Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_11.gif

 

Bo już myślałem , że tylko ja sam to czytam (sprawdzająco po wklejeniu) . No dobra , koniec tego marudzenia. Sam przyznaje , że z uwagi na kurczący się czas wolny , coraz mniej czasu spędzam na forum . A jak się pojawi maleństwo to już chyba tylko okazyjnie będe wpadał tu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix, czytam, czytam :oops: i zazdraszczam :oops: :oops:

 

bo moi panowie wiechy do dziś nie zrobili i dach mi bankowo zerwie wiater, albo więźba się rozeschnie, albo inne kataklizmy nań spadną :(

 

a domek Ci rośnie cudnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , witam z samego rana moje Drogie Panie :D

 

Ja mam tylko nadzieję że skutki zespołu dnia wczorajszego powstałego po odczarowywaniu wiechy się nie przełożyły na cuś , co daszkowi zaszkodzi.

 

Lada chwila się pokaże całe to dachowe ustrojstwo , czyli dachówki (Roben - antracyt) , rynny , wyłaz , okna dachowe , stopnie kominiarskie i cała masa innego badziewia , łącznie z folią paropszepuszczalną (MARMA DACHOWA 3 - co to znaczy , dobre toto w ogóle?) .

 

 

No dobsze , to ja do pracy zmykam . 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny stwierdzam że projektujący meble a dokładniej ich sposób montazu to złośliwe ch..e , którzy maja pewnie okrutną radoche z tego jak się ludzie męczą stosując się do ich kretyńskich rozwiązań. :(

 

no co Ty, ja łózeczko młodego w 10 minut poskręcałam i to z brzuchem zasłaniającym oczy :wink:

 

To wy panowie, macie zwyczaj komplikować nawet najprostrze sprawy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że to ja dokonuje złych wyborów (ale szczerze mówiąc , te pierwsze też szybko poskładałem) . Nie wiem kto projektował ale dokonał paru irracjonalnych jak dal mnie wyborów (rysunek - jedna kartka zamazana czyli standard) sposobu montażu . Ale już stoi i błyszczy więc jest zaje..ie .

 

Nie byłem dzisiaj na budowie a wieść o moim szczęsciu rozeszła się lotem błyskawicy i panowie czekali na coś . Sam nie wiem co o tym myśleć . Na co czekali ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...