Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Sure, widzę że coraz więcej drzewek się pojawia. Fajna ta biała jarzębina - wcześniej nie słyszałam o takiej, ale spodobała mi się. Może sobie kupić? A derenie jakie planujesz? Ja mam na razie białe i rozłogowe (czyli gałązki czerwone i zielone ;) ), zastanawiam się jeszcze nad jadalnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuruś, piękne te Twoje deseczki tarasowe, ale ja cieszę się, że betonowy taras wylaliśmy przy okazji stanu surowego, bo teraz na deski nie byłoby pewnie już budżetu ;)

Niom, ja mam podobnie, ale ów taras opłaciłam wcześniej. pewnie dlatego czekałam na realizację chyba pół roku! ;)

Cześć Sure, widzę że coraz więcej drzewek się pojawia. Fajna ta biała jarzębina - wcześniej nie słyszałam o takiej, ale spodobała mi się. Może sobie kupić? A derenie jakie planujesz? Ja mam na razie białe i rozłogowe (czyli gałązki czerwone i zielone ;) ), zastanawiam się jeszcze nad jadalnym...

W planach są dwa białe, na razie zamówiłam Elegantissima, jest jeszcze Spaethii chyba? Jeżeli nie zamienię na irgę, bo tez lubię. No i jadalny mnie kusi, naleweczki wychodza pyszne! ;)

duża ta jarzębina urośnie?

Biała chyba podobnie, jak czerwona, około 5m, gdzieś czytałam. Mam 3, ale w rogu, domu mi nie zacienią pewnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne! :D

 

...ale na cały ogród to jeszcze strasznie mało! Dlatego zamówiłam sobie własnie derenie i berberysy! ;)

 

 

rano sfotografowałam taras po deszczu, w jednym miejscu stoi woda. Ciekawe, czy to ma jakieś znaczenie strategiczne, czy nie ma się co przejmować?? :rolleyes:

 

http://img406.imageshack.us/img406/8262/p4240002j.jpg

 

woda tak absolutnie stanć nie powinna nalezy obnizyc te kilka desek odkrecic podcheblowac legarki i przykrecic..tak stac woda nie moze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam G11 moc 9kW.

To 1,5 mniej ode mnie, chyba nie powinno być dużej różnicy w opłacie stałej...

a co do tej mojej G12 to traktuję ją eksperymentalnie, bo mój tryb życia raczej wyklucza gotowanie w godzinach 13-15, noc tylko na zmywanie i pranie zostaje (bo obiadków w nocy raczej nie robię) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, fajnie, ze jesteś i że marudzisz, zaraz pouczymy się od Małgoś myślenia pozytywnego. Bo w końcu co z tego, ze mnie forum odsyła ciągle do tego samego postu o googlach z mojego wątku, a ja przez te parę tygodni już zmieniłam zdanie i nie chce mi się chwalić Google Chroma! :p ;)

 

Maylandka, ja bym nawet chętnie po nocy gotowała i piekła, tylko musiałabym zmienić pracę, bo stąd muszę wyruszyć o 7, coby zdązyć (a i to nie zawsze mi wychodzi)! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, fajnie, ze jesteś i że marudzisz, zaraz pouczymy się od Małgoś myślenia pozytywnego. Bo w końcu co z tego, ze mnie forum odsyła ciągle do tego samego postu o googlach z mojego wątku, a ja przez te parę tygodni już zmieniłam zdanie i nie chce mi się chwalić Google Chroma! :p ;)

 

Maylandka, ja bym nawet chętnie po nocy gotowała i piekła, tylko musiałabym zmienić pracę, bo stąd muszę wyruszyć o 7, coby zdązyć (a i to nie zawsze mi wychodzi)! :D

 

Zamknij przegladarke i otworz jeszcze raz albo po prostu odswiez. Czasami sie pinkoli, to prawda... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po roku sobie sprawdzę, co z tego wyszło, najwyżej zmienie na zwykłą, albo na weekendową, bo wtedy najczęściej "mieszkam' bardziej intensywnie ;)

 

a u nas dzis pada, co jest fajne, bo było straasznie sucho, a ja nie mam jeszcze automatyki do nawadniania (no i praktycznie nie mam też ogrodu, więc na razie biegam z butelkami do tych paru roślinek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...