteśmy bliskimi sąsiadami...tylko z innej strony Gowarzewa.

Bardzo podobają mi się Wasze wizualizacje od Pani architekt. Czy mogłabym prosić o numer telefonu do niej... borykam się z kilkoma problemami wnętrza i myślę, że mogłaby mi pomóc.

Jeszcze raz gratuluję zakończenia budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marto [Celcie] fajnie, że z nami jesteś :wink:

 

Ale Wam zazdroszczę, że już mieszkacie (nie chce się wierzyć, że to już 3 miesiące) i ogród rozplanowujecie. Super!

Ja najchętniej już bym kopała i sadziła roślinki, ale po naszej piątkowej przygodzie :wink: na działce ... troszkę mi przeszło :lol: :lol: :lol:

 

Z niecierpliwością czekam na aktualne zdjęcia w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, mam taką skrzynkę na zbyciu, ale to trochę daleko, jechać 100 km, ale jak chcesz to zapraszam. Jednak od teraz do poniedziałku nie mam dostępu do internetu, chyba że podam tel. 602658776, w sobotę będę na budowie.

 

Wielkie dzięki rubinowa mój Guzman już coś chyba wykombinował, gdyby nam nie wyszło, to się pewnie odezwiemy. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...