Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

i jeszcze coś - jeżeli pisząc o wątkach wystrojowych w dziennikach twoich gości miałeś między innymi na myśli mnie to jesteś menda społeczna - jasne, że to jeszcze nie Twój etap (zobaczysz że budowanie ejst łatwiejsze niż urządzanie - przynajmniej dla feceta) ale chociaż napisz raz na jakis czas czy ładne czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ostatnio rozważałem , czy może se walnąć jednak kominek z płaszczem jako zabezpieczenie na wypadek kataklizmu (brak prądu , awaria kotła, nisko latające czarownice , potop, huragan etc...) ! :(

 

TAK MISCZUNIU ERGONOMIIII TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK.

 

zacząłem Ci druga strone komentarzy... czysta złoty sie należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK MISCZUNIU ERGONOMIIII TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK.

 

 

może i tak , tylko że to podraża ten interes z kominkiem o ładną kwotę. A potrzebna może zaistnieć raz na parę lat.

 

 

zacząłem Ci druga strone komentarzy... czysta złoty sie należy :)

 

http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

 

stawiam http://emoty.blox.pl/resource/GreenBeer0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniu, ja żartowałem z tym płaszczem. To się w ogóle nie kalkuluje. Koszt instalacji jest olbrzymi (jak na moje możliwości finansowe) a wydajność rzeczywiście taka se. Ale co ja tam będę gadał. Kiedyś odwiedziła mnie Rasia która ma chatę wywaloną w kosmos (podoba mi się a i owszem ale na połowę rzeczy mnie zwyczajnie nie stać) i jak zaczęła o rekuperatorach, oknach z systemami, aluminium i tak dalej to osłabłem.

 

Dla mnie kominek z płaszczem wodnym to luksus na który mnie nie stać. Doprowadziłem za to ciepłe powietrze do wszystkich pomieszczeń w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie chwila wolnego, żeby cosik tu skrobnąć. :roll:

 

Doprowadziłem za to ciepłe powietrze do wszystkich pomieszczeń w domu.

 

No w gruncie rzeczy , mnie też o to chodziło . Tylko że zaczęto mnie przekonywać , ze po co taki wysiłek (budowlany ?!), że niewiele drożej, kominek z płaszczem , że to alternatywa etc... :-?

 

W domu w którym teraz mieszkamy , przeżyłem już awarie kotła gazowego , którego naprawa sie dodatkowo przeciągneła . Próbowaliśmy grzać kominkiem. Efekt - przy kominku 40 stopni a u mnie na piętrze 16 (oczywiscie w zimie) . Dopiero kupione naprędce grzejniki elektryczne rozwiązały sprawę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do płaszcza wodnego, też odpuściliśmy, rozprowadzimy tylko powietrze ale nad rekuperatorem to się poważnie zastanawiamy :roll:

 

Nad reku nadal się zastanawiamy, ale czym dłużej myślimy tym bardziej jesteśmy na NIE - tzn. bardziej mój mąż niż ja, bo ja się nie znam :)

 

Zaglądnałem dzisiaj do jednego wątku o rekuperatorze i cena mnie poraziła od 13 do ponad 20 tysięcy . Ja za kocioł nie mam zamiaru dać więcej jak 10 tys. i to tylko w przypadku gdyby to był sprzęt zdolny samodzielnie wystrzelić się na orbitę (czyli super hiper oszczedny , na wszystko z bajerami , full wypasss) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, ptaszku kolorowy - Ty se nie za dużo tej przestrzeni avatarowej zagrabiasz Ty?

 

 

Piec 17 kw :)

 

No to, ja już nie wiem , jak to mam ugryzc . Wklejam na foto.onet zdjęcie małe a tam mi zawsze z tego robią duzie . Poddaje się już . http://emoty.blox.pl/resource/rozwalkompa2.gif

 

17 kw http://emoty.blox.pl/resource/509.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...