Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no to widzę, że mnie juz odstawiliście w budowaniu... :(

 

Wodzu1, nie przejmuj się, teraz, tak jak u Was przerwa świąteczna. W przyszłym tygodniu jeszcze będą przychodzić w kratkę - muszą coś dokończyć na innej budowie. I mam nadzieję, że pełną parą ruszą od 20 kwietnia, wtedy będą szanse na bardziej liczną ekipę - ale 8 pracowników + szef :o - nie będziemy mieli, jak u Ciebie :wink: - więc zaraz nas wyprzedzisz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę, że mnie juz odstawiliście w budowaniu... :(

 

Wodzu1, nie przejmuj się, teraz, tak jak u Was przerwa świąteczna. W przyszłym tygodniu jeszcze będą przychodzić w kratkę - muszą coś dokończyć na innej budowie. I mam nadzieję, że pełną parą ruszą od 20 kwietnia, wtedy będą szanse na bardziej liczną ekipę - ale 8 pracowników + szef :o - nie będziemy mieli, jak u Ciebie :wink: - więc zaraz nas wyprzedzisz. :D

 

Podobno w 3 dni dadzą radę wymurować i zaizolować ścianki z M6 zobaczymy.. chłopaki są szybkie i bardzo dokładne (jak na razie :D ). jak zobaczyłem jak izolują na innej budowie w Mrowinie to mi szczena opadła - np przy izolacji pozimej miedzy stan 0 a mur dają dwie warstwy papy a pomiędzy jeszcze folię! ale czasami są nadgorliwi i moje ławy chyba blok by wytrzymały (zamiast 30 cm wyskości mam 40 :o ) - 4 m3 więcej B20 w nie weszło

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.empikfoto.pl/albumy12/348961/789186/previews/24918812__cid_002f01c9bae1_78eebe90_6501a8c0_dom.jpg

 

Pięknych i spokojnych Świąt Wielkanocnych,

Pogody w sercu i radości, jaką niesie Zmartwychwstanie Pańskie.

 

Świąt wypełnionych Nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia,

pachnących mazurkowym aromatem,

upiększonych nakrapianą pisanką,

płynących poniedziałkową tradycją

oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób.

 

Pozdrawiamy Świątecznie!

Pinka z rodzinką

 

P.S. Przepraszam Guzmanko ale dopiero dziś zauważyłam Twój wpis w komentarzach z pytaniem o namiar na instalatorów... wpis z lutego :oops: Jeżeli sprawa aktualna to podeślę namiar, bo byliśmy z nich naprawdę zadowoleni. Z tynkarzy również. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

Niech Święta będą czasem ciepła i spokoju, niech życzenia się spełniają, a postanowienia zmieniają życie. Niech świąteczny czar trwa jak najdłużej i niech każdy z NAS zawsze nosi w sercu świąteczną moc – moc spełnionych marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanko już wszystko na święta przygotowane???

Mnie jeszcze czeka krojenie sałatki jarzynowej :)

 

Sorki Glamurko, że nie odpowiedziałam. Ale miałam tyyyle roboty, pewnie tak jak Ty, jak budowa idzie do przodu, nie ma czasu na przygotowanie świąt . My za sprzątanie zabralismy się dopiero w piatek i sobotę, a za szykowanie jedzenia w sobotę. Mama na szczęście wzięła na siebie wypieki. Więc chociaż to było z głowy. Ale generalnie poszło nam bardzo sprawnie i sobotni wieczór już odpoczywaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...