Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

11/2003 Opowieśc o Kodim


kumek

Recommended Posts

Ja także jestem pod wrażeniem dużej mobilzacji Kodiego,ale traktuję ów artykuł jako artykuł o bardzo ciekawej osobie a nie w kategorii sposobu na zdobycie własnego domu. Wydaje mi się ,że takie ciepłe spojrzenie na to spowodować może u bardzo wielu osób rozczarowanie. To tak trochę jak z komandosem ,każdy chce nim zostać ale udaje się to 2 na stu.

Tak trzymaj Kodi

HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Ja jestem z tego gorszego sortu czytelników Muratora (czytaj PRENUMERATORÓW), więc miałem numer 11/2003 dopiero wczoraj. I od razu nerwowe przeglądanie, gdzie jest artykuł o Kodim.

KODI -już Ci pisałem kiedyś, że jesteś GOŚĆ (nieprzypadkowo dużymi literami pisane). I nie odwołam tego, choćby mnie przypiekali.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym bałwochwalstwem z waszej strony. To już jest żenujące

 

Sympatyczna Twoja wypowiedź to nie jest. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o wysiłku i efekcie jaki osiągnął Konrad. Możesz być pewien, że te wypowiedzi są szczere.

Jak zbudujesz swój dom, poznasz jaki to wysiłek psychiczny, fizyczny i finansowy. Znam Konrada z Forum, oglądałem zamieszczane zdjęcia i trzymałem kciuki by mu sie udało. I dlatego jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem pod wrażeniem dużej mobilzacji Kodiego,ale traktuję ów artykuł jako artykuł o bardzo ciekawej osobie a nie w kategorii sposobu na zdobycie własnego domu. Wydaje mi się ,że takie ciepłe spojrzenie na to spowodować może u bardzo wielu osób rozczarowanie.To tak trochę jak z komandosem ,każdy chce nim zostać ale udaje się to 2 na stu.

I właśnie dlatego takie atykuły są potrzebne. Bo to rzetelna opowieść, jak było trudno i ile to wszystko może kosztować wysiłku.

Podziwiam Kodiego, a Muratorowi jestem wdzieczna za taki artykuł. Mi potrzebne właśnie takie, PRAWDZIWE słowa o budowaniu.

A z tymi 2 na 100, zgadzam się w pełni. Tyle tylko, że uważam, że to wynika z tego artykułu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga J.G, Ketiso, Opal, Maco, gaga2, Benicio, apeska, tomek1950, kksia, Teska, S.P - dziękuję Wam serdecznie. Mnie również podnosi to na duchu. Buduje się dla siebie, ale jeśli inni mogą z tego skorzystać to tym bardziej jest to miłe. :p

 

Yogi66 - pozwól wyrażać opinie innym. Nikt, nikomu nie narzuca co ma pisać. Skoro mi gratulują to faktycznie tak jest i ja im za to szczerze dziękuję. Yogi - też Cię pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi czy ty uważasz że my się tu podlizujemy czy co ???

Gratulujemu Kodiemu bo to nareszcie artykuł o kimś kogo znamy. Łatwo się buduje jak się ma kupę kasy na koncie i nie trzeba sie o nic martwić no może o to jaki tynk wybrać itp.

Jeśli czytasz forum to wiesz na pewno że większośc z nas nie ma zbyt dużych pieniędzy na budowę i dlatego gratulujemy Kodiemu a dzięki temu sami podnosimy sie na duchu że nam też się uda.

Pozdrawiam wszystkich Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość mnie nie zżera. Wycinków prasowych ze swoimi zdjęciami i wypowiedziami nie zbieram, na magnetowid też się nie nagrywam a mogło to juz być spore archiwum.

Wzbudzacie tylko moje zażenowanie waszym poziomem drodzy forumowicze. O tym jak Kodi budował dom wiecie od prawie 2 lat. Wystarczy poczytać jego dziennik budowy i liczne jego rzeczowe wypowiedzi. Przyjmowane to było spokojnie a co się stało teraz?

Wystarczyło przeczytać o Kodim artykuł i już Supermann to przy nim Pietaszek !!!!

Czy coś się zmieniło w międzyczasie? Otóż nic sie nie zmieniło. Tylko Murator napisał to co odwiedzający forum mogli już dawno przeczytać.

 

Na forum nie uczestniczę aktywnie swoimi wypowiedziami. Czerpię za to łapczywie z Waszych doświadczeń. Może własnie dlatego zachowałem pewien umiar w swoich wypowiedziach?

 

By nie było niedomówień. Ten tekst dedykuję absolutnie nie Kodiemu, którego uważam za rzeczowego, dążącego wytrwale do wytyczonego celu faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszsytkim za miłe słowa, tym bardziej że mój dziennik i artykuł podnosi na duchu. Fajnie że udowodniłem kilku osobom, sobie i rodzinie że można a ten artykuł to w pewnym sensie taka nagroda i uwieńczenie mojej budowy.

 

Yogi - jasne że nic się nie zmieniło. Dalej jestem kodim. Nie wygrałem w totka 6mln żeby robić niewiadomo co. Forumowicze mi gratulują i fajno jest. I zawsze mówiłem, że forum to prawie jak rodzina i niech tak pozostanie.

Dzięki, że korzystasz także z mojej wiedzy. Nawzajem się ciągle czegoś uczymy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...