Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

Fenxie - spotkanie było jawne...roztrąbiana wszędzie gdzie sie dało, a albumy...cóż ... ja nie chce mieć na sumieniu spokojnego snu zbyt wielu, po obejrzeniu my face , a tak, to kazdy na własne ryzyko i własną odpowiedzialność włazi :lol:

 

 

Dandi do dzis się budzi z krzykiem na to wspomnienie, wiem ze sprawdzonych żródeł ,że nawet terapii sie poddał na tę okoliczność...mam tylko nadzieję,że kosztami mnie nie obciąży :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A WIĘC TO BYŁAŚ JEDNAK TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE NIE WIERZCIE JEJ - NIE JEST GRUBA!!!!!!!!!!!!!!!!! WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY!!!! A JAK DALEJ BĘDZIE SIE WYPIERAŁA, KLNĘ SIĘ NA ZDROWIE MOJEJ TEŚCIOWEJ... ODNAJDĘ ALBUM NA PICASSIE I WKLEJĘ ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałbym coś do dziennika , ale po parugodzinnym sprzątaniu syfu jaki zwykle po sobie zostawiają nic mi się już dzisiaj nie chce . :roll: Na dodatek maluszek ma kolki (to podobne normalne u chłopców) .

 

 

A propo , w zestawie który dostaliśmy na wyjściu ze szpitala (wiadomo gazety , ulotki , próbki ...etc) był ....... zestaw Gil-cośtam Fus-ekla czyli maszynka do zadziezgrznięcia + żelik , nazwali to "Bądz blisko" - normalnie szok ! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałbym coś do dziennika , ale po parugodzinnym sprzątaniu syfu jaki zwykle po sobie zostawiają nic mi się już dzisiaj nie chce . :roll: Na dodatek maluszek ma kolki (to podobne normalne u chłopców) .

 

 

A propo , w zestawie który dostaliśmy na wyjściu ze szpitala (wiadomo gazety , ulotki , próbki ...etc) był ....... zestaw Gil-cośtam Fus-ekla czyli maszynka do zadziezgrznięcia + żelik , nazwali to "Bądz blisko" - normalnie szok ! :o

 

spełnij moje marzenie i pokaż TO ...proszę :D

 

Dandi, Ty mi tu strachów moich nie wyciągaj proszę, ale ja taka modelka wagi ciężkiej (vel rusałka betonowa) jestem i nie ma tu o czym dysput prowadzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spełnij moje marzenie i pokaż TO ...proszę :D

 

 

No niestety pudełko wylądowało już w odpowiednim worku (na śmieci papier-segregacje pełną gembą mamy) a w dodatku teraz leje , nie wiem co z tego do jutra rana zostanie . Ale jak będzie się jeszcze nadawało do sfotografowania to wkleje . Mogę cyknąć fotę z ulotki co była w środku , zaczyna się "Drogi Tato,..." :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałbym coś do dziennika , ale po parugodzinnym sprzątaniu syfu jaki zwykle po sobie zostawiają nic mi się już dzisiaj nie chce . :roll: Na dodatek maluszek ma kolki (to podobne normalne u chłopców) .

 

 

kurcze na kolki to chyba za wcześnie, a może słabo ciągnie i głodny :roll: moja koleżanka tak miała z córeczką, mała nie umiała ciągnąc i ściągała pokarm ten na wierzchu a nie potrafiła zassać piersi, dopiero ona ściągała laktatorem i podawała małej strzykawką :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spełnij moje marzenie i pokaż TO ...proszę :D

 

 

Na specjalne zyczenie , żyby spełnić Malki marzenie ... pogrzebałem dzisiaj w hasioku i znalazłem wymoczone ale w jednym kawałku :wink:

 

 

Tadam....

 

 

http://i630.photobucket.com/albums/uu22/Blekota333/gilcos.jpg

 

 

to obok pudełka to instrukcja obsługi "dzidzi" , jak ma być kąpane , przewijane , ćwiczone etc... tylko czekałem czy na ostatnich stronach pojawi się instrukcja golenia :)

 

 

w środku było jeszcze to

 

 

http://i630.photobucket.com/albums/uu22/Blekota333/gil.jpg

 

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu - super...maszynka i pianka była w zestawie :lol:

 

a serio,nie wiem jaka jest merytoryczna wartośc folderu, ale fajnie, że ktoś mysli o kontakcie ojca z młodym...kilkanaście lat temu, takie publikacje były impensable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się strasznie podoba bryła Hermesa. Moja stodoła jest okropna... wszyscy mają ładniejsze domy niż ja.

 

 

 

 

hmmmmm, betonowa rusałka.... hmmmmmmm ... to ja idę prosić Redakcję o tytuł dla Malki

 

Ciekawe co piszesz bo na temat bryły to się już nasłuchaliśmy że poniesienie sciany kolankowej o 30 cm zniszczyło jego piękno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...