Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podczytuję codziennie i śledzę uważnie postępy.

Idziecie jak burza.

 

Mój mąż był pod wrażeniem szczegółowego opisu wykonania płotu. Jak to nie problem to poproszę o taki sam opis wykonania kibelka (będę miała większą siłę przebicia żeby przekonać męża żeby wykonał nam takie dobrodziejstwo na naszej działce).

 

Pomysł z kładką mnie powalił. Bardzo oryginalny. Mi się podoba pierwsza inspiracja i ja bym zrobiła na całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o Schody robią wrażenie. Mostek - bardzo ciekawe rozwiązanie. Bardziej widzi mi się ten na całości. Czy nie obawiasz się, że przez to szkło dom będzie zbyt zimnym wnętrzem? Pomysł bardzo odważny :p

 

Hmmm czy się nie obawiam? Nie będzie to dom w starym stylu. Ma być nowoczesny. Taki styl nam się podoba.

Ozdobię go fajnymi, nowoczesnymi firankami :o - ciekawe czy jakieś znajdę.

Być może dla innych będzie zimny.... ale dla nas ... to będzie ten wymarzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję codziennie i śledzę uważnie postępy.

Idziecie jak burza.

 

Mój mąż był pod wrażeniem szczegółowego opisu wykonania płotu. Jak to nie problem to poproszę o taki sam opis wykonania kibelka (będę miała większą siłę przebicia żeby przekonać męża żeby wykonał nam takie dobrodziejstwo na naszej działce).

 

Pomysł z kładką mnie powalił. Bardzo oryginalny. Mi się podoba pierwsza inspiracja i ja bym zrobiła na całości.

 

Jak tylko znajdę troszkę czasu, pomęczę Darka i dowiem się dokładnie jak to zrobił.

Obawialiśmy się, że kibelek nie wytrzyma silnych wiatrów, jakie u nas często wieją. Ale stoi twardo i ani drgnie.

Pozdrowiam Cię BetaGreta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję codziennie i śledzę uważnie postępy.

Idziecie jak burza.

 

Mój mąż był pod wrażeniem szczegółowego opisu wykonania płotu. Jak to nie problem to poproszę o taki sam opis wykonania kibelka (będę miała większą siłę przebicia żeby przekonać męża żeby wykonał nam takie dobrodziejstwo na naszej działce).

 

Pomysł z kładką mnie powalił. Bardzo oryginalny. Mi się podoba pierwsza inspiracja i ja bym zrobiła na całości.

 

Jak tylko znajdę troszkę czasu, pomęczę Darka i dowiem się dokładnie jak to zrobił.

Obawialiśmy się, że kibelek nie wytrzyma silnych wiatrów, jakie u nas często wieją. Ale stoi twardo i ani drgnie.

Pozdrowiam Cię BetaGreta :D

 

Mój mąż już kupił wczoraj dołownik (piękna nazwa :) ) więc faktycznie mocno wziął sobie do serca samodzielne wykonanie tego płotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuję codziennie i śledzę uważnie postępy.

Idziecie jak burza.

 

Mój mąż był pod wrażeniem szczegółowego opisu wykonania płotu. Jak to nie problem to poproszę o taki sam opis wykonania kibelka (będę miała większą siłę przebicia żeby przekonać męża żeby wykonał nam takie dobrodziejstwo na naszej działce).

 

Pomysł z kładką mnie powalił. Bardzo oryginalny. Mi się podoba pierwsza inspiracja i ja bym zrobiła na całości.

 

Jak tylko znajdę troszkę czasu, pomęczę Darka i dowiem się dokładnie jak to zrobił.

Obawialiśmy się, że kibelek nie wytrzyma silnych wiatrów, jakie u nas często wieją. Ale stoi twardo i ani drgnie.

Pozdrowiam Cię BetaGreta :D

 

Mój mąż już kupił wczoraj dołownik (piękna nazwa :) ) więc faktycznie mocno wziął sobie do serca samodzielne wykonanie tego płotu.

 

Haha, nieźle. Tylko nie pozwól mu za dużo dziur wywiercić za jednym razem, bo nie jest to "lekkie" zajęcie (sama próbowałam) i będzie później umierał z bólu. No chyba, że jest przyzwyczajony do ciężkiej pracy.

Ach i niestety czasami jak się trafi na większy kamień, to robi się kłopot. W tym przypadku przyda się łom, albo dobry patyk do wydłubania "przeciwnika".

A na dołowniku proponuje nakleić taśmę np. izolacyjną do oznaczenia głębokości wykopu.

Pozostaje mi życzyć - Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nieźle. Tylko nie pozwól mu za dużo dziur wywiercić za jednym razem, bo nie jest to "lekkie" zajęcie (sama próbowałam) i będzie później umierał z bólu. No chyba, że jest przyzwyczajony do ciężkiej pracy.

Ach i niestety czasami jak się trafi na większy kamień, to robi się kłopot. W tym przypadku przyda się łom, albo dobry patyk do wydłubania "przeciwnika".

A na dołowniku proponuje nakleić taśmę np. izolacyjną do oznaczenia głębokości wykopu.

Pozostaje mi życzyć - Powodzenia !!

 

Chciał już wczoraj zrobić próbę. Na szczęście przegonił nas deszcz.

Dzięki za rady, przekażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanka widzę, że nie leniuchujecie i szybko mkniecie z budową swojego domku! naprawdę macie rewelacyjne tempo... A co do urządzania ogródka? tez już bym chciała przesadzić moje zdobycze na ostateczne miejsce- narazie roślinki cierpliwie czekają za kibelkiem na końcu działki :wink: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanka widzę, że nie leniuchujecie i szybko mkniecie z budową swojego domku! naprawdę macie rewelacyjne tempo... A co do urządzania ogródka? tez już bym chciała przesadzić moje zdobycze na ostateczne miejsce- narazie roślinki cierpliwie czekają za kibelkiem na końcu działki :wink: :roll:

 

Co do posadzenia roślinek...., pewnie to nie będzie ich ostateczne miejsce, ale wczoraj posadziłam ofiarowane przez koleżankę roślinki i prezenty od mamy. Tak więc "tymczasowy ogródek" rozrasta się.

Na szczęście w sobotę popadało i możnabyło coś pokopać bez kilofa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy ja dobrze widzę, że znów macie nowe ogrodzenie?? :o :o :)

 

W szoku jestem! I znów sami?

 

Wiem, że pewnie zalatani okrutnie jesteście, ale jeśli w wolnej chwili dalibyście radę wskazówek udzielić odnośnie montażu takiej siatki i całościowe koszty, to byłabym wdzięczna :wink:

 

A czemu tak szybko wymienialiście to tymczasowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

To ja się podpinam pod pytanie wyżej. :p

Będę robił ogrodzenie między mną a sąsiadem i w takim przypadku wiadomo koszty na pół, jak zrobię to ogrodzenie sam to może tak wyjdzie, że będę miał je gratis tylko trzeba będzie zakasać rękawy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy ja dobrze widzę, że znów macie nowe ogrodzenie?? :o :o :)

 

W szoku jestem! I znów sami?

 

Wiem, że pewnie zalatani okrutnie jesteście, ale jeśli w wolnej chwili dalibyście radę wskazówek udzielić odnośnie montażu takiej siatki i całościowe koszty, to byłabym wdzięczna :wink:

 

A czemu tak szybko wymienialiście to tymczasowe?

 

Odpowiedziałam w dzienniku na pytania.

Dodam jedynie, że ceny są cenami netto.

Ale to była końcowa cena.

Jak będziecie chcieli mogę wkleić całą kalkulację, z ilością i potrzebnymi elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...