Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Robiłam rano zakupy i to co się działo to jakby kataklizm miał nadejść. Gdyby wiedział to wczoraj bym wszystko kupiła. Na mieście korki okropne. Kazdy wkurzony. Dobrze, ze na wsi weekend juz sie rozpoczął :D

Ja byłam po 8, bo myślałam, że będzie luz, ale bardzo się myliłam :)

Na szczęście popołudniu już nigdzie nie musiałam autem jeździć więc jakoś strasznie mnie ten tłum nie dotknął.

Jutro chcemy skoczyć na działkę i mam nadzieję, że już wszyscy powyjeżdżali więc będzie luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co, dodałam post do fotodziennika i wcale się w blogu nie zapisał! Nadal dzienniki działają równolegle, przynajmniej moje...

 

ja też tak mam i dalej nie wiem o co chodzi:rolleyes:

 

doberek:)

 

ja ostatnio ogniska codziennie palę, jakoś na razie nikt nie donosi, ale wokoło wszyscy palą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, masz szczęście, widocznie sąsiedzi jacyś mniej "czepliwi"? :rolleyes:

 

Dzień dobry wszystkim, co nie wyjechali i czytają! :D

Pada od rana, a z kanapy widać przez okno, że trawnik już się zazielenił! Pewnie spod spodu coś wylazło, bo dwa dni to chyba za szybko na skiełkowanie ziaren? Wyjdę później i posprawdzam,

 

A czy u Was też te emotki zmieniają kolejność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę nowemu klonikowi zrobić opaseczkę z kostki i go podwiązać bo ma cieniutki i długi pieniek i pewnie na wietrze silniejszym się złamie. Mam też do przesadzenia kilka roślinek. Musze rozłożyć linie kroplującą ale tu mnie wstrymuje mąż bo ma dowieść kilka taczek ziemi za altane jeszcze i wtedy będę mogła linie rozkładać. Ale i tak jest co robić. Ciągle coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ciągle coś, ale na razie mi się chce! Kiedy zakładaliśmy trawnik, siedziałam w ogrodzie od rana do wieczora, na drugi dzień okazało się, ze jestem lżejsza o kilogram! ;)

Ciągle zastanawiam się, czym wykończyć obrzeża rabat. Mam trochę kostki granitowej, ale na całość pewnie nie wystarczy, może wykorzystam ją wokół domu, a pod płotem wstawię coś innego. Ciekawe, czy plastik by się nadawał (jeśli nie będzie go widać, bo jest nie za ładny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obrzeże faliste? Trochę trudno jest kosić przy nim brzeg trawy. Trzeba dokaszać podkaszarką.

Ale u Toli sprawdza się zwykły rowek więc moze to jest rozwiązanie? Ja zamierzam taki zrobić wokół altany ale szczerze przyznam, ze zdecydowałam się na niego bo tam mam bardzo ubogą trawę i wydaje mi się, ze będe w stanie nad tym przerastaniem tam akurat zapanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, że to obrzeże można wkopać na 1.5 - 2 cm, gdy wyrośnie trawa, ono się jeszcze trochę zapada i wtedy nie przeszkadza w koszeniu, jeśli ustawiasz na 3-5 cm wysokość noży.. Ciekawe, czy wtedy kora nie będzie "fruwać"? Na szczęście w większości rabaty są niżej, niż trawnik... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure, ja mam dwie wersje: z obrzeżami z kostki i bez. Tam gdzie mam tuje to mam kostkę. Pod płotem gdzie mam jakieś różne małe kwiaki nie. I powiem ci, że nie widze różnicy. Mąż i tak nigdy nie dojeżdża tam kosiarką, bo coś tam coś tam ;)

Musimy dokupić sobie podkaszarkę. Nie zauważylam, żeby gdziekolwiek kora fruwala. Więc jesli o mnie chodzi, to za obżemem powinny decydować Twoje względy estetyczne :)

 

PS. Ależ Ty masz piękny dom!!!!!!!!!!

Podglądam regularnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ciągle coś, ale na razie mi się chce! Kiedy zakładaliśmy trawnik, siedziałam w ogrodzie od rana do wieczora, na drugi dzień okazało się, ze jestem lżejsza o kilogram! ;)

Ciągle zastanawiam się, czym wykończyć obrzeża rabat. Mam trochę kostki granitowej, ale na całość pewnie nie wystarczy, może wykorzystam ją wokół domu, a pod płotem wstawię coś innego. Ciekawe, czy plastik by się nadawał (jeśli nie będzie go widać, bo jest nie za ładny)?

 

Ty wez daj spokoj, bo znikniesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...