Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M52 GWIAZDZISTE NIEBO


Recommended Posts

Witamy wszystkich

Zamierzamy wybrać ten projekt. Przejrzeliśmy już setki projektów i przy naszej działce: droga od południa, 20m szerokości, ten wydaje się idealny (trzeba tylko popracować nad oknami od strony garażu i się zmieści).

Czy ktoś z was już mocno wyszedl z ziemi i byłby tak miły i pozwoliłby obejrzeć swoją wypieszczoną dumę? Najlepiej Warszawa i okolice, ale może być i trochę dalej! Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witamy wszystkich

My po kilku miesiącach oglądania setek projektów domów wybraliśmy w końcu nasz projekt domu. Budujemy na Lubelszczyźnie. W tym roku zaczęliśmy w czerwcu od pozwoleń a pod koniec września rozpoczęliśmy budowę. Nie wprowadzamy żadnych zmian w projekcie. Na chwile obecną mamy stan zero.

Poniżej przedstawiamy link do naszego domu

 

link: NASZ DOM

 

Nowe zdjęcia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ruszyliśmy z budową domu we wrześniu w Płocku, zrezygnowaliśmy z pokrycia dachu ceramiką, kładziemy blachodachówkę . Cieśla "odchudził" nam więźbę. Na poddaszu wykorzystujemy pomieszczenie nad garażem :) ale jeszcze nie wiem naco -żona ma pomysły... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 months później...
Hej. Już ktoś się wprowadził do gwieździstego? Ja z budową ruszam na wiosnę, ale widziałem go w surowym stanie i co a no mały salon w planie jest 30 coś ale w realu to wydaję się o wiele mniejszy nie metrażowo tylko wizualnie-- oczywiście mowa o wersji 2 garaże .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
witam!

niedawno kupilismy z mezem projekt domu z Muratora Gwiazdziste Niebo :)

(Dom ma symbol M52A)

bardzo prosze o kontakt wszystkie osoby budujace ten dom,

 

my planujemy budowe na wiosne przyszlego roku i chetnie wymienimy sie uwagami na temat tego projektu,

 

czekamy na zdjecia jesli znajdzie sie ktos kto juz wybudowal ten piekny domek!

 

pozdrawiam,

 

kasia

 

 

 

Witam. Chcialbym odswiezyc temat M52A ;-))) Pozdr. MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witamy wszystkich !

my też budujemy swoje " gwiaździste niebo ". aktualnie jesteśmy na etapie tynków wewnątrz, a w następnym tygodniu chcielibyśmy już zacząć wylewki :) my budujemy swój domek w Tarnowie ( woj. małopolskie ). podczas budowy wprowadziliśmy kilka zmain w projekcie np. zrobiliśmy otware schody, w przyszłości z poręczą i z czego jesteśmy najbardziej zadowoleni to że zrezygnowaliśmy z jednej ściany,która łączy kuchnię z salonem :) jeśli mi się uda to postaram się dodać kilka zdjęć jak na obecną chwilę wygląda nasza budowa :)

pozdrawiamy wszystkich

Angelika i Tomasz

Edytowane przez Angelika*Tomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://picasaweb.google.com/117957721345436118628/GwiazdzisteNiebo?authuser=0&feat=directlink

 

mam nadzieję, że udało mi się dodać zdjęcia :p

proszę odp czy są udostępnione.

dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez Angelika*Tomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

my zrobiliśmy już w zeszłym tygodniu tynki gipsowe na ścianach i wylewki w całym domu. czekamy żeby to wyschło i pod koniec lipca - początek sierpnia mamy umówioną ekipę do regipsów.

dodaliśmy kilka nowych zdjęć jak na dzień dziesiejszy wygląda nasz domek.

 

pozdrawiamy

Angelika i Tomasz

Edytowane przez Angelika*Tomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

http://lh6.ggpht.com/-AiL2jyotAeI/TfmPiXlraSI/AAAAAAAABho/fqFiyXN5ebM/s912/570.JPG

 

My już jutro przechodzimy do kolejnego etapu jakim jest instalacja gazowa, centralnego ogrzewania, wodna oraz zestaw solarny na dachu.

Edytowane przez justyna_pawel
dodanie danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam wszystkich!

Ja właśnie zakupiłem projekt Gwiaździste Niebo z garażem dwu stanowiskowym i czekam na pozwolenie na budowe.

Zrobiliśmy z żoną troche zmian, miedzy innymi zrezygnowaliśmy z małego tarasu w zamin powiększenia pokoju na dole. Natomiast na górze pozmienialisy tak, że będą trzy pokoje i duża garderoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...