Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hellou... :D ja odnośnie tej róży.....nie sadżcie tego!!! my to mamy stare jest już, kwitnie co prawda ale co z tym roboty!!!!! Ładne jest jak ma liście i kwiaty, niestety większą część roku są to gołe badyle z wielkimi kolcami :evil: kłuje okropnie przy obcinaniu dołem są łyse, może dlatego że nasze mają ze 20 lat!Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze do niedawna nie sądziłam, że będę miała róże. Ale zaryzykowałam :wink: Trzeba im oddać, że jak kwitną, to są piękne.

Nie skończę na różach i chociaż kupiłam je jako ostatnie, to mam sporo w domu immych roślinek, a raczej cebul i nasionek do zasadzenia. Tylko muszę mieć więcej sily na kopanie :-? i czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend są Święta, więc kopanie odpada :wink: raczej :wink:

Kurcze działka wielka..., to co zagospodarowałam w te 2 dni i kosztowało mnie na prawdę bardzo dużo siły i czasu - to jest 1/100 powierzchni działki. :o :o :o No odejmując powierzchnię domu z garażem i dojazdów będzie trochę mniej, ale stosunkowo niewiele mniej. Więc nie wiem.... jak to będzie :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

widzę ze roboty pełną parą i ogrodzenie tez już jest. U mnie wczoraj gigantyczne wykopy zaczęli (szczególy w moim dzienniku). Może do jutra ławy wyleją, a potem jakieś 1,5 tyg. przerwy... mam nadzieję tylko ze wykusz dobrze wyjdzie bo "nasz" geodeta o nim zapomniał :evil: i szef firmy sam go wyznaczał...

 

już wiem do kogo się zgłoszę jak będę działkę zagospodarywał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... "nasz" geodeta zapomniał o wykuszu, nieźle.

Będzie dobrze. W zasadzie to żadna filozofia, jak poziom masz wyznaczony, to sam wykusz, nie powinien być problemem. 8) Jestem taka mądra, a sami nie mamy wykusza :wink:

Jak jutro mają wylewać, to ładnie idziesz do przodu.

 

A co masz na myśli w ostatnim zdaniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanko superowo ruszyła budowa :) i bardzo, bardzo sie cieszę.....

 

Od razu czas szybciej leci.....

Odkąd rozpoczęłam budowę.... to dzień kończy sie strasznie szybko.... i nie zawsze zdążę załatwić wszystkich spraw..

A szczerze to mam takie zakwasy, że wstaję rano z wielkim krzykiem... ale dzielnie się ubieram, oporządzam dom.... i jadę na działkę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanko superowo ruszyła budowa :) i bardzo, bardzo sie cieszę.....

 

Od razu czas szybciej leci.....

Odkąd rozpoczęłam budowę.... to dzień kończy sie strasznie szybko.... i nie zawsze zdążę załatwić wszystkich spraw..

A szczerze to mam takie zakwasy, że wstaję rano z wielkim krzykiem... ale dzielnie się ubieram, oporządzam dom.... i jadę na działkę... :)

 

Mi bez budowy czas strasznie szybko leci :o :o

A teraz!! Strach się bać!!

A co do zakwasów to za dzień, góra dwa miną.... więc na święta będziesz jak "nowa".

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jessy, wczoraj Panowie mieli dzień przerwy, tzn u nas. Dzisiaj ponoć budują bloczki. Po pracy jedziemy sprawdzić i porobić zdjęcia.

Jutro też nie przyjeżdżają. Generalnie troszkę w kratkę, kończą inna budowę. Ale już niedługo.... ruszą z kopyta.... mam nadzieję.

I dzięki za odwiedziny jessy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...