Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj mi też się marzyło na górze mieć 4-5 pokoi

jedna sypialnia

dla każdego dziecka po jednym i jakaś jaskinia :D

 

ale zdecydowaliśmy się w końcu na sypialnię, pokój dla inwestorka, pokój dla kolejnych brzdąców i ... nie wiemy, co z kolejnym miejscem - czy jako pokój, magazyn, czy coś innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irma .

Irma

 

Cześć, bardzo podoba mi się projekt, więc zajrzałam

Ciekawa jestem dlaczego musicie mieć tak dużó pokoi na gorze?

 

Liczba pokoi na górze, hehe

W projekcie mamy 5 pokoi. No i teraz podział.

Mam 2 chłopców(więc 2), chcemy mieć jeszcze jednego brzdąca (to 3), nasza sypialnia (4) no i jeden "na górkę"- co do niego mamy różne pomysły. Może słuzyć jako gościnny, ale chcielibysmy mieć jeszcze taki pokój - siłownię, albo pokój- klubowy;)

A pokój na dole to gabinet. Z czasem może zamienić sie na gościnny, gdyby moja mama, na starość, nie mogłaby chodzić po schodach, na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak zrobiła o jeden pokój mniej.

bo nie mam przekonania do pokoi z których nikt nie korzysta, a jestem prawie pewna, że ten pokój klubowy to będzie właśnie taki nieużytek

 

kiedy mama z Wami zamieszka dzieci już prawdopodobnie wybędą z domu, więc pokoi będzie aż nadmiar. Oczywiście tak tylko gdybam, bo przecież nie znam dokładnie waszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Irma

 

Piszesz o niepotrzebnym jednym pokoju. W tej chwili mamy 3 sypialnie i jednen dzienny pokój, czyli w sumie 4 na 4 osoby i brakuje nam miejsca;)

Ostatnio ogladałam program o małżeństwie które miało 2 dzieci i zapragnęło kolejnego. Ciąża okazała się mnoga, urodziły się sześcioraczki. Nikomu tego nie życzę, bo to starszne obciążenie, ale wiesz.... niespodzianki się zdarzają :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej chodzi o to, że inwestorek idzie do szkoły jesienią 2010

będzie tam na wsi chodził, więc sobie ustaliliśmy, że na Wielkanoc 2010 chcielibyśmy tam mieszkać, by móc z zameldowania go tam w szkole zapisać

 

a tak naprawdę chcemy tak, by Wigilię 2009 spędzić już u siebie :)

 

 

konieczności więc jako takiej nie mamy, ale ustaliliśmy sobie tak, żeby mieć cel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...