Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Kochani. Duchu, kopę lat! :)

Kala, moje też łyse, ale liczę, ze zaraz wypuszczą coś nowego. Ale niektóre trochę podeschnięte. W tym sezonie próba ostateczna, jeśli nadal wrzosy nie będą chciały u mnie pięknie się rozwijać, to wymienię na inne badylki (na razie cuduję z przygotowaniem podłoża, podlewaniem i takie tam)... ;)

Arniczko, ostrożnie, forumowanie wciąga! :yes:

Ja mam teraz szał na wszystko, co różowo kwitnie... to odmiana po zeszłym roku, kiedy kupowałam same białe! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,

ja swoje żurawki ogoliłam ze starych liści, a wyczytałam w internecie:

 

Żurawki w mroźne i bezśnieżne zimy mogą nieco tracić na urodzie liści, dlatego wiosną, po stopnieniu śniegów, należy je przyciąć, aby zrobić miejsce dla nowych przyrostów, które zawsze znacznie się różnią od tych starych. Nie jest to absolutnie konieczne, ale pozwoli roślinom uzyskać piękny wygląd.

 

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/96-zurawki-liscie-zamiast-kwiatow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, stare listki żurawek najlepiej przyciąć, kiedy pokażą się zawiązki nowych, ale (jak pisze Meganka) nie jest to obowiązkowe...

 

Dorotko, moje brukentalie też podmęczone, ale chyba całkiem nie wyschły, dam im szansę. Gorzej jest z wrzosami, nie wiem, czy wszystkie przetrwają. Jak mi tak ciągle będą wypadały, to pewnie w końcu pomyślę, żeby przerobić to wrzosowisko... :rolleyes:

 

Arniko, ja czasu mam ostatnio strasznie mało, niby piszę na tych dwóch forach, a teraz to nawet na trzecim, jak widać, ale wszędzie mało... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...