Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

Jak na razie, nie odważyłam się kupować kwiatków na allegro.

Twoje ładnie wygladają.

Czytałam kiedyś, że magnolie nie lubia przesadzania, więc chyba zaczekam z kupnem tych drzewek, chociaż strasznie mi się podobają i bardzo chciałabym już je mieć :roll:

 

Moja koleżanka kupiła wszystkie kwiaty , które ma w ogrodzie od tego samego sprzedającego na allegro. Kwiaty są w ogrodzie i mają się bardzo dobrze.

Dlatego tez i ja kupiłam. Do czerwca potrzymam je w domu a potem wsadzę w ziemię.....( oczywiście o ile budowlańcy zostawia mi trochę miejsca z tyłu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zamierzasz do czerwca zrobić SSZ?

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem w sumie jest to możliwe.

 

Mam nadzieję, że do końca czerwca zostanie mi tylko dachówka.

Najważniejsze wykopy będa w kwietniu, maju.... czekają mnie jeszcze odwierty pod pompę ciepła..... a to najbardziej zmasakruje mi działkę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fakt. Robisz pewnie kolektor poziomy.

My będziemy mieli rozrytą ziemię przez oczyszczalnię :wink: - tyle tylko, że oczyszczalnie będziemy robić na końcu. Czyli w przyszłym roku.

A Wy kiedy chcecie sie przeprowadzać? Jakie macie plany?

 

Jednak robimy odwierty zamiast kolektorów poziomych.

My chcielibyśmy sie wprowadzić do końca roku, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

To i ja sie wpsiuje do Twojego dziennika :D

 

a przy okzaji zapytam się o tego geodetę - wiesz może coś więcej?

 

Ja dzisiaj rozmawiałem z moim murarzem i polecił mi jakiegoś z Szamotuł (moje miasto rodzinne :D ). Całość podobno 500-600 zł. ale potwierdzenie dostanę w przyszłym tygodniu. na razie glina jest tak miękka, że jak wbiją słupki to po naciągnięciu linek i tak się wymiary pozmieniają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie wstrzymuje sie z dzwonieniem i umawianiem się przez - pogodę.

Glamurka dała namiary na swojego geodetę, ale nie dzwoniłam.

Hmm, możnaby wspierać lokalne firmy :wink: Jakbys coś bliżej wiedział, daj znać.

 

a ja nie wspieram lokalnego rynku...bo lokalny rynek nie wspiera mnie...i daje takie ceny, że szybko bym poszła z torbami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukujecie geodetę, to mogę polecić własnego - z Szamotuł. Sam załatwił poprawki w wydziale geo-kart. Za tyczenie bierze chyba 500zł.

 

To moze być ten sam co mi mój murarz polecił - tez mówił ze wszystko załatwia w urzędzie...

 

Moim jest p. Grzegorz J., więc możemy sprawdzić czy to ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukujecie geodetę, to mogę polecić własnego - z Szamotuł. Sam załatwił poprawki w wydziale geo-kart. Za tyczenie bierze chyba 500zł.

 

To moze być ten sam co mi mój murarz polecił - tez mówił ze wszystko załatwia w urzędzie...

 

Moim jest p. Grzegorz J., więc możemy sprawdzić czy to ten sam...

 

Dowiem się w ciągu tego tygodnia i dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanko, widzę, że na Waszej działce zaczyna się duża dziać! No i pogoda dla koparkowego dzisiaj idealna, więc dziś pewnie pierwsze przysłowiowe wbicie łopaty!

 

Co do pogody... to była ładna do 14 chyba. Później zaczęło się chmurzyć i padać. Ale byliśmy twardzi - siedzieliśmy na działce do wieczora. Musze opisać nasze zmagania w dzienniku, a bolące mięśnie czuje do dzis :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...