Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Guzmania Budowania


Guzmanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Darek właśnie zwrócił mi uwagę, że my będziemy mieli kocioł jednofunkcyjny z zasobnikiem warstwowym. Więc chyba problem z zimną wodą przy zbyt czułym piecu mnie ominie. Przynajmniej mam taką cichą nadzieję. A Wam się nie dziwię, kurcze taki numer.

Problem polega na tym, że mozna nie zauważyc ze paskuda nie działa. Bo gazożercy pracują bardzo cichutko. :oops: :cry: Wyczerpiesz zasobnik i.....

A w dobrze ocieplonym domu jeszcze przy przepalaniu kominkiem to łatwo przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakończenia pierwszego etapu!

 

A dziękuje bardzo.

Kurcze kiedy w końcu ziemia rozmarznie? Kiedy skończy się zima?

 

Chcemy postawić blaszaka i zakotwiczyć go w glebie.

 

Już nie mówiąc o tym, że oglądając dziennik monii i marka rozbudziła się we mnie żądza posiadania pięknego ogrodu. Wczoraj jak byłam w markecie prawie nie mogłam się powstrzymać, żeby czegoś nie kupić.

 

Ale..., pochwalę się, ustaliłam z Darkiem, że zamiast kwiatów na walentynki zakupimy magnolię do ogrodu. Już marzę gdzie ją posadzę... Ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Ja tak przelotem ... :wink:

Guzmanko, ostatni projekt jest faktycznie świetny! Zastanów się nad szerokimi szufladami ... mało, że fajnie wyglądają, to są - moim zdaniem - o wiele praktyczniejsze do przechowywania wielu rzeczy!!

 

Gratuluję, bardzo dobrze to wymyśliłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Ja tak przelotem ... :wink:

Guzmanko, ostatni projekt jest faktycznie świetny! Zastanów się nad szerokimi szufladami ... mało, że fajnie wyglądają, to są - moim zdaniem - o wiele praktyczniejsze do przechowywania wielu rzeczy!!

 

Gratuluję, bardzo dobrze to wymyśliłaś :D

 

No nie!!!!!!

 

Dostałam pochwałę od najlepszej projektanki na forum.

 

Widzicie to?! Widzicie.... ja pierdziele...., że się tak brzydko wyrażę.

http://77.252.132.194/guzmania/gify/hipnotic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pozwolenia. Nie myslalas o frontach bez uchwytow w kuchni? :roll:

 

Witaj malgos2. Miło mi, że mnie odwiedziałaś.

 

Co Ty kobieto robisz o 4 rano na forum ;)

Powiedz mi, co masz na myśli. Jakie fronty bez uchwytów, z jakimiś zagłębieniami?

 

A tak sobie nadrabiam zaleglosci... :wink: Fronty bez uchwytow czyli albo takie, ze sie przyciska i odskakuja same, albo przefrezowane tak, zeby byly zaglebienia, za ktore sie chwyta. Czasami sie okazuje, ze na jedno to wychodzi cenowo, bo uchwyty tez za darmo nie sa. A moze byloby ciekawie... A tak poza tym to gites. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie nadrabiam zaleglosci... :wink: Fronty bez uchwytow czyli albo takie, ze sie przyciska i odskakuja same, albo przefrezowane tak, zeby byly zaglebienia, za ktore sie chwyta. Czasami sie okazuje, ze na jedno to wychodzi cenowo, bo uchwyty tez za darmo nie sa. A moze byloby ciekawie... A tak poza tym to gites. :wink:

 

Dzięki malgos2, jak mnie cieszą te pochwały.

Jeżeli tylko będę miała nie szklane fronty lub nie lakierowane, to wezmę Twoje rady do serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie nadrabiam zaleglosci... :wink: Fronty bez uchwytow czyli albo takie, ze sie przyciska i odskakuja same, albo przefrezowane tak, zeby byly zaglebienia, za ktore sie chwyta. Czasami sie okazuje, ze na jedno to wychodzi cenowo, bo uchwyty tez za darmo nie sa. A moze byloby ciekawie... A tak poza tym to gites. :wink:

 

Dzięki malgos2, jak mnie cieszą te pochwały.

Jeżeli tylko będę miała nie szklane fronty lub nie lakierowane, to wezmę Twoje rady do serca.

 

Lakierowane nic Ci nie przeszkadza - mozna nie miec uchwytow tez. Tak jak Irma radzila, pomysl o szerokosciach szafek i wlasnie o ukladzie uchwytow jesli jednak zdecydujesz sie na "normalne". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szafki bez uchwytów to raczej nie takie z "podchwytami" czy innymi wyfrezowanymi rowkami. Mam tak w lodówce i szczerze mówiąc nie polecam.

Czasem trzeba otworzyć szafkę nie do końca czystą ręką ( jakaś mąka na palcach , czy inna oliwa itp) i wtedy te rowki , za które się otwiera niemiłosiernie się paćkają a wyczyścić je trudniej niż uchwyty.

Z tego samego powodu drzwiczki typu "naciśnij mnie to się otworzę" :wink: , byłyby wg mnie super - w razie czego można sobie pomóc łokciem albo kolanem. Ale nie wiem czy jednak nie jest to rozwiązanie sporo droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...