Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja jakaś hmmmm nieuważna jestem :oops: :oops:

 

dopiero zauważyłam,że twierdzisz, iż balkon to "kobiecy fetysz" - to ja albo nie jestem fetyszystką, albo kobietą :oops:

 

warunek zakupu domu/projektu - bez balkonu (i bez wykuszu)

 

A Twój "szałas" fajny jest i nie marudź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie balkony w domach z tarasem są sztuką dla sztuki .

 

A co do wyglądu to nie marudzę - pisałem to z przymrużeniem oka . Mam jeszcze w pamięci ostrą dyskusję w wymianie na temat ław i stopni kominiarskich - jak to szpecą wygląd i w ogóle som niepotrzebne .

 

 

p.s. dzisiaj postanowiłem naoliwic klamkę od naszej sypialni bo strasznie zgrzypiała juz . Okazało się że rzoprułem skarbonkę od małej (dawno zapomnianą) . Nawrzucała tam paredziesiąt groszy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyznałem się już do genialnego zakupu poscieli dla maluszka ? Nieeee .... no dobra trochę się pobiczuję teraz (ale małża też trochę winna) .

 

Małża wyszukała se na stronce pościel - misiowa banda - i zostawiła mi to otwarte , żebym zarejestrował siem i kupił . Niestety wydarzenia tego wieczoru potoczyły się troszkę inaczej niż planowaliśmy. No to nad ranem gdy wróciłem na chwilę do domu postanowiłem od razu dokonać zakupu . Niestety durna strona po rejestracji wskoczyła se na główną , musiałem szukać od nowa . Znalazłem i kliknałem - tylko że poniżej zamiast powyżej . Dodatkowo zmylił mnie wybór kolorów - małża chciała żółty , więc taki wybrałem . No i przyszła ...pościel , ale trochę mała bo do kołyski :oops:

 

Cena z przesyłką tej do kołyski była niemal identyczna jak tej do łóżeczka . Kolor był tylko żółty a wybierać można było tylko przy tej do kołyski (tu wina małży) . Zresztą byłem nieprzytomny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez takich . Napisałem przecież że byłem nieprzytomny a i małża zmyliła mnie z tą pościelą znaczy kolorem .

 

Teraz to dopiero mam problem . Ostatnio zdupczyła mi się szuflada w nagrywarze i przez ten chaos ostatnich dni zapomniałem ją zawiezc do serwisu . No i nagrałem dzisiaj na twardego odcinek z Duchem tylko nijak tego skopiowac na płytkę nie mogę bo mi wszystkie wypluwa , żadnej nie chce zainicjować :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez takich . Napisałem przecież że byłem nieprzytomny a i małża zmyliła mnie z tą pościelą znaczy kolorem .

 

Teraz to dopiero mam problem . Ostatnio zdupczyła mi się szuflada w nagrywarze i przez ten chaos ostatnich dni zapomniałem ją zawiezc do serwisu . No i nagrałem dzisiaj na twardego odcinek z Duchem tylko nijak tego skopiowac na płytkę nie mogę bo mi wszystkie wypluwa , żadnej nie chce zainicjować :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

a jakby tak na youtuba to wrzucić i linka rozesłać :roll:

 

tylko co na to Duch ??

 

a co On tam może - oglądalność mu podniesiemy (będzie większa niż orędzia pana prezydenta) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe Malki wklejom . Ale w sumie te zdjęcie jest gorsze od tego w dzienniku . Nowego nie mam a dzisiaj pogoda była ...brzydka i zdjęcie było by jeszcze gorsze .

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/962ba0cf395486002c7d6b5bdce6022e,10,19,0.jpg

 

 

Mostek mnie gniecie dzisiaj , a żem się ostatnio nie nadwyrężał. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Fenix999,do tych KW to chyba wszystkich wzywają :lol: ,ja też musiałam im dostarczyć jakieś pełnomocnictwa z banku,mimo,że to gdzieś mają tylko szukać im się nie chce :evil: :evil: .

Urlopu brać nie musisz,możesz się wybrać tam w poniedziałek jest czynne od 12-18,a od wtorku do piątku od 7.30-13.30.Dobrze że spojrzałam na stronkę z Sądu bo nie wiedziałam,że Kw są przeniesione na Nowy Bytom (hmm wg mnie to Czarny Las) :roll: :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już ok . Bank to wział na siebie , tylko te pismo musieliśmy im dzisiaj dostarczyć . Ja wiem że tam jest dłużej w poniedziałek , tylko że jak dostajesz takie pisemko popołudniu w poniedziałek i masz 7 dni na odpowiedz to już wole nie ryzykować jak kto to będzie liczył :(

 

Ale jestem wymęczony dzisiaj . Dopiero za trzecim budzeniem wstałem . Dwa razy klapłem budzik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...