Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc_gość

Bry :D

Ale to szybko u Was idzie, już zapomniałem jak to było u mnie :roll:

 

Ja jako maniak 4 kółek Zazdraszczam gabinetu z przejściem do garażu.

Ech fajnie jest mieć swoje 4 kółka pod ręką.

W ogóle to mi się kiedyś marzyła jakaś taka duża chałupa po jakiejś małej fabryce, otwarta przestrzeń i gdzieniegdzie strefy funkcjonalne, 1 wejście, 1 brama garażowa, tudzież może być jakaś winda - ech jak na hamerykanckich filmach :lol: :wink:

Ale wiadomo coś takiego w naszych warunkach klimatycznych nierealne, bo kto by to ogrzał :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :D

Ale to szybko u Was idzie, już zapomniałem jak to było u mnie :roll:

 

Ja jako maniak 4 kółek Zazdraszczam gabinetu z przejściem do garażu.

Ech fajnie jest mieć swoje 4 kółka pod ręką.

W ogóle to mi się kiedyś marzyła jakaś taka duża chałupa po jakiejś małej fabryce, otwarta przestrzeń i gdzieniegdzie strefy funkcjonalne, 1 wejście, 1 brama garażowa, tudzież może być jakaś winda - ech jak na hamerykanckich filmach :lol: :wink:

Ale wiadomo coś takiego w naszych warunkach klimatycznych nierealne, bo kto by to ogrzał :-?

 

Się rozmarzyłeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te heby to gdzie chcecie zamiawać? w rokietnicy? bo ja coś a Fachmecie słyszałem. a mam dwie duuuuuuże sztuki :(

Właśnie chcemy się dowiedziec ile to kosztuje :-? :o

Najlepiej posprawdzać jeszcze gdzieś..., w razie czego, żeby móc się potargować w Rokietnicy :wink:

 

Ja z forum mojego projektu wiem że to ok 8-10 tys będzie koszt. :evil:

Ale bardziej mi zależy na precyzji wykonania - podobno niektórzy potrafia to dosć skutecznie spier... a wystarczy pomyłka o 1st i juz moze być niezły bigos na dachu... :-? ja jeszce planuję naradę murarz, ciesła i kiero czy by nie oprzeć ich na wieńcu scianki kolankowej zamiast na stropie parteru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te heby to gdzie chcecie zamiawać? w rokietnicy? bo ja coś a Fachmecie słyszałem. a mam dwie duuuuuuże sztuki :(

Właśnie chcemy się dowiedziec ile to kosztuje :-? :o

Najlepiej posprawdzać jeszcze gdzieś..., w razie czego, żeby móc się potargować w Rokietnicy :wink:

 

Ja z forum mojego projektu wiem że to ok 8-10 tys będzie koszt. :evil:

Ale bardziej mi zależy na precyzji wykonania - podobno niektórzy potrafia to dosć skutecznie spier... a wystarczy pomyłka o 1st i juz moze być niezły bigos na dachu... :-? ja jeszce planuję naradę murarz, ciesła i kiero czy by nie oprzeć ich na wieńcu scianki kolankowej zamiast na stropie parteru...

 

:o :o :o O kur....cze, jaka cena!!! :o :o :o

I jeszcze mnie złym wykonaniem straszysz! :o :o :o

Ale ... dzięki, że tu wspominasz o tym, bo trzeba będzie zwrócić na to baczną uwagę - i naszą i kierownika!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...