Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jak raz trafisz to coś wpisz albo wstaw buźkę :cool: i potem znajdziesz jak klikniesz

wątki z Twoimi postami

ja tylko tak znajduję

Ale lepiej wpisać coś tematycznego, bo takie posty bez treści mogą być usuwane do "śmietnika", czyli specjalnego wątku na takie posty... ;)

(bardzo bym się ucieszyła, jakbyście mnie odwiedzali, przyznam, że teraz po prostu nie ogarniam wszystkich forów, miejsc, wątków, no bo fm - dom, fb - koty, fo - ogród - i tam bywam najczęściej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maya, oj dużo książek, dużo. Od paru dni ciągle nad jakąś zasypiam. To pewnie ze zmęczenia... :lol2:

 

Alu, nowy domek to tylko, jakby ten zburzyć, bo innego miejsca nie mam. A miejsce jest całkiem fajne! Ale mogę zrobić nowy ogród, bo już prawie wszystko posadziłam i teraz mi się nudzi, wyrywanie chwastów zajmujące nie jest... ;)

 

Dorotko, a ja od paru dni wcale TV nie włączam, bo m. wyjechał i nikt pilota nie rusza. Jest super! Spróbuję to kontynuować, jak wróci! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos chwastów, to zajmujace nie jest wyrywanie ich., o tak. Mnie pasjonuje zmienianie rabat, dosadzanie roslin, ale trzeba myślec o wilekościach roslin w przyszlości, by sie zmiesciły, i tak wiem że będe musiala przesadzać, przycinac, bo gdzieniegdzie busz sie zrobił. A własnie zmniejszam trawnik za domem - powiekszam rabaty :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, a u mnie komarów nie jest aż tak strasznie dużo, nie wiem, czemu? Przecież las za płotem...

Mam nadzieję, ze niedługo się uporasz z porządkami i pokażesz kawałek ogrodu, bo jestem ciekawa!

 

Dorotko, ja dziś do południa właśnie tak szalałam na rabatach, przesadziłam nawet kilka drzew!! ;)

(na szczęście miały niewielkie rozmiary)

Próbuję coś zrobić, żeby mój skalniak z przypadku pasował do reszty ogrodu...

 

Lesiu, mecze może nie, ale "diskowery" to mogą, będzie oszczędność. I wtedy m. już sie znudzi tym telewizorem! :lol2:

Edytowane przez sure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...