Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sure, ja mam dwie wersje: z obrzeżami z kostki i bez. Tam gdzie mam tuje to mam kostkę. Pod płotem gdzie mam jakieś różne małe kwiaki nie. I powiem ci, że nie widze różnicy. Mąż i tak nigdy nie dojeżdża tam kosiarką, bo coś tam coś tam ;)

Musimy dokupić sobie podkaszarkę. Nie zauważylam, żeby gdziekolwiek kora fruwala. Więc jesli o mnie chodzi, to za obżemem powinny decydować Twoje względy estetyczne :)

A to super, bo nie mam tej kostki aż tyle. Zakupiłam tez jeden drewniany rollboarder, tylko mi teraz nie za bardzo pasuje gdziekolwiek. Może jak dojde do strony wschodniej (czyli gdzieś jesienią) to jakoś go wykorzystam... :rolleyes:

. Ależ Ty masz piękny dom!!!!!!!!!!

Podglądam regularnie :)

Aa... dzięki! Mnie się podoba tylko w środku, bo elewacja zupełnie z przypadku. (uśmiech niepewny)

Się czasem odezwij,jak zajrzysz, pliiis! ;)

Ty wez daj spokoj, bo znikniesz. ;)

Już dałam - bo dzisiaj ubyło jeszcze 0.5! :cool:

Ha! Chyba trafiłaś. Czyli gościła u mnie pliszka siwa! (uśmiech)

 

j(ak widać, musiałam skasować kilka emotków, bo Wielki Brat FM napisał, ze jest limit do dziesięciu, ech!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzisiaj zaszalałam i zrobiłam zakupy w normalnej szkółce. Fajna obsługa i kompetentni sprzedawcy, ceny różne. Wzięłam na próbę trochę tej Maylandowej agrowłókniny, żeby sprawdzić, czy mi kora z niej nie będzie zjeżdżać. I kora i agro 3x droższe niż na allegro. I teraz już wiem, ze 80 l kory wystarcza na +/- 2 metry! :(

Ciekawe, czy za tę cenę będzie lepsza jakość??

A to moje roślinki, wrzosiec biały był dodatkowym bonusikiem, też się znajdzie dla niego miejsce! ;)

http://img188.imageshack.us/img188/3370/p5040099.jpg

 

http://img341.imageshack.us/img341/1073/p5040108.jpg

 

Mąż tylko zapytał czule "ale ty wiesz, że masz już ogrodowego świra?" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... takie świry to ja bardzo lubię! :D

... ale szkoda, że roślinek tak malutko i takie niziutkie! Ty masz większe! ;)

 

To zależy...;) niektóre trzeba z mikroskopem oglądać:lol: /te wysiewane przeze mnie:oops:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, ja też :)

Niestety muszę tymczasowo przystopować z zakupami :(

Ale za to pojutrze lecę do Edynburga i tam moim głównym celem zwiedzania będzie....ogród botaniczny :)

Jak znajdę coś fajnego, to wrzucę fotki do dziennika.

E, ja cały czas muszę stopować z zakupami. Właściwie przez miesiąc zupełnie niczego nie powinnam kupować! ;)

 

dobry wieczór wszystkim Świruskom, nie tylko ogrodniczym :)

Cześć Elena! jak Cię dłuuugo niee byyyło!

 

To zależy...;) niektóre trzeba z mikroskopem oglądać:lol: /te wysiewane przeze mnie:oops:/

Takich to ja jeszcze wcale nie posiadam, bo dopiero niedawno wytyczyłam jakieś granice w tym ogrodzie. A w szkółce było tyle nasion i takie piękne rojniki w malutkich doniczuszkach... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka, zaraz przyjedzie kurier - będą świerki serbskie i kosodrzewina, dodatkowo wzięłam klon palmowy, którego nie było w planach, ale gdzies go wsadzę. Z tyłu mam duży klon + jego potomstwo, dwie samosiejki zostawię i na pewno palmowy będzie pasował do towarzystwa! ;)

A o wierzbę się nei martwię, przyjęła się i rośnei, zobaczymy, co z niej będzie! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, ja też :)

Niestety muszę tymczasowo przystopować z zakupami :(

Ale za to pojutrze lecę do Edynburga i tam moim głównym celem zwiedzania będzie....ogród botaniczny :)

Jak znajdę coś fajnego, to wrzucę fotki do dziennika.

 

Oooo, pozdrów, Aniu, Edynburg ode mnie, niedawno byłam, tak tam ładnie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...