Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

No to wygląda na to że to ja dokonuje złych wyborów (ale szczerze mówiąc , te pierwsze też szybko poskładałem) . Nie wiem kto projektował ale dokonał paru irracjonalnych jak dal mnie wyborów (rysunek - jedna kartka zamazana czyli standard) sposobu montażu . Ale już stoi i błyszczy więc jest zaje..ie .

 

Nie byłem dzisiaj na budowie a wieść o moim szczęsciu rozeszła się lotem błyskawicy i panowie czekali na coś . Sam nie wiem co o tym myśleć . Na co czekali ? :roll:

 

no jak na co ?? chcieli Ci pogratulować

 

 

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fenix gratulacje wielkie!!! Zdrówka dla mamusi i dzidziusia życzę.

 

Dziękuję . Przekaże jej wszystko na jutrzejszej wizycie . Mnie (jak byłem drugi raz) to wyrzucili normalnie z pokoju , bo obchód , tylko jedną fotę zdązyłem aparatem cyknąc (reszta na komórce , ale słaba jakość). :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można go spiknąć z Dansysową młodą :roll:

 

 

w żadnym wypadku chyba, że ojciec przedstawi mi swój i małżonki PIT za ubiegły rok i na piśmie da, że potomka bogato wywianuje. Moja hrabinia za biednego nie pójdzie. O nie!!!

 

 

Teraz z większą atencją będę śledził dziennik budowy i zobaczymy jak będzie wyglądał dom co to go mój zięć odziedziczy.

 

 

Marcino rzeczywiście nadobny. Chciałoby się rzec wykapany ojciec ale to "wykapany" aż nadto mi się wizualizuje dlatego nie przepadam za określeniem. Poza tym ojciec się jeszcze nie objawił więc nie wiem. No to jak swacie? wkleisz zdjęcie z synem? Niech Cię zobaczymy... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś Fenixie zaszalał :D Fotki rodziny w necie...toz to szok dla mnie jak , jak....no nie wiem co jak :oops:

 

Marcinio uroczy :D

 

tak mi się łeza zakręciła....kiedy to mój Potwór był taką kruszyną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ojciec się jeszcze nie objawił więc nie wiem. No to jak swacie? wkleisz zdjęcie z synem? Niech Cię zobaczymy... 8)

 

Witam

 

Po pierwsze zdjęcia takowego jeszcze nie mam . Pewnie jutro , jak juz do domu zajedziemy to się zrobi. Po drugie co wy dzieci chcecie straszyć mojom fizjonomią . Zresztą z moją kilkudziesięciokilową nadwagą ( :wink: ) już się nie znamy z mości wagą a i z wacpanem aparetem nader niechętnie się widujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...